Acer Liquid Zest i Liquid Zest 4G - tanie smartfony z Androidem 6.0

Drukuj

Acer przedstawił serię Liquid Zest, złożoną ze smartfonów Liquid Zest i Liquid Zest 4G. Oba smartfony działające na platformie Android 6.0  Acer Liquid Zest wyposażony jest w 4-rdzeniowy procesor 1.3 GHz, a Acer Liquid Zest 4G w procesor 1.0 GHz z obsługą LTE

Smartfony Liquid Zest są wyposażone w 5-calowy wyświetlacz HD IPS wykonany w technologii Zero Air Gap. Pozwala ona na usunięcie powietrza z obszaru pomiędzy panelem dotykowym i modułem LCD, redukując refleksy światła i zwiększając komfort czytania w świetle dziennym. Seria Liquid Zest korzysta także z technologii On-Cell Touch, dzięki której warstwa dotykowa przeniesiona jest na zewnętrzną, szklaną powierzchnię ekranu, pozwalając na wyeliminowanie warstwy bazowej. Aplikacja Acer BluelightShield pozwala użytkownikowi na decydowanie jaka ilość niebieskiego światła jest wykorzystywana przy wyświetlaniu obrazów. Oba smartfony oferują rozdzielczość HD 720 x 1280.

Liquid Zest i Liquid Zest 4G posiadają z przodu aparat 8MP F2.0 z funkcją autofocus i tylni 5MP z obiektywem szerokokątnym. Smartfony wyposażone są także w funkcję kontroli lampy LED i nasycenia kolorów. Główny aparat wyposażony jest w obiektyw szerokokątny o polu widzenia 85 stopni.

Technologie DTS Sound Studio zastosowana w smartfonie Liqud Zest i DTS HD Premium Sound w smartfonie Liquid Zest 4G pozwalają uzyskać efekt dźwięku przestrzennego w dowolnym miejscu.

Na obu smartfonach z serii Liquid Zest zainstalowano aplikację Acer GameZone.

Smartfony z serii Acer Zest będą dostępne na polskim rynku w kwietniu, w cenie od 499 PLN. Smartfon Liquid Zest 4G dostępny będzie w Polsce w maju, w cenie od 649 PLN.

Zdjęcia:

Ocena: 4 głosów Aktualna ocena: 8
DrukujKomentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  @małpa@ pisze: 2016-02-24 11:23
  >>Liquid Zest i Liquid Zest 4G posiadają z przodu aparat 8MP F2.0 z funkcją autofocus i tylni 5MP z obiektywem szerokokątnym<< Serio?
  0
 • Users Avatars Mini
  Eleven pisze: 2016-03-11 09:39
  Nie, pomylili przód z tyłem
  0
 • Users Avatars Mini
  Polak pisze: 2016-04-24 19:11
  Nie mówi się i nie pisze się: "tylni" (w liczbie pojedynczej). W powyższym opisie powinno być: "aparat tylny". Zatem nie tylko pomylili przód z tyłem, bo i pisownia "pomylona".
  0
 • Users Avatars Mini
  Adam pisze: 2016-11-27 18:51
  Czepiacie się literówek. Właśnie kupiłem wersje 4g. Śmiga. Na razie jestem zadowolony
  0
 • Smartfony to tak naprawdę niewielkie komputery osobiste z własnym systemem operacyjnym i aplikacjami. Producenci dbają, aby działały jak najlepiej i jak najszybciej, ale użytkownik również może w tym pomóc. W przypadków smartfonów Huawei, coraz więcej zadań optymalizacyjnych przejął sam system operacyjny i najnowsza nakładka EMUI, ale kilka porad przyda się każdemu z nas.

 • Smartfony wyparły z rynku kompaktowe aparaty fotograficzne. Bezsprzecznie wygrały wygodą, możliwością łatwej edycji zdjęć i dzięki natychmiastowemu udostępnianiu obrazów w sieci. Mając to na uwadze, warto wybrać smartfon, który oferuje najlepszą jakość obrazu, zarówno w przypadku zdjęć, jak i filmów. Według specjalistów, takim urządzeniem jest aktualnie Samsung Galaxy S8.

 • Virgin Mobile po raz kolejny rozpieszcza! Tym razem największy wirtualny operator dodaje 3 GB do pakietów internetowych. Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni jak i nowi klienci – wystarczy mieć aktywny jeden z czterech pakietów 3w1.

   

Najważniejsze

Ostatnie testy