Zapraszamy do współpracy

Drukuj
Artykuł reklamowy GSMONLINE.PL

Jeśli wprowadzacie na rynek nowy produkt/usługę lub chcecie zwiększyć sprzedaż obecnych produktów to zapraszamy do kontaktu.

W tym miejscu może pojawić się artykuł reklamowy przygotowany specjalnie dla Waszej firmy.

Atutami takiego modelu komunikacji jest możliwość:

  • umieszczenia wyczerpującego opisu danego rozwiązania, produktu, usługi, cech marki

  • dodania do prezentacji zdjęć, schematów lub filmów

  • edytorial może być przygotowany samodzielnie przez Klienta lub przez naszą redakcję

  • artykuł jest zintegrowany z treścią witryny, co bardziej odpowiada Czytelnikom (większa akceptacja komunikatu, a więc także jego większa skuteczność)

Content marketing to najszybciej rozwijająca się obecnie forma reklamy w Internecie!

Z naszą pełną ofertą reklamową można zapoznać się tutaj

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z: Wojciech.Piechocki@gsmonline.pl tel.: +48 501 70 40 00

 

Ocena: 7 głosów Aktualna ocena: 7
DrukujKomentarze / 0

  • Smartfony to tak naprawdę niewielkie komputery osobiste z własnym systemem operacyjnym i aplikacjami. Producenci dbają, aby działały jak najlepiej i jak najszybciej, ale użytkownik również może w tym pomóc. W przypadków smartfonów Huawei, coraz więcej zadań optymalizacyjnych przejął sam system operacyjny i najnowsza nakładka EMUI, ale kilka porad przyda się każdemu z nas.

  • Smartfony wyparły z rynku kompaktowe aparaty fotograficzne. Bezsprzecznie wygrały wygodą, możliwością łatwej edycji zdjęć i dzięki natychmiastowemu udostępnianiu obrazów w sieci. Mając to na uwadze, warto wybrać smartfon, który oferuje najlepszą jakość obrazu, zarówno w przypadku zdjęć, jak i filmów. Według specjalistów, takim urządzeniem jest aktualnie Samsung Galaxy S8.

  • Virgin Mobile po raz kolejny rozpieszcza! Tym razem największy wirtualny operator dodaje 3 GB do pakietów internetowych. Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni jak i nowi klienci – wystarczy mieć aktywny jeden z czterech pakietów 3w1.

     

Najważniejsze

Ostatnie testy