Artykuły

 • Inteligentne opaski wspierające Twój codzienny trening to dzisiaj już znacznie więcej. Czego możesz spodziewać się po takim rozwiązaniu? Na przykład wsparcia w komfortowym wypoczynku i śnie, a także profesjonalnych, zindywidualizowanych porad dotyczących Twojego zdrowia. Poniżej przedstawiamy 9 podstawowych powodów, dla których warto sięgnąć na iwown.eu po rozwiązanie, jakim są ich inteligentne opaski.

 • Huawei ma doświadczenie w produkcji gadżetów z kategorii nazwanej „wearables”. Opaski sportowe oraz zegarki tego producenta cieszą się na rynku dużym powodzeniem wśród klientów, którzy są aktywni i dbają o swoją kondycję fizyczną. 

 • Huawei P10

  Oto cztery rozwiązania, które sprawią, że pokochasz Huawei P10 jeszcze bardziej.

 • Smartfony oferują nam coraz więcej i więcej przydatnych funkcji. Zastąpiły już odtwarzacze muzyczne, aparaty fotograficzne, kamery i nawigację satelitarną. W efekcie korzystamy ze smartfonów coraz częściej i coraz intensywniej. Priorytetem staje się więc czas działania na baterii. Huawei w modelu  P10 lite zadbał o tę kwestię od strony pojemnej baterii, ale także jej szybkiego ładowania. 

 • Każdy smartfon potrafi obsłużyć dotyk naszymi palcami – P10 lite wykryje dodatkowo, że na ekranie rysujemy naszymi kłykciami i zastosuje wybraną przez nas funkcję. Warto poznać dostępne gesty i często z nich korzystać.

 • Orange zaprezentował dziś inwestorom swój nowy średnioterminowy plan strategiczny. (WIADOMOŚĆ JEST STALE AKTUALIZOWANA)

 • Sony Xperia XZ1

  Sony na targach IFA w Berlinie zaprezentowało trzy nowe modele smartfonów, dwa z segmentu premium Xperia XZ1, Xperia XZ1 Compact oraz Xperia XA1 Plus ze średniej półki. 

 • Play opublikował swoje wyniki za I półrocze 2017 r. - WIADOMOŚĆ BĘDZIE AKTUALIZOWANA

 • Design dla Huawei jest ważny od wielu lat. Producent wydaje ogromne kwoty na projektowanie wyglądu swoich urządzeń. 

 • Nasze smartfony z dnia na dzień gromadzą w swojej pamięci coraz więcej prywatnych, ważnych danych. Zwykle się nad tym w ogóle nie zastanawiamy. Listy kontaktów, zdjęcia, ale także aplikacje społecznościowe i bankowe – te dane nie mogą trafić w niepowołane ręce i Huawei P9 lite 2017 o to zadba znacznie skuteczniej od innych smartfonów. 

 • Korzystanie z trybu PRO w aparacie Huawei P10 w ogóle nie jest skomplikowane i każdy może wykorzystać jego zalety w czasie wakacyjnych podróży.

 • Smartfon to obecnie najbardziej przydatny gadżet dla podróżnika. W obudowie Huawei P10 o grubości zaledwie 7 mm i wadze 145 gramów mieszczą się wszystkie najważniejsze w podróży funkcje – nawigacja, aplikacje rejestrujące wysiłek fizyczny i trasę podróży, wysokiej jakości aparat, dostęp do wirtualnych przewodników oraz dostęp do serwisów, w których możemy natychmiast publikować zdjęcia i nasze zapiski z wycieczek. Wszystko to teraz mieści się w naszej kieszeni.

 • T-Mobile Polska podał swoje wyniki za II kw. 2017 r..

 • Telefon biznesowy powinien być nie tylko szybki, ale przede wszystkim bezpieczny, mieć bogaty ekosystem akcesoriów dedykowanych do biznesu oraz wsparcie na wielu płaszczyznach dużego, doświadczonego producenta. Sprawdźmy, czy te wszystkie warunki spełnia smartfon Samsung Galaxy S8.

 • Wakacje to doskonały okres na szlifowanie swoich umiejętności fotograficznych. Mamy więcej czasu dla siebie, odwiedzamy ciekawe miejsca, a pogoda nas rozpieszcza. 

 • Świetnym zestawem, który na pewno sprawdzi się na wakacyjnych wypadach, jest Huawei P10 lite sprzedawany obecnie w zestawie promocyjnym z selfistickiem, pełniącym dodatkowo rolę bardzo wygodnego statywu.

 • Wraz z tegoroczną premierą zegarka Watch 2, Huawei znacznie zmienił koncepcję projektowania smartwatch’y. Do tej pory zegarek miał być tylko dodatkiem do smartfona. Od teraz Watch 2 jest niezależnym urządzeniem, które potrafi funkcjonować samodzielnie. Dzięki temu zegarek stał się doskonałym gadżetem m.in. dla osób, które dbają o swoją kondycję fizyczną. Nasz smartfon zostawiamy w domu, a my wygodnie wyruszamy na nasz trening z profesjonalnym, mobilnym trenerem.

 • Smartfony to tak naprawdę niewielkie komputery osobiste z własnym systemem operacyjnym i aplikacjami. Producenci dbają, aby działały jak najlepiej i jak najszybciej, ale użytkownik również może w tym pomóc. W przypadków smartfonów Huawei, coraz więcej zadań optymalizacyjnych przejął sam system operacyjny i najnowsza nakładka EMUI, ale kilka porad przyda się każdemu z nas.

 • Dzieci nadal lubią oglądać bajki – to się nie zmieniło, zmienił się natomiast sposób ich oglądania. Zamiast dobranocki w telewizji dzisiaj najchętniej korzystamy z YouTube, Netflix czy filmów zapisanych w pamięci naszych smartfonów. Dlatego popularność zyskały telewizory podłączone do internetu. Jest jednak lepszy sposób, który może zapewnić dziecku wieczorną rozrywkę. Jest to projektor Moto Mods Insta-Share do telefonu Motorola Moto Z. To ten sposób odtwarzania filmów nasze dziecko polubi najbardziej ze wszystkich.

 • Smartfon całkowicie zastąpił przenośne odtwarzacze muzyki. Ma wystarczająco dużo pamięci, by pomieścić całą naszą kolekcję muzyki i mamy go zawsze przy sobie. Dodatkowo obsługuje serwisy strumieniujące muzykę takie jak Spotify, czego proste odtwarzacze MP3 nie potrafią. Jedyne czego brakuje w smartfonie, to porządnych głośników - głośnych i z odpowiednią jakością basów. Z pomocą przychodzi nam Motorola ze smartfonem Moto Z, do którego można podłączyć moduł głośnika JBL Soundboost – to rozwiązanie, które pozwoli smartfonem rozkręcić prawdziwą imprezę.

Najważniejsze

Ostatnie testy