Apple przechodzi w Polsce na złotówki

Drukuj

Waluta w sklepach App Store, iTunes Store, iBooks Store, Apple Music i w pakiecie dyskowym iCloud w Polsce niebawem ulegnie zmianie z euro na złote. Apple nie podał dokładnej daty planowanej zmiany.

Po zmianie waluty wszystkie zamówienia w przedsprzedaży i subskrypcje będą rozliczane w złotych, a aktualne salda upominków iTunes zostaną odzwierciedlone w nowej walucie lokalnej.

Do tej pory zakupy w Polskim sklepie były rozliczane w euro.

Ocena: 1 głosów Aktualna ocena: 1
DrukujKomentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  paw pisze: 2017-05-19 10:35
  Nie no, gratulacje dla Apple! Toz to milowy krok! Ciekawe kiedy otworza w Polsce swoje firmowe sklepy Apple, zamiast tych pseudo sklepow iSpot i innych iShitow. Zenada!
  2
 • Users Avatars Mini
  Piotr pisze: 2017-05-19 12:03
  Ciekawe o ile wzrosną ceny, bo że przy okazji wzrosną to oczywiste.
  4
 • Users Avatars Mini
  Kle pisze: 2017-05-19 16:26
  @piotr Napewno nie wiecej niz przelcznik w Twoim banku przy platnosci kartą z konta w PLN
  -3
 • Users Avatars Mini
  abonent pisze: 2017-05-21 07:42
  Usługi i produkty w obcej walucie na terytorium innego państwa, to szczyt arogancji na którą tylko amerykanie sobie zawsze pozwalają...
  0
 • Users Avatars Mini
  gey power polaczki pisze: 2017-05-21 16:36
  masz iplaya jestem 100% gejem ! to synonim przynależności łaczmy się :* my geje mamy tylko ifonki
  -1
 • Smartfony to tak naprawdę niewielkie komputery osobiste z własnym systemem operacyjnym i aplikacjami. Producenci dbają, aby działały jak najlepiej i jak najszybciej, ale użytkownik również może w tym pomóc. W przypadków smartfonów Huawei, coraz więcej zadań optymalizacyjnych przejął sam system operacyjny i najnowsza nakładka EMUI, ale kilka porad przyda się każdemu z nas.

 • Smartfony wyparły z rynku kompaktowe aparaty fotograficzne. Bezsprzecznie wygrały wygodą, możliwością łatwej edycji zdjęć i dzięki natychmiastowemu udostępnianiu obrazów w sieci. Mając to na uwadze, warto wybrać smartfon, który oferuje najlepszą jakość obrazu, zarówno w przypadku zdjęć, jak i filmów. Według specjalistów, takim urządzeniem jest aktualnie Samsung Galaxy S8.

 • Virgin Mobile po raz kolejny rozpieszcza! Tym razem największy wirtualny operator dodaje 3 GB do pakietów internetowych. Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni jak i nowi klienci – wystarczy mieć aktywny jeden z czterech pakietów 3w1.

   

Najważniejsze

Ostatnie testy