Huawei potwierdził model Huawei P10 Plus - jest współpraca z PANTONE Color Institute i Ricostru

Drukuj

Huawei oficjalnie potwierdził, że 26 lutego zaprezentuje dwa nowe smartfony z flagowej serii P. Będą to Huawei P10 oraz Huawei P10 Plus.

Firma przy okazji potwierdziła także swoją kooperację z PANTONE Color Institute, czyli amerykańską firmą, która doradza dobór kolorów produktów.

Huawei przy projekcie P10 współpracuje także z chińską modową firmą Ricostru.

Jednym z haseł zapowiadających premierę P10 jest hasło: Color is a new black.

 

Black is so last season. What colour helps you get out of your comfort zone? The #HuaweiP10 is coming! #standout #OO

A post shared by Huawei Mobile UK (@huaweimobileuk) on

 

We all know a diamond finish is something special. #Standout with a new aesthetic. The #HuaweiP10 is coming! #OO

A post shared by Huawei Mobile UK (@huaweimobileuk) on

 

Floor to ceiling windows highlight golden views of the city. Share your #standout scenes with #OO. The #HuaweiP10 is coming!

A post shared by Huawei Mobile UK (@huaweimobileuk) on

Ocena: 1 głosów Aktualna ocena: 10
DrukujKomentarze / 1

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  v_v pisze: 2017-02-26 10:49
  "PANTONE Color Institute, czyli amerykańską firmą, która doradza dobór kolorów produktów" Bełkot, popisowe ignorancja. Dowiedz się jakie kompetencje ma ta firma autorzy no i popraw ten tekst.
  0
 • Smartfony to tak naprawdę niewielkie komputery osobiste z własnym systemem operacyjnym i aplikacjami. Producenci dbają, aby działały jak najlepiej i jak najszybciej, ale użytkownik również może w tym pomóc. W przypadków smartfonów Huawei, coraz więcej zadań optymalizacyjnych przejął sam system operacyjny i najnowsza nakładka EMUI, ale kilka porad przyda się każdemu z nas.

 • Smartfony wyparły z rynku kompaktowe aparaty fotograficzne. Bezsprzecznie wygrały wygodą, możliwością łatwej edycji zdjęć i dzięki natychmiastowemu udostępnianiu obrazów w sieci. Mając to na uwadze, warto wybrać smartfon, który oferuje najlepszą jakość obrazu, zarówno w przypadku zdjęć, jak i filmów. Według specjalistów, takim urządzeniem jest aktualnie Samsung Galaxy S8.

 • Virgin Mobile po raz kolejny rozpieszcza! Tym razem największy wirtualny operator dodaje 3 GB do pakietów internetowych. Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni jak i nowi klienci – wystarczy mieć aktywny jeden z czterech pakietów 3w1.

   

Najważniejsze

Ostatnie testy