Huawei P10 64 GB za 2699 zł

Drukuj

Komputronik wprowadził do swojego sklepu internetowego ceny smartfonu Huawei P10 z pamięcią 64 GB. Urządzenie to ma kosztować 2699 zł.

Polska premiera P10 jest zaplanowana na 20 marca.

Sklep błędnie podał wielkość pamięci nowego flagowca Huawei, która wynosi 64 GB.

Inne informacje na temat smartfonu Huawei P10:

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
DrukujKomentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Korzystanie z trybu PRO w aparacie Huawei P10 w ogóle nie jest skomplikowane i każdy może wykorzystać jego zalety w czasie wakacyjnych podróży.

  • Smartfon to obecnie najbardziej przydatny gadżet dla podróżnika. W obudowie Huawei P10 o grubości zaledwie 7 mm i wadze 145 gramów mieszczą się wszystkie najważniejsze w podróży funkcje – nawigacja, aplikacje rejestrujące wysiłek fizyczny i trasę podróży, wysokiej jakości aparat, dostęp do wirtualnych przewodników oraz dostęp do serwisów, w których możemy natychmiast publikować zdjęcia i nasze zapiski z wycieczek. Wszystko to teraz mieści się w naszej kieszeni.

  • Telefon biznesowy powinien być nie tylko szybki, ale przede wszystkim bezpieczny, mieć bogaty ekosystem akcesoriów dedykowanych do biznesu oraz wsparcie na wielu płaszczyznach dużego, doświadczonego producenta. Sprawdźmy, czy te wszystkie warunki spełnia smartfon Samsung Galaxy S8.

Najważniejsze

Ostatnie testy