Mamy Samsunga S4 vel S IV - pierwsze zdjęcie plecków!

Drukuj

Mamy już Samsunga S4...dostaliśmy go od tajnego informatora. Możemy Wam pokazać tylko tylną klapkę! Wynika z niej, że na S4 będzie zainstalowany Firefox! Samsung zrywa więc z Google i rozpoczyna bliższą współpracę z operatorami i Godzillą. Telefon ma być najtańszym topowym smartfonem na świecie!  Jest trochę plastikowy, ale ma ekran i procesor. Oficjalna premiera Samsunga S4 14 marca! Będziemy prawie w Nowym Yorku, czyli obejrzymy wszystko na Youtube. I tak nam się paszport skończył!!!

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
DrukujKomentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Smartfony to tak naprawdę niewielkie komputery osobiste z własnym systemem operacyjnym i aplikacjami. Producenci dbają, aby działały jak najlepiej i jak najszybciej, ale użytkownik również może w tym pomóc. W przypadków smartfonów Huawei, coraz więcej zadań optymalizacyjnych przejął sam system operacyjny i najnowsza nakładka EMUI, ale kilka porad przyda się każdemu z nas.

  • Smartfony wyparły z rynku kompaktowe aparaty fotograficzne. Bezsprzecznie wygrały wygodą, możliwością łatwej edycji zdjęć i dzięki natychmiastowemu udostępnianiu obrazów w sieci. Mając to na uwadze, warto wybrać smartfon, który oferuje najlepszą jakość obrazu, zarówno w przypadku zdjęć, jak i filmów. Według specjalistów, takim urządzeniem jest aktualnie Samsung Galaxy S8.

  • Virgin Mobile po raz kolejny rozpieszcza! Tym razem największy wirtualny operator dodaje 3 GB do pakietów internetowych. Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni jak i nowi klienci – wystarczy mieć aktywny jeden z czterech pakietów 3w1.

     

Najważniejsze

Ostatnie testy