„Elastyczny internet” dla abonentów nc+

Promocje
Opinie: 6
Opinie: 6

nc+ wprowadza nową ofertę Elastyczny internet oraz obniża ceny za abonament telefoniczny bez limitu.

Klienci posiadający ofertę TV mogą zakupić nc+ TELEFON w abonamencie od 15,59 zł miesięcznie do końca roku, a za nc+ INTERNET płacić za te miesiące, w których z niego skorzystali.

 

W ramach nowej oferty „Elastyczny internet” abonenci nc+ za internet w danym miesiącu zapłacą tylko wtedy, gdy z niego skorzystają. W miesiącach, w których nie wykonano żadnego transferu danych, opłata za abonament automatycznie nie będzie naliczana i klient nie będzie musiał zgłaszać tego faktu w biurze obsługi.

Ceny usług NC+ INTERNET w ofercie „Elastyczny internet” dla klientów posiadających dowolny pakiet telewizyjny nc+:

  • Internet Elastyczny 10 GB - 19,99 zł/m-c
  • Internet Elastyczny 35 GB - 34,99 zł/m-c
  • Internet Elastyczny 100 GB - 59,99 zł/m-c

Abonenci, którzy zdecydują się na zakup najwyższego pakietu 100 GB otrzymają bezpłatnie dostęp do usługi „TV w kieszeni”, dzięki której oglądając telewizję za pośrednictwem aplikacji nc+ GO lub przez stronę internetową ncplusgo.pl nie będą zużywać limitu transferu danych. Usługa nc+ GO oferuje dostęp do ponad 90 kanałów na żywo, w tym 8 kanałów CANAL+ oraz biblioteki filmów, seriali i programów na życzenie.

Oferta „Elastyczny internet” jest dostępna dla wszystkich abonentów nc+ posiadających dowolny pakiet telewizji lub nowych abonentów którzy zakupią nc+ INTERNET razem z telewizją na 24 miesiące. Oferta nie dotyczy usług dodatkowych, opłaty aktywacyjnej i rat za sprzęt.

Oferta nc+ TELEFON pozwala bez limitu wysyłać SMS-y i wykonywać połączenia do wszystkich sieci oraz na numery stacjonarne. Nowi klienci telewizji nc+ oraz abonenci nc+ posiadający telewizję lub pakiet telewizji z internetem mogą od dziś dokupić nc+ TELEFON na 24 miesiące od 15,59 zł miesięcznie do końca roku w ramach urodzinowej promocji CANAL+ (potem 19,99 zł miesięcznie). Klienci mogą również dodatkowo dokupić paczkę danych 5 GB za 6 zł miesięcznie.

Opinie:

Opinie archiwalne (6):

Komentuj

Komentarze / 6

Dodaj komentarz