PKO BP jutro zaora Mastercard, Visa i niemieckiego waleta!

Drukuj

Jutro PKO pokaże własny system płatności przez komórkę. Będzie to działać tak jak na tym filmie...można kupić bułę i kumplowi odpalić dychę. My idziemy na tę konfę, bo może dadzą jakąś kasiorkę do testów lub będzie loteria wizytówek i spłacą nam kredyt hipoteczny! Jak nie to ich obsmarujemy, że to lokalne rozwiązanie bez przyszłości, że Polacy podróżują i chcą mieć NFC, a kolega Macieżyński się nie zna na strategii.

Ocena: 2 głosów Aktualna ocena: 9
DrukujKomentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Smartfony to tak naprawdę niewielkie komputery osobiste z własnym systemem operacyjnym i aplikacjami. Producenci dbają, aby działały jak najlepiej i jak najszybciej, ale użytkownik również może w tym pomóc. W przypadków smartfonów Huawei, coraz więcej zadań optymalizacyjnych przejął sam system operacyjny i najnowsza nakładka EMUI, ale kilka porad przyda się każdemu z nas.

  • Smartfony wyparły z rynku kompaktowe aparaty fotograficzne. Bezsprzecznie wygrały wygodą, możliwością łatwej edycji zdjęć i dzięki natychmiastowemu udostępnianiu obrazów w sieci. Mając to na uwadze, warto wybrać smartfon, który oferuje najlepszą jakość obrazu, zarówno w przypadku zdjęć, jak i filmów. Według specjalistów, takim urządzeniem jest aktualnie Samsung Galaxy S8.

  • Virgin Mobile po raz kolejny rozpieszcza! Tym razem największy wirtualny operator dodaje 3 GB do pakietów internetowych. Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni jak i nowi klienci – wystarczy mieć aktywny jeden z czterech pakietów 3w1.

     

Najważniejsze

Ostatnie testy