Zakup biletów PKP Intercity na trzech platformach mobilnych

Newsy
Opinie: 3
Opinie: 3

Mamy ponad 17 mln odsłon na Youtube - SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ! Mamy ponad 2 tys. fanów na Facebooku - POLUB NASZ PROFIL!

Aplikacja SkyCash umożliwia zakup biletów PKP Intercity użytkownikom urządzeń mobilnych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS. W ramach aplikacji dostępne są bilety na wszystkie połączenia krajowe oferowane przez przewoźnika, w tym na pociągi Express InterCity Premium.

Aby kupić bilet korzystając z SkyCash trzeba z poziomu ekranu głównego aplikacji wybrać ikonę IC PKP Intercity, a następnie wyszukać połączenie określając parametry np. liczbę biletów, rodzaj zniżki, klasę czy rodzaj wagonu. Po dokonaniu płatności kartą lub środkami zgromadzonymi na koncie SkyCash bilet zostaje automatycznie zapisany w pamięci urządzenia, w zakładce „Kontrola Biletów”. Każdy bilet wyświetlony na ekranie, oprócz podstawowych danych podróżnego, takich jak imię i nazwisko, trasa przejazdu czy rodzaj oferty, zawiera również specjalny kod, przeznaczony do kontroli. Pasażer może okazać go konduktorowi nawet wtedy, gdy urządzanie nie ma dostępu do Internetu.

Aplikacja SkyCash posiada opcję wystawienia faktury VAT. Dokument wysyłany jest w formacie PDF na adres e-mail użytkownika. SkyCash umożliwia również szybką i wygodną opcję zwrotu biletu. Wszystko odbywa się online, bez konieczności udawania się do kasy. Zaletą aplikacji jest też możliwość dokonania zakupu z 30-dniowym wyprzedzeniem. Dzięki temu pasażer może skorzystać np. z oferty Wcześniej, dającej nawet 30-procentowy rabat, czy oferty Superpromo, pozwalającej zapłacić 49 zł za przejazd pociągami EIP oraz EIC.

Bezpłatną aplikację można pobrać wpisując w przeglądarce telefonu adres m.skycash.com, wysyłając pustego SMS-a na numer 510 510 205 (opłata zgodna z cennikiem operatora telekomunikacyjnego) lub korzystając z dedykowanego sklepu z aplikacjami. 

Aplikację na system Android można pobrać za darmo tutaj.
Aplikację na system iOS można pobrać za darmo tutaj.
Aplikację na system Windows Phone można pobrać za darmo tutaj.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Nigdy pisze: 2015-02-20 16:26
  Dopóki SkyCash będzie pobierać prowizje za doładowanie konta.
  0
 • Users Avatars Mini
  asf pisze: 2015-02-23 13:20
  Niech sobie spółka Intercity kupi lokomotywy bo nie ma czym jeździć:-) Na dzierżawie długo nie pociągniecie a i wagoników jakby mało, i na naprawy rewizyjne pieniążków nie ma... kto będzie z wami jeździł i czym? Spierdolinem które wozi powietrze zamiast ludzi? Znów Ceske Drahy będą was ratować:-D
  2
 • Users Avatars Mini
  maciej.z pisze: 2015-02-25 11:27
  Widziałem jak dziewczyna z tego korzystała. Wyglądała na zadowoloną.
  1