Macro Games zawarł umowę z T-Mobile Polska

Drukuj

Wrocławska firma Macro Games poinformowała, że zawarła umowę ramową z T-Mobile Polska.

Firmy zobowiązały się do długofalowej współpracy w zakresie produkcji oraz dystrybucji gier mobilnych.

Macro Games będzie otrzymywać wynagrodzenie miesięczne uzależnione od liczby użytkowników danej gry. Poziom wynagrodzenia będzie ustalany każdorazowo w porozumieniu wykonawczym zawieranym bezpośrednio przed produkcją danej gry mobilnej.

Firma z Wrosłąwia zobowiązała się do wydania oraz publikacji przy współpracy z T-Mobile na przełomie stycznia/lutego 2017 roku pierwszej wspólnej gry mobilnej. Gra ta została wyprodukowana przy współpracy z firmą Big Blue Marble.

Ocena: 1 głosów Aktualna ocena: 10
DrukujKomentarze / 2

Dodaj komentarz
  • Smartfony to tak naprawdę niewielkie komputery osobiste z własnym systemem operacyjnym i aplikacjami. Producenci dbają, aby działały jak najlepiej i jak najszybciej, ale użytkownik również może w tym pomóc. W przypadków smartfonów Huawei, coraz więcej zadań optymalizacyjnych przejął sam system operacyjny i najnowsza nakładka EMUI, ale kilka porad przyda się każdemu z nas.

  • Smartfony wyparły z rynku kompaktowe aparaty fotograficzne. Bezsprzecznie wygrały wygodą, możliwością łatwej edycji zdjęć i dzięki natychmiastowemu udostępnianiu obrazów w sieci. Mając to na uwadze, warto wybrać smartfon, który oferuje najlepszą jakość obrazu, zarówno w przypadku zdjęć, jak i filmów. Według specjalistów, takim urządzeniem jest aktualnie Samsung Galaxy S8.

  • Virgin Mobile po raz kolejny rozpieszcza! Tym razem największy wirtualny operator dodaje 3 GB do pakietów internetowych. Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni jak i nowi klienci – wystarczy mieć aktywny jeden z czterech pakietów 3w1.

     

Najważniejsze

Ostatnie testy