Gruszka kocha GOL! A Jabłko?

Drukuj
Grucha i Jabłko

Rzecznik prasowy czelendżera, fajtera, Marcin Gruszka napisał o nas na Fejsuniu!

Czekamy teraz na rzecznika Pomarańczy, czyli na Jabłko!

Ocena: 1 głosów Aktualna ocena: 1
DrukujKomentarze / 1

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  WPS pisze: 2013-03-13 00:25
  Brawo! Gratulujemy! Polecamy też słowniki, a nuż tam będzie wskazówka na temat orki i orania? Poziom wzrósł w nowym serwisie od wystrzału startera - i poprawność językowa i strona merytoryczna. No i te właściwe ustosunkowania... Super! Trzymamy kciuki i oby tak dalej. Już ostatnie trendy w czytelnictwie Waszego serwisu były niezłe, teraz będzie tylko Leszcze Jepiej.
  1
 • Smartfony to tak naprawdę niewielkie komputery osobiste z własnym systemem operacyjnym i aplikacjami. Producenci dbają, aby działały jak najlepiej i jak najszybciej, ale użytkownik również może w tym pomóc. W przypadków smartfonów Huawei, coraz więcej zadań optymalizacyjnych przejął sam system operacyjny i najnowsza nakładka EMUI, ale kilka porad przyda się każdemu z nas.

 • Smartfony wyparły z rynku kompaktowe aparaty fotograficzne. Bezsprzecznie wygrały wygodą, możliwością łatwej edycji zdjęć i dzięki natychmiastowemu udostępnianiu obrazów w sieci. Mając to na uwadze, warto wybrać smartfon, który oferuje najlepszą jakość obrazu, zarówno w przypadku zdjęć, jak i filmów. Według specjalistów, takim urządzeniem jest aktualnie Samsung Galaxy S8.

 • Virgin Mobile po raz kolejny rozpieszcza! Tym razem największy wirtualny operator dodaje 3 GB do pakietów internetowych. Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni jak i nowi klienci – wystarczy mieć aktywny jeden z czterech pakietów 3w1.

   

Najważniejsze

Ostatnie testy