„Elastyczny internet” dla abonentów nc+

Drukuj

nc+ wprowadza nową ofertę Elastyczny internet oraz obniża ceny za abonament telefoniczny bez limitu.

Klienci posiadający ofertę TV mogą zakupić nc+ TELEFON w abonamencie od 15,59 zł miesięcznie do końca roku, a za nc+ INTERNET płacić za te miesiące, w których z niego skorzystali.

 

W ramach nowej oferty „Elastyczny internet” abonenci nc+ za internet w danym miesiącu zapłacą tylko wtedy, gdy z niego skorzystają. W miesiącach, w których nie wykonano żadnego transferu danych, opłata za abonament automatycznie nie będzie naliczana i klient nie będzie musiał zgłaszać tego faktu w biurze obsługi.

Ceny usług NC+ INTERNET w ofercie „Elastyczny internet” dla klientów posiadających dowolny pakiet telewizyjny nc+:

 • Internet Elastyczny 10 GB - 19,99 zł/m-c
 • Internet Elastyczny 35 GB - 34,99 zł/m-c
 • Internet Elastyczny 100 GB - 59,99 zł/m-c

Abonenci, którzy zdecydują się na zakup najwyższego pakietu 100 GB otrzymają bezpłatnie dostęp do usługi „TV w kieszeni”, dzięki której oglądając telewizję za pośrednictwem aplikacji nc+ GO lub przez stronę internetową ncplusgo.pl nie będą zużywać limitu transferu danych. Usługa nc+ GO oferuje dostęp do ponad 90 kanałów na żywo, w tym 8 kanałów CANAL+ oraz biblioteki filmów, seriali i programów na życzenie.

Oferta „Elastyczny internet” jest dostępna dla wszystkich abonentów nc+ posiadających dowolny pakiet telewizji lub nowych abonentów którzy zakupią nc+ INTERNET razem z telewizją na 24 miesiące. Oferta nie dotyczy usług dodatkowych, opłaty aktywacyjnej i rat za sprzęt.

Oferta nc+ TELEFON pozwala bez limitu wysyłać SMS-y i wykonywać połączenia do wszystkich sieci oraz na numery stacjonarne. Nowi klienci telewizji nc+ oraz abonenci nc+ posiadający telewizję lub pakiet telewizji z internetem mogą od dziś dokupić nc+ TELEFON na 24 miesiące od 15,59 zł miesięcznie do końca roku w ramach urodzinowej promocji CANAL+ (potem 19,99 zł miesięcznie). Klienci mogą również dodatkowo dokupić paczkę danych 5 GB za 6 zł miesięcznie.

Ocena: 2 głosów Aktualna ocena: 5
DrukujKomentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  M-a-t pisze: 2017-05-17 14:28
  Internet 100 GB jest ok, ale oferta telefonu tylko z 5 GB trochę słaba. W karcie za te pieniądze można spokojnie dostać 10 GB.
  -1
 • Users Avatars Mini
  n pisze: 2017-05-17 15:16
  to je ncplus tu zawsze jest coś oszukane, mieli lige mistrzów stracili, tak samo z tym interentem od pał4...
  1
 • Users Avatars Mini
  Ewa pisze: 2017-05-17 18:21
  Elastyczny to chyba, że na nadajnikach Playa? Trzeba będzie być niesamowicie elastycznym, żeby zaakceptować jakość streamingu na prędkości neta z Playa
  3
 • Users avatars medium
  KarolSk pisze: 2017-05-17 20:42
  n: no bo oczywiście dla wszystkich najważniejsza jest jakaś pogoń za piłką :-D
  0