Lenovo wprowadza tablety z serii Tab 4

Drukuj

Lenovo oficjalnie zaprezentował nową serie tabletów z serii Tab 4. Nowe modele to Lenovo Tab 4 8, Lenovo Tab 4 10, Lenovo Tab 4 8 Plus i Lenovo Tab 4 10 Plus. Produkty wejdą do sprzedaży w maju.

Tablety Lenovo Tab 4 8 Plus i Lenovo Tab 4 10 Plus będą dostępne w cenie 259 EUR oraz 299 EUR w kolorach Sparkling White i Aurora Black. Tab 4 8 i Tab 4 10 będzie można kupić za 169 EUR i 179 EUR w kolorach Slate Black i Polar White.

Obudowa Lenovo Tab 4 8 Plus i Lenovo Tab 4 10 Plus została pokryta szkłem ochronnym. Urządzenia posiadają  64-bitowy ośmiordzeniowy procesor 2.0 GHz, 4 GB RAM, 32 GB wbudowanej pamięci, wyświetlacz IPS, Full HD, złącze USB Typu C i funkcje Quick Charge 3.0. O bezpieczeństwo danych dba natomiast czytnik linii papilarnych.

Tablety Lenovo Tab 4 8 i Lenovo Tab 4 10 zostały wyposażone w wyświetlacze HD, 4-rdzeniowe procesory Qualcomm Snapdragon i 2 GB pamięci RAM. 

Wszystkie tablety z linii Lenovo Tab 4 działają pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.0.

Lenovo Tab 4 10:

Lenovo Tab 4 8:

Lenovo Tab 4 8 Plus:

Lenovo Tab 4 10 Plus:

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
DrukujKomentarze / 0

  • Korzystanie z trybu PRO w aparacie Huawei P10 w ogóle nie jest skomplikowane i każdy może wykorzystać jego zalety w czasie wakacyjnych podróży.

  • Smartfon to obecnie najbardziej przydatny gadżet dla podróżnika. W obudowie Huawei P10 o grubości zaledwie 7 mm i wadze 145 gramów mieszczą się wszystkie najważniejsze w podróży funkcje – nawigacja, aplikacje rejestrujące wysiłek fizyczny i trasę podróży, wysokiej jakości aparat, dostęp do wirtualnych przewodników oraz dostęp do serwisów, w których możemy natychmiast publikować zdjęcia i nasze zapiski z wycieczek. Wszystko to teraz mieści się w naszej kieszeni.

  • Telefon biznesowy powinien być nie tylko szybki, ale przede wszystkim bezpieczny, mieć bogaty ekosystem akcesoriów dedykowanych do biznesu oraz wsparcie na wielu płaszczyznach dużego, doświadczonego producenta. Sprawdźmy, czy te wszystkie warunki spełnia smartfon Samsung Galaxy S8.

Najważniejsze

Ostatnie testy