myPhone L-Line z Lollipop i 1 GB RAM w Biedronce

Drukuj

2 marca 2017 roku w sieci Biedronka pojawią się dwa modele telefonów myPhone: myPhone Flip II wraz ze starterem tuBiedronka w cenie 119 zł oraz smartfon L-Line za 299 zł.

myPhone L-Line będzie dostępny jedynie w wybranych sklepach sieci.

Oba modele dostępne będą od 2 do 15 marca lub do wyczerpania zapasów.

Smartfon Myphone L-Line

system operacyjny Android 5.1 Lollipop
aparat główny 5.0 Mpx z Auto Focus
aparat przedni 2.0 Mpx
bateria o podwyższonej pojemności 3000 mAh
obsługa dwóch kart SIM - Dual SIM
pamięć 1 GB RAM + 8 GB pamięci wewnętrznej + slot kart SD
dostępny w dwóch kolorach: biały / szary

Ocena: 2 głosów Aktualna ocena: 2
DrukujKomentarze / 4

Dodaj komentarz
  • Korzystanie z trybu PRO w aparacie Huawei P10 w ogóle nie jest skomplikowane i każdy może wykorzystać jego zalety w czasie wakacyjnych podróży.

  • Smartfon to obecnie najbardziej przydatny gadżet dla podróżnika. W obudowie Huawei P10 o grubości zaledwie 7 mm i wadze 145 gramów mieszczą się wszystkie najważniejsze w podróży funkcje – nawigacja, aplikacje rejestrujące wysiłek fizyczny i trasę podróży, wysokiej jakości aparat, dostęp do wirtualnych przewodników oraz dostęp do serwisów, w których możemy natychmiast publikować zdjęcia i nasze zapiski z wycieczek. Wszystko to teraz mieści się w naszej kieszeni.

  • Telefon biznesowy powinien być nie tylko szybki, ale przede wszystkim bezpieczny, mieć bogaty ekosystem akcesoriów dedykowanych do biznesu oraz wsparcie na wielu płaszczyznach dużego, doświadczonego producenta. Sprawdźmy, czy te wszystkie warunki spełnia smartfon Samsung Galaxy S8.

Najważniejsze

Ostatnie testy