LG G6 - nowy interfejs na oficjalnym filmie

Drukuj

LG podało kilka kolejnych nowych informacji na temat swojego nowego flagowca LG G6. Smartfon zostanie zaprezentowany w niedzielę 26 lutego w Barcelonie.

G6 będzie wyposażony w ekran 5.7 cali QHD+ FullVision (2,880 x 1,440) w proporcji 2:1.

Nowy interfejs LG UX 6.0 ma w pełni wykorzystać rozmiar i nowe proporcje ekranu. Zmiany będą widoczne podczas odtwarzania filmów, serfowania na stronach internetowych oraz w interfejsie kamery.

Nowy GUI (Graphical User Interface) pozwoli na otwieranie w dwóch kwadratach dwóch aplikacji, co ma ulepszyć wygodę korzystania z multitaskingu.

LG twierdzi, że w G6 nie będzie problemów z korzystaniem z aplikacji i contentu przygotowanych dla najpopularniejszych do tej pory proporcji ekranu 16:9. 

Kamera w LG G6 ma pozwolić na jednoczesne wykonywanie i przeglądanie zdjęć w trybie Square Camera. Będą to zdjęcia w formacie 1:1 popularne na Instagramie. Food Mode zagwarantuje ładniejsze zdjęcia jedzenia.

Kamera pozwoli także na tworzenie GIF-ów - łączenie do 2 do 100 zdjęć w pętli.

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
DrukujKomentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Design dla Huawei jest ważny od wielu lat. Producent wydaje ogromne kwoty na projektowanie wyglądu swoich urządzeń. 

  • Nasze smartfony z dnia na dzień gromadzą w swojej pamięci coraz więcej prywatnych, ważnych danych. Zwykle się nad tym w ogóle nie zastanawiamy. Listy kontaktów, zdjęcia, ale także aplikacje społecznościowe i bankowe – te dane nie mogą trafić w niepowołane ręce i Huawei P9 lite 2017 o to zadba znacznie skuteczniej od innych smartfonów. 

  • Telefon biznesowy powinien być nie tylko szybki, ale przede wszystkim bezpieczny, mieć bogaty ekosystem akcesoriów dedykowanych do biznesu oraz wsparcie na wielu płaszczyznach dużego, doświadczonego producenta. Sprawdźmy, czy te wszystkie warunki spełnia smartfon Samsung Galaxy S8.

Najważniejsze

Ostatnie testy