Udziałowcy PLAY przypominają inwestorom, że spółka jest na sprzedaż

Drukuj

PLAY wydał komunikat, w którym poinformował, że jego udziałowcy oraz zarząd ponownie zastanawiają się nad strategią rozwoju firmy na kolejne lata. Jedną z rozpatrywanych opcji jest wejście firmy na giełdę (IPO). Pod koniec zeszłego roku udziałowcy PLAY próbowali sprzedać operatora w inny sposób, ale do transakcji nie doszło. Najprawdopodobniej dzisiejszy komunikat jest kolejną próbą zainteresowania dużych inwestorów polskim operatorem.

Rzecznik prasowy operatora odmówił komentarza w tej sprawie.

Oto oficjalna treść komunikatu prasowego opublikowanego przez dział kontaktów z inwestorami:

Operational update
After 10 years of developing Play into a leading Polish mobile operator, the shareholders and management of Play are reviewing the best options to set the company up for its next stage of growth. A possible option could take the form of an initial public offering.

Ocena: 3 głosów Aktualna ocena: 4
DrukujKomentarze / 49

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  pabloki pisze: 2017-04-21 21:31
  To jasno pokazuje że play odrzucił ostatni moment na sprzedaż . Teraz pójdzie za mniej.
  2
 • Users Avatars Mini
  Virgin pisze: 2017-04-21 21:56
  ktoś wie jaka firma oferowała najwięcej za kupienie Play?
  -3
 • Users Avatars Mini
  Chłop pisze: 2017-04-21 23:25
  Ja żem mogem kupic ,a co?! sprzedam ursusa i krowe na wycieleniu, może starczy
  0
 • Users Avatars Mini
  m-a-t pisze: 2017-04-22 01:05
  Tylko jak ktoś będzie kupował to niech play nie zapomni poinformować, że zaczyna interesować nim się UOKIK za roaming krajowy do 3 Mb/s
  0
 • Users Avatars Mini
  Chłop pisze: 2017-04-22 09:37
  Jak kupie to wprowadze 3 Gb/s w romingu krajowym. w oborze krowom zainstaluje tv z wifi bedom przeglondac jutuba
  1
 • Users Avatars Mini
  gość pisze: 2017-04-22 10:32
  @pabloki Teraz to on długo nie pójdzie. Kto chce kupić wydmuszkę w którą musi wpompować masę pieniędzy żeby to miało parametry przyzwoitej sieci?
  3
 • Users Avatars Mini
  Nikt pisze: 2017-04-22 10:46
  Ciekawym rozwiązaniem byłoby przejęcie przez jeszcze jednego większego gracza:)jakaś duża zagraniczna sieć.orange powinien się pakować i wracać do Francji:P tmobile całkiem spoko ale mógłby zejść z cen smartfonow znowu plus...ceny ceny:/ jest o co powalczyć.
  -10
 • Users Avatars Mini
  Virgin pisze: 2017-04-22 15:18
  może zamiast sprzedawać zrobią lepsze oferty i sami zaczną zarabiać więcej
  2
 • Users Avatars Mini
  Virgin pisze: 2017-04-22 15:22
  jak sprzedawać to kiedyś Voodafone był zainteresowany Plusem, więc może zainteresuje się Playem jeśli chce wejść na rynek telekomunikacyjny w Polsce
  2
 • Users Avatars Mini
  jaz pisze: 2017-04-22 15:25
  Play miała kupić sieć T-Mobile
  -5
 • Users Avatars Mini
  Chłop pisze: 2017-04-22 17:03
  @jaz . Plej miał kupić tmobajla czy tmobajl miał kupić pleja?
  0
 • Users Avatars Mini
  Virgin pisze: 2017-04-22 22:09
  jaz, na takie kupno UKE musiałoby wyrazić zgodę, to chyba tylko plotki, że T-Mobile chciałby kupić Play, to mogłoby być niemożliwe gdyby nie było zgody UKE, to jest związane z ochroną konkurencji
  1
 • Users Avatars Mini
  gość pisze: 2017-04-23 15:06
  Za dużo urzędowych regulacji za mało zdrowego rozsądku, tak samo jak z tym łączeniem pasm we współpracy międzyoperatorskiej do bloku 15MHz. Idiotyzm. Takie Orange połączyłoby swoje 15MHz pasma 2600 z T-m i mieliby blok 30MHz na którym świadczyliby takie LTE w miastach że taki za przeproszeniem plej by się obsrał.
  2
 • Users Avatars Mini
  Virgin pisze: 2017-04-23 16:57
  gość, gdyby nie było urzędowych regulacji i konkurencji to bogatsze firmy mogłyby kupować ta mniejsze, doprowadzać do upadłości, potem je zamykać i podnosić ceny w swojej firmie po zlikwidowaniu konkurencji
  1
 • Users Avatars Mini
  gość pisze: 2017-04-23 20:09
  @up Gdyby duże firmy kupowały małe to nie po to żeby je wykańczać tylko włączać do swoich struktur, mnie jednak chodzi o regulacje techniczne na przykładzie jaki podałem. Byłoby źle? Zmuszono by takiego pleja do budowy sieci gdyby dwie inne duże firmy infrastrukturalne mogły bez ograniczeń łączyć posiadane pasma, byłoby wtedy prawdziwe LTE. A przykład obejścia tego co mogłoby działać normalnie masz - spółeczki Zygmunta. Łączą częstotliwości i wykorzystują wspólnie.
  1
 • Users Avatars Mini
  były klient badziewnej sieci pisze: 2017-04-23 20:17
  @gość, z tą budową sieci w play to nie do końca wszystko jest takie czarno biało, jakby się nam mogło wydawać na pierwszy rzut oka. Owszem ww. sieć święta nie jest i masę kasy na przestrzeni lat (jak i obecnie) wydaje na kretyńskie reklamy zamiast inwestować jak najwięcej i gdzie to możliwe w swoje najsłabsze ogniwo, czyli sieć. Napisałem w poprzednim zdaniu "gdzie to możliwe". Widzę po swoim podwórku jak sieć PLAY-a została ubita protestami. W promieniu 500 metrów PLAY na przestrzeni bodajże ostatni 5-6 miesięcy stracił dwie lokalizację (na dokładkę wyleciał z mojego sąsiedztwa Orange a potem Plus ze swoim LTE) a wraz z nimi ponad 6 stacji bazowych. Na ich miejsce nie powstały żadne nowe... Z uzyskaniem pozwoleń na nowe instalacje też jest problem (protesty).
  4
 • Users Avatars Mini
  PAN ELF pisze: 2017-04-24 10:18
  Dokładnie to się zgadza jak PLAY albo inny operator che budować sieć swoją to zaraz sa protesty albo księdza który nie widzi przyszłości z tym nadajnikiem bo nie dostanie kasy w kopercie za poświęcenie nadajnika albo zaraz koło gospodyń wiejskich ma jakieś ale bo promieniowanie radiowe jest za duże i marchewka będzie krzywo rosła .
  1
 • 10425 101013756583043 7381930 n
  Grzegorz Szewczak pisze: 2017-04-24 11:09
  Krzyczycie, że Play nie inwestuje tylko zatrudnia celebrytów. Te parę milionów ? Wystarczy na waciki. Koszt kilku kilometrów nowej drogi ze wszystkimi mediami w małej miejscowości to 15-20 milionów. Do budowy sieci to potrzeba kochani grubych miliardów. Wcale się nie dziwię, że szukają kasy. To tylko pokazuje, że BĘDĄ inwestować.
  0
 • Users Avatars Mini
  heniek pisze: 2017-04-24 11:37
  plany inwestycyjne to jedno ich realizacja to drugie - patrz protesty.
  0
 • Users Avatars Mini
  Ploj pisze: 2017-04-24 23:19
  Oglasza upadek play?
  -1
 • Users Avatars Mini
  Real love spell to get your Ex-lover back fast forever. pisze: 2017-05-18 09:31
  Hey guys, I'm so excited of getting my husband back after he left me and our 3 kids for another woman. After 2 years of marriage, me and my husband has been into one quarrel or the other until he finally left me and moved to California to be with another woman. i felt my life was over and my kids thought they would never see their father again. i tried to be strong just for the kids but i could not control the pains that torments my heart, my heart was filled with sorrows and pains because i was really in love with my husband. Every day and night i think of him and always wish he would come back to me, I was really upset and i needed help, so i searched for help online and I came across a website that suggested that Dr Unity can help get ex back fast. So, I felt I should give him a try. I contacted him and he told me what to do and i did it then he did a (Love spell) for me. 28 hours later, my husband really called me and told me that he miss me and the kids so much, So Amazing!! So that was how he came back that same day,with lots of love and joy,and he apologized for his mistake,and for the pain he caused me and the kids. Then from that day,our Marriage was now stronger than how it were before,All thanks to Dr Unity. he is so powerful and i decided to share my story on the internet that Dr Unity real and powerful spell caster who i will always pray to live long to help his children in the time of trouble, if you are here and you need your Ex back or your husband moved to another woman, do not cry anymore, contact this powerful spell caster now. Here’s his contact: Email him at: Unityspelltemple@gmail.com , you can also call him or add him on Whats-app: +2348071622464 , his website:http://unityspelltemple.yolasite.com , Jessica, 26 years, Texas, USA .
  0
 • Users Avatars Mini
  Tricks To Make Your Ex Boyfriend Miss You And Want You Back pisze: 2017-05-19 06:42
  Hi, I really appreciate your inputs on my situation Dr happy and what could I do with-out you. Thank you in advance. I was in a relationship with this guy for the past 1 and a half year.. We became close real fast and were very serious about each other… he’s German and was in the country for her internship.. he left after first 6 months and came back after a couple of months.. he said that he had come down for me.. WE started living – in.. We discussed faMILY, KIDS, future, moving to EU together.. everything was going good until of last August when I started to get jealous about his moves, I got controlling and things started to get worse.. we spoke about it a lot of times where he expressed how he felt but I was not able to understand why I was doing that.. During our discussion I would always say I did .. This February he called it off and since then I have been a mess.. I gave it a lot of thought and realised my mistakes and why I was doing it.. I tried talking to him .. begged him.. pleaded him .. but he says that he has lost all his feelings for me and would never get back to me..I was in my knees praying looking for help, them i fine a comment online how a spell caster help to restored relationship get ex lover back, ” so i decided to give a try coz i love my boyfriend so much. so i contacted Dr happy http://happyspelltemple.webs.com/ tell him all my problem and he gave me 100%guarantee that i will have my boyfriend back after the spell so i was gifted and lucky to have contacted him i did every thing he ask of me and to my greatest surprise a day after the spell my boyfriend call me and apology for what he did to me and ask for my forgiveness to come back again for me, we both are happily living together again plz Contact him urgently via......... happylovespell2@gmail.com or add him on whats-app +2348133873774 Junia Noel from USA
  0
 • Users Avatars Mini
  Pani Elena pisze: 2017-05-27 09:51
  Drogi poszukujący pożyczki Masz jakieś trudności finansowe? Czy chcesz założyć własną firmę? Ta spółka pożyczkowa ustanowiła organizacje praw człowieka na całym świecie, a jedynym celem pomocy ubogim i osobom cierpiącym na trudności finansowe. Jeśli chcesz ubiegać się o pożyczkę, skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: elenanino0007@gmail.com Nazwa: Wymagana kwota kredytu: Czas trwania kredytu: Numer telefonu komórkowego: Dziękuję i błogosławię Bogu PEWNOŚĆ SIEBIE Pani Elena
  0
 • Users Avatars Mini
  Ryan pisze: 2017-05-29 23:46
  Witaj ! Czy potrzebujesz legalnej i szybkiej pożyczki? Obecnie oferujemy 3% pożyczki wszystkich rodzajów, pożyczki firmowe, pożyczki osobiste, kredyty samochodowe, kredyty rolnicze lub finansowanie projektu? Oferujemy pożyczki dla firm i osób fizycznych na świecie, konsolidacja długów, nawet jeśli masz Niskie oceny kredytowe i trudno jest uzyskać pożyczki od lokalnych banków lub innych instytucji finansowych? , A teraz masz ciężki czas zajmowania się swoim bankiem lub innymi instytucjami finansowymi? Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, jeśli tak Wyślij e-mail z powrotem przez (ryanloaninvestment@outlook.com) dajemy wszystkie rodzaje pożyczek. Załóż teraz i weź swoje gotówkę w trybie pilnym! * Pożyczać od 5000 do 50 000 000 euro * Wybierz od 1 do 30 lat na spłatę. * Elastyczne warunki pożyczki. Wszystkie te plany i więcej, skontaktuj się z nami teraz. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej: dla firmy pożyczkowej, która mi pomogła, są ich dane kontaktowe (ryanloaninvestment@outlook.com) pozdrowienia Zarządzanie. Numer telefonu: +27 (0603170517) Skontaktuj się z Twoim Szybkim Pożyczką teraz!
  0
 • Users Avatars Mini
  horstgunther pisze: 2017-07-02 09:00
  Cześć, nazywam się horst gunther. Jestem prywatnym kredytodawcą, który udziela prywatnej i korporacyjnej pożyczki osobie trzeciej. Czy potrzebujesz pilnej pożyczki i nie wiesz, gdzie ją dostać? Następnie szukać więcej i ubiegać się o kredyt dzisiaj. Jeśli zostałeś odrzucony przez tak wiele banków? Czy potrzebujesz finansowania, aby założyć firmę? Czy potrzebujesz finansowania dla konkretnej firmy? Czy potrzebujesz osobistego kredytu? Mój kredyt różni się od kredytu osobistego po kredyt biznesowy. Moja stopa procentowa jest bardzo przystępna, a nasz proces pożyczki jest bardzo szybki. Bardzo chcę mieć problemy finansowe w przeszłości. Jeśli jesteś naprawdę gotowy, aby rozwiązać problemy finansowe. Jeśli jesteś zainteresowany wypełnieniem formularza danych, możesz podać moje warunki. FORMULARZ DANYCH FORMULARZ KREDYTOWYCH: 1) NAZWISKO ......................................... 2) TWÓJ PAŃSTWO ................................... 3) TWÓJ PROFESJONALNOŚĆ ............................. 4) STAN CYWILNY ...................... 5) NUMER TELEFONU .................................. 6) MIESIĘCZNE DOCHODY .............................. 7) adres ........................................... 8) Cel ............................................ 9) ZŁOŻENIE NALEŻNOŚCI ................................... 10) telefon ........................................ 11) CZAS TRWANIA ................................. Mój adres e-mail jest podany poniżej: horstgunther055@gmail.com Z niecierpliwością czekam na współpracę z Tobą.
  0
 • Users Avatars Mini
  MR MELODY pisze: 2017-08-30 01:33
  Czy potrzebujesz pożyczki. Jesteśmy legalne i gwarantujemy kredytodawcy pożyczkodawcy. Jesteśmy firmą z pomocą finansową. Pożyczamy środki osobom potrzebującym pomocy finansowej, które mają złe kredyty lub potrzebują pieniędzy, aby płacić rachunki, inwestować w sprawy. Chcę skorzystać z tego medium, aby poinformować Cię, że udzielamy wiarygodnej pomocy dla beneficjentów, ponieważ z przyjemnością zaoferujemy Ci pożyczkę. Skontaktuj się z nami przez melodyloanfinance@gmail.com
  0
 • Users Avatars Mini
  Szukasz kredytu? pisze: 2017-09-02 12:08
  Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby spłacić rachunki, kupić dom, refinansować lub zbudować nową firmę, pożyczkę osobistą, kupić samochód? itp. skontaktuj się z dobrze znanym pożyczkodawcy bez obawy stracić. oferujemy pożyczkę osobom potrzebującym pożyczki finansowej z 2% odsetkami. skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać szybką i wygodną pożyczkę na privateloancompanies@yahoo.com
  0
 • Users Avatars Mini
  John Henshew pisze: 2017-09-05 01:13
  Jesteśmy firmą poświadczoną pożyczką poświadczoną i zarejestrowaną, która zapewnia najlepsze rozwiązanie Twoich problemów finansowych. Czy potrzebujesz pieniędzy na swój projekt, biznes, podatki, rachunki i wiele innych powodów? Nasze pożyczki są łatwe i tanie, a jeśli naprawdę jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami już dziś, jeśli potrzebujesz kredytu, możemy przygotować dowolną pożyczkę odpowiadającą Twojemu budżetowi na poziomie 2% stopy procentowej. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej johnhensheww@gmail.com Pełne nazwy: Adres: Kraj: Numer telefonu komórkowego: Kwota wymagana jako pożyczka: Czas trwania kredytu Cel pożyczki: Zawód: Wiek: Seks: Czy kiedykolwiek złożyłeś wniosek o pożyczkę ?: Miesięczny przychód: Ważna karta identyfikacyjna lub licencja na prawo jazdy: UWAGA: Po wypełnieniu tego formularza, wyślij wiadomość na adres johnhensheww@gmail.com
  0
 • Users Avatars Mini
  John Henshew pisze: 2017-09-05 01:13
  Nazywam się Paul Wilson, jestem z Carlifornia USA, żonaty, szukam prawdziwej firmy pożyczkowej przez ostatnie 5 miesięcy, a wszystko, co dostałem, to mnóstwo oszustw, które sprawiły, że ufałem im i pod koniec dnia , zabrały mi pieniądze, nie dając nic w zamian, cała moja nadzieja straciła, mam zdezorientowany i sfrustrowany, uważam, że bardzo trudno karmić moją rodzinę, nigdy nie chciałem mieć nic wspólnego z firmami pożyczkowymi w sieci, więc poszedłem pożyczać pieniądze od przyjaciela, powiedziałem mu wszystko, co się stało, a on powiedział, że może mi pomóc, że zna towarzystwo pożyczkowe, które może mi pomóc przy jakiejkolwiek wymaganej pożyczce z bardzo niską stopą procentową 2% że po prostu pożyczkę od nich, on skierował mnie, jak ubiegać się o pożyczkę, zrobiłem tak, jak powiedział mi, zastosowałem, nigdy nie uwierzyłem, ale próbowałem i ku mojej największej niespodziance dostałem pożyczkę w ciągu 24 godzin, nie mogłem uwierzyć, jestem szczęśliwy i bogaty ponownie i dziękuję Bogu, że takie firmy pożyczkowe takie jak to wciąż istnieją na tych oszustwach w miejscach, proszę radzę wszystkim tam, którzy potrzebują pożyczki na wyjazd (johnhensheww@gmail.com) nigdy ich nie zawiodą, a Twoje życie zmieni się tak, jak moje nie
  0
 • Users Avatars Mini
  MRS LORI GOLER pisze: 2017-09-07 21:43
  Czy potrzebujesz pożyczki osobistej lub biznesowej bez stresu i szybkiej akceptacji? Jeśli tak, skontaktuj się z nami teraz oferujemy kredyty w wysokości 2% stopy procentowej. Nasza pożyczka jest bezpieczna, aby uzyskać więcej informacji i wniosków, skontaktuj się z nami pocztą elektroniczną: microfinance.kredit@outlook.com
  0
 • Users Avatars Mini
  MelikeEdwin pisze: 2017-09-08 21:23
  Szukasz pomocy finansowej? oferujemy wszelkiego rodzaju pomoc finansową dla każdego legalnego klienta, firmy, kredytu samochodowego, kredytu mieszkaniowego, pożyczki firmowej, kredytu medycznego e.tc Skontaktuj się z nami dziś i zatwierdzimy kredyt. Adres e-mail: worldbestloans@gmail.com Strona internetowa: http: //worldbestloans.wix.com/worldbestloans
  0
 • Users Avatars Mini
  Ellis Benson pisze: 2017-09-08 23:09
  Szanowni Państwo, Ellis Financial Investment Limited oferuje odpowiednie rozwiązanie dla Twoich potrzeb finansowych. Jesteśmy różni się od innych wierzycieli, ponieważ wierzymy w obsługę klientów, a my pozostaniemy z tobą, dopóki nie uzyskasz wyników. Ogólnie oferujemy kredyty hipoteczne, pożyczki dla inwestorów, pożyczki konsolidacyjne, drugą pożyczkę, pożyczkę firmową, pożyczkę osobistą, pożyczkę międzynarodową itp. Przy niższym oprocentowaniu 2%. Skontaktuj się z nami przez e-mail: ellisfinancialinvestment@yahoo.com ellisfinancialinvestment@gmail.com. Poniżej przedstawiono szczegółowe informacje: Twoje imię i nazwisko: ________________________ Kraj; _________________________ Stan: ________________________ Adres domu: _______________________ Zawód: _________________________ Wiek: _________________________________ Kredyt Cel: ___________________________ Wymagana kwota: __________________________ Czas trwania pożyczki: _________________________ Płeć: __________________________ Z poważaniem, Ellis Benson
  0
 • Users Avatars Mini
  Klausbenzo_loan@outlook.com pisze: 2017-09-15 22:39
  Czy jesteś mężczyzną biznesu czy kobietą? Czy potrzebujesz pieniędzy, aby założyć własną firmę? Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozwiązać zadłużenie lub spłacić rachunki lub rozpocząć ładną firmę? Czy potrzebujesz pieniędzy na swój projekt? Oferujemy pożyczki zabezpieczone dowolnej kwoty i na całym świecie (osobom fizycznym, firmom, nieruchomościom i osobom trzecim) w wysokości 3% stopy procentowej. skontaktuj się z nami todat przez email pod adresem (Klausbenzo_loan@outlook.com) Dajemy takie kredyty jak: * Pożyczka na nieruchomości * Pożyczka biznesowa * Kredyty rolnicze Kredyt samochodowy E.t.c Aby uzyskać odpowiedzi na aplikację i przesłać więcej informacji na następujący adres e-mail: (Klausbenzo_loan@outlook.com) MFG Klaus Benzo (Konsultant Kredytowy)
  1
 • Users Avatars Mini
  Klausbenzo_loan@outlook.com pisze: 2017-09-15 22:40
  Czy jesteś mężczyzną biznesu czy kobietą? Czy potrzebujesz pieniędzy, aby założyć własną firmę? Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozwiązać zadłużenie lub spłacić rachunki lub rozpocząć ładną firmę? Czy potrzebujesz pieniędzy na swój projekt? Oferujemy pożyczki zabezpieczone dowolnej kwoty i na całym świecie (osobom fizycznym, firmom, nieruchomościom i osobom trzecim) w wysokości 3% stopy procentowej. skontaktuj się z nami todat przez email pod adresem (Klausbenzo_loan@outlook.com) Dajemy takie kredyty jak: * Pożyczka na nieruchomości * Pożyczka biznesowa * Kredyty rolnicze Kredyt samochodowy E.t.c Aby uzyskać odpowiedzi na aplikację i przesłać więcej informacji na następujący adres e-mail: (Klausbenzo_loan@outlook.com) MFG Klaus Benzo (Konsultant Kredytowy)
  1
 • Users Avatars Mini
  Micheal Shaw pisze: 2017-09-17 02:10
  Dzień Dobry Szanowny Kandydat, Czy potrzebujesz pilnej pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej, pożyczki długoterminowej? kupić samochód lub dom? Potrzebujesz inwestora? potrzebujesz prywatnego inwestora? Jeśli tak nie martw się, oferujemy wszelkiego rodzaju pożyczki z niską i przystępną stopą procentową w wysokości 3%, bez zabezpieczenia i bez kontroli kredytowej. Wracaj do nas, jeśli potrzebujesz pożyczki, napisz do mnie teraz poprzez: (americasloanscompany@gmail.com) znajdziesz poniżej naszej działalności i daj nam znać, jak możemy Ci pomóc. Czy potrzebujesz inwestora? Czy potrzebujesz prywatnego inwestora? Czy masz niedokończony projekt ze względu na złe finansowanie? Czy potrzebujesz pieniędzy na inwestycje w pewnym zakresie specjalizacji, które będzie zyskasz ci? i nie wiesz, co robić. Czy chcesz zainwestować pieniądze, które masz i dostać podwójne w ciągu jednego tygodnia? Czy masz dobry biznesplan, ale nie masz pieniędzy na to pracować? Czy potrzebujesz pilnej pożyczki? Czy potrzebujesz ogromnej kapitału, aby rozpocząć swoją propozycję biznesową lub rozszerzenie? Czy masz pieniądze, ale nie wiesz jak inwestować? Straciłeś nadzieję i myślisz, że nie ma wyjścia, a twoje nadal trwa obciążenie finansowe? Proszę nie wahaj się skontaktować z nami dla ewentualnej współpracy gospodarczej Skontaktuj się z nami przez e-mail: (americasloanscompany@gmail.com) Możemy zrealizować Twoje marzenia. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Nazwa firmy: AMERICA'S LOAN COMPANY Firma e-mail americasloanscompany@gmail.com Firma NMLS ID: 315276 Pozdrowienia. Micheal Shaw.
  0
 • Users Avatars Mini
  James Moore pisze: 2017-09-17 14:16
  paulaaa1984@wp.pl, Aga35g@interia.pl, infos.74@o2.pl, szczawinskajoanna7@gmail.com, julajka891@gmail.com iona.ratajczak.1965@wp.pl, radoslaw.ogloblin@gmail.com, swaletzke@op.pl, malgosialubo@gmail.com, afejek12@interia.pl muza46@onet.pl, aleksandra.zdu@wp.pl, baczewska@poczta.onet.pl, aniaewa98@op.pl, konrad.michalski95@gmail.com aniap1988@tlen.pl, ezmoneyloanservices761@gmail.com
  0
 • Users Avatars Mini
  ronald faris pisze: 2017-09-20 11:22
  GOOD DAY EVRY-ONE Jestem imieniem Anna. Mieszkam w USA, chcę używać tego medium, aby ostrzec wszystkich poszukiwaczy pożyczki, aby być bardzo ostrożni, ponieważ są wszędzie oszustami. Kilka miesięcy temu byłem napięty finansowo, a z powodu mojej desperacji byłem oszukany przez kilku kredytodawców online. Prawie straciłam nadzieję, aż przyjaciel zwrócił się do bardzo wiarygodnego pożyczkodawcy zwanego MR. RONALD FARIS, który pożyczał mi 900 000 dolarów w ciągu 24 godzin bez stresu. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki, skontaktuj się z nim teraz przez: dporterwintrustmortgage@outlook.com, a jego numer: +15186011323 Używam tego medium, aby ostrzec wszystkich poszukiwaczy pożyczki z powodu piekła, którą przeszedłem przez ręce tych oszustwodawców. I nie chcę nawet mojego wroga, aby przechodził przez takie piekło, że przeszedłem przez w ręce tych oszustw online kredytodawców, i również chcesz, abyś pomógł mi przekazać te informacje innym, którzy są również potrzebują pożyczki raz otrzymali również pożyczkę od pana Larry'ego Grahama, modlę się, aby Bóg dał mu długie życie. Niech Bóg mu błogosławi. Anna Vegas Email: dporterwintrustmortgage@outlook.com whatsapp: +15186011323
  0
 • Users Avatars Mini
  hogemazza pisze: 2017-09-20 16:43
  Witam wszystkich! Jestem pan hoge mazza Z USA szybko chcę użyć tego medium, aby podzielić się zeznaniem na temat tego, jak Bóg skierował mnie do Legit i prawdziwego kredytodawcy pożyczającego, który przekształcił moje życie z trawy w łaskę, z ubogiej do bogatym i pomyślnym człowiekiem, który teraz może pochwalić się zdrowym i zamożnym życiem bez stresu czy trudności finansowych. Po tylu miesiącach prób uzyskania kredytu w internecie i oszustwa suma $ 7, 700.00 i stałem się tak zdesperowany w uzyskaniu kredytu od legit kredytodawcy pożyczkodawcy online, który nie dodaje się do mojego bólu, a następnie postanowiłem skontaktować się z mój przyjaciel, który niedawno dostał pożyczkę online, rozmawialiśmy o tym problemie i do naszego wniosku, że powiedziała mi o człowieku o imieniu John Paul, który jest dyrektorem generalnym pożyczki finansowej. Więc złożyłem wniosek o pożyczkę w wysokości (90 000,00 dolarów USD) z niską oprocentowanie 3%, więc pożyczka została zatwierdzona bez problemu ze stresem i wszystkie przygotowania dotyczące przelewu pożyczki oraz w ciągu mniej niż dwóch (2) dni pożyczka została wpłacona do mojego banku, więc chcę doradzić każdemu, kto potrzebuje pożyczkę, aby szybko skontaktować się z nim za pośrednictwem (financeloancompany4@gmail.com), nie wiedział, że to robię, modlę się, aby Bóg pobłogosławił go za dobrą rzecz, którą zrobił w moim życiu.
  0
 • Users Avatars Mini
  Pani Patricia Kingsman pisze: 2017-09-21 00:26
  ZAPRASZAMY DO PATRICIA KINGSMAN patriciakingsman.loans2016@gmail.com naszym celem jest zapewnienie Doskonałej Profesjonalnej Usługi. Czy jesteś mężczyzną lub kobietą biznesu? Czy jesteś w jakimkolwiek bałaganie finansowym, czy potrzebujesz funduszy, aby założyć własną firmę? Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć miłą Małą Skale i średnie przedsiębiorstwa? Czy masz niski wynik kredytowy i trudno jest uzyskać kredyt kapitałowy od banków lokalnych i innych instytucji finansowych ?. Nasze pożyczki są dobrze ubezpieczone, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo naszym priorytetem. Naszym głównym celem jest pomoc w uzyskaniu zasłużonych usług. Nasz program to najszybszy sposób na uzyskanie tego, czego potrzebujesz. Zmniejsz płatności, aby zmniejszyć obciążenie miesięcznych wydatków. Zyskaj elastyczność, z której możesz korzystać w dowolnym celu - od wakacji, po edukację, po wyjątkowe zakupy Oferujemy szeroką gamę usług finansowych, w tym: pożyczki osobiste, pożyczki konsolidujące zadłużenie, pożyczki firmowe, pożyczki edukacyjne, pożyczki zabezpieczone na zabezpieczenie hipoteczne, pożyczki bez zabezpieczenia, pożyczki hipoteczne, kredyty na wypłaty pożyczki, pożyczki studenckie, kredyty komercyjne, pożyczki samochodowe, pożyczki inwestycyjne, Pożyczki na rozwój, pożyczki na zakup, kredyty budowlane, o niskim oprocentowaniu w wysokości 2% za nieważność dla osób fizycznych, firm i organów korporacyjnych. Zapoznaj się z najlepszym rozwiązaniem dla swojej rodziny i własnym domem wymarzonym, a także z naszym Ogólnym Schemat pożyczki. OFERUJEMY WSZYSTKICH POŻYCZEK - MAJĄ ZASTĘPOWANIE W ZAKRESIE NIERUCHOMOŚCI. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji: patriciakingsman.loans2016@gmail.com Z przyjemnością piszemy z powrotem informacje o pożyczce; INFORMACJE O BOCZNIE 1) Pełna nazwa: 2) Kraj: 3) adres: 4) Państwo: 5) Płeć: 6) Stan cywilny: 7) Zawód: 8) Numer telefonu: 9) Miesięczny dochód: 10) Obok Kin: 11) Kwota kredytu potrzebna: 12) Czas trwania kredytu: 13) Cel pożyczki: 14) konkretna data, w której potrzebna jest pożyczka: Jeśli jesteś zainteresowany, aby uzyskać pożyczkę, uprzejmie napisz do nas z wymogiem pożyczki. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji: patriciakingsman.loans2016@gmail.com Z poważaniem, Pani Patricia Kingsman patriciakingsman.loans2016@gmail.com Czekamy na Ciebie od ASAP Zainteresowane osoby powinny skontaktować się z nami poprzez e-mail: patriciakingsman.loans2016@gmail.com
  0
 • Users Avatars Mini
  Pani Patricia Kingsman pisze: 2017-09-21 00:27
  Nazywam się Pani Patricia Kingsman Jesteśmy nowym pożyczkodawcą pożyczkodawcy z roku 2017 i chcemy pomóc każdej jednostce, która potrzebuje pomocy finansowej, którą oferujemy od 500 000,00 zł i 5 000 000,00 zł, a także udzielamy pożyczek w euro powyżej, więc jeśli potrzebujesz pomocy uprzejmie wyślij nam e-maila na adres: patriciakingsman.loans2016@gmail.com, tak aby Twoja transakcja pożyczki mogła się odbyć teraz będziesz z twoją pożyczką w ciągu najbliższych 24 godzin jest to szybki transfer i jest bezpieczna bez zwłoki. Tak więc e-mail: patriciakingsman.loans2016@gmail.com jeśli jesteś zainteresowany E-mail: patriciakingsman.loans2016@gmail.com
  0
 • Users Avatars Mini
  bishop pisze: 2017-09-21 10:07
  Czy potrzebujesz szybkiej pożyczki? Mogę pomóc w uzyskaniu kredytu w ciągu 48 godzin. E-Mail: bishopf21loan@gmail.com Wypłacam pożyczkę w wysokości co najmniej 5000 euro do ponad 800 milionów euro. Oferuję różne rodzaje pożyczek. Jakiego rodzaju pożyczki potrzebujesz? (1) pożyczka firmowa --- dla właścicieli sklepów, sprzedawców detalicznych i hurtowni (2) Wielkie kredyty dla firm - dla firm z sektora LLC i branży (3) Kredyty hipoteczne --- kupić dom lub wyremontować dom (4) Kredyt rolniczy --- Pożyczka dla właścicieli gospodarstw rolnych (5) Pożyczka samochodowa --- kredyt samochodowy (6) Pożyczka na życie - na potrzeby medyczne (7) Pożyczka konsolidacyjna - spłatę starej pożyczki (8.) pożyczki osobiste --- pożyczki na potrzeby osobiste Mogę ci pomóc w pożyczce. E-Mail: bishopf21loan@gmail.com
  0
 • Users Avatars Mini
  Pan Paskah pisze: 2017-09-21 16:30
  Jesteśmy legitymującym i renomowanym pożyczkodawcą. Pożyczamy środki osobom potrzebującym pomocy finansowej, udzielamy pożyczki osobom, które mają złe kredyty lub potrzebują pieniędzy, aby płacić rachunki, inwestować w sprawy. Szukaliście pożyczki? nie musisz się martwić, bo jesteś we właściwym miejscu oferuję pożyczkę z niską stopą procentową 2%, więc jeśli potrzebujesz pożyczki chcę, żebyś tylko mnie z tym skontaktował Adres: mobilfunding1999@gmail.com INFORMACJE DOTYCZĄCE UŻYTKOWNIKA KREDYTOWEGO 1) Pełne imiona: ............ 2) Płeć: ................. 3) Wiek: ........................ 4) Kraj: ................. 5) Numer telefonu: ........ 6) Zawód: .............. 7) Miesięczny dochód: ...... 8) Potrzebna kwota kredytu: ..... 9) Czas trwania kredytu: ............... 10) Cel pożyczki: ...........   Dzięki
  0
 • Users Avatars Mini
  Pan Paskah pisze: 2017-09-21 16:50
  Jesteśmy legitymującym i renomowanym pożyczkodawcą. Pożyczamy środki osobom potrzebującym pomocy finansowej, udzielamy pożyczki osobom, które mają złe kredyty lub potrzebują pieniędzy, aby płacić rachunki, inwestować w sprawy. Szukaliście pożyczki? nie musisz się martwić, bo jesteś we właściwym miejscu oferuję pożyczkę z niską stopą procentową 2%, więc jeśli potrzebujesz pożyczki chcę, żebyś tylko mnie z tym skontaktował Adres: mobilfunding1999@gmail.com INFORMACJE DOTYCZĄCE UŻYTKOWNIKA KREDYTOWEGO 1) Pełne imiona: ............ 2) Płeć: ................. 3) Wiek: ........................ 4) Kraj: ................. 5) Numer telefonu: ........ 6) Zawód: .............. 7) Miesięczny dochód: ...... 8) Potrzebna kwota kredytu: ..... 9) Czas trwania kredytu: ............... 10) Cel pożyczki: ...........   Dzięki
  0
 • Users Avatars Mini
  Tesco Bank pisze: 2017-09-22 14:55
  Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby rozwiązać problem finansowy i musisz rozpocząć działalność lub zwiększyć swoje zaplecze biznesowe? Jeśli tak, skontaktuj się z nami pocztą elektroniczną: tescobankloan1891@gmail.com
  0
 • Users Avatars Mini
  Daniela Hector pisze: 2017-09-22 19:56
  Cześć wszystkim Nazywam się Daniela Hector. Jestem zawsze szczęśliwy, ponieważ spotkałem się z tą firmą, otrzymywałem moją pożyczkę (2 miliony dolarów), które kupuję na farmie, mieszkam w Teksasie, w Stanach Zjednoczonych Ameryki, skontaktowałem się z wieloma kredytodawcami, ale większość z nich nie są prawdziwe, ponieważ robią wszystko, aby zbierać więcej pieniędzy od ludzi i nigdy nie dać im pożyczki, ale ta firma wydaje się inna, to był mój przyjaciel, który wprowadził mnie do tej firmy, że dostała pożyczkę od firmy i widzę wiele zeznań w internecie, jak firma używa pomagać ludziom na całym świecie, niezależnie od ciebie, po czym skontaktowałam się z nimi pożyczkę i prosili o moją kartę identyfikacyjną i moje dane, więc przesyłam cały dokument, o który mnie pytają robię wszystko, co firma prosi mnie o to. bo wiem, że ta firma nie może mnie zawieść, a po każdej rzeczy dostałem pożyczkę tego samego dnia ... więc chcę wziąć mój czas, aby zeznawać na całym świecie dla tego dobrego pożyczkodawcy zwanego Mr Paul Green jego bardzo dobry i Bóg boi się człowieka, który mnie sprawił, kim jestem dzisiaj. Wierzę, że mogą Ci pomóc tak jak ja, więc możesz też zeznawać, a ja także modlić się, aby Bóg nadal błogosławił im za ich dobre uczynki. Każdy może się z nimi skontaktować podając swoje dane kontaktowe. Kontakt z e-mail: ( paulloanfundshelp1@gmail.com ) Numer Whatspp: +919066210641 Z poważaniem Pan Paul Green
  0
 • Users Avatars Mini
  Mr Kelvin Josephin pisze: 2017-09-23 00:18
  Witaj! Czy potrzebujesz szybkiego i dokładnego kredytu? Złóż aplikację teraz i szybko otrzymaj gotówkę! * Pozycja od 5000 do 50 milionów * Wybierz od 1 do 30 lat, aby zapłacić. * Elastyczne terminy Skontaktuj się z nami przez e-mail: credit.loanservices316@outlook.com Zarządzanie Skontaktuj się z Speedy Loan NOW !!!
  0
 • Users Avatars Mini
  john pisze: 2017-09-23 13:01
  Złożyć wniosek o szybką i przystępną pożyczkę z firmą Finance Finance. Czy potrzebujesz pożyczki, czy zostałeś odrzucony przez bank wcześniej, jest to okazja, której szukasz. Oferujemy wszystko rodzaje pożyczek, takich jak pożyczki firmowe, pożyczki samochodowe, pożyczki firmowe, przedsięwzięcie kapitału, kredytu mieszkaniowego, pożyczki studenckiej lub dowolnej pożyczki wybranej przez Ciebie w wysokości 2% oprocentowanie. Zainteresowane osoby powinny się z nami skontaktować w tym e-mailu adres: johnloanfirm2@gmail.com INFORMACJE DOTYCZĄCE BOCZNIKA Nazwa: Kraj: Seks: Wiek: Telefon: Kwota wymagana: Zawód: Czas trwania kredytu: Pan john williams
  0
 • Users Avatars Mini
  Mr. Josh Hawley pisze: 2017-09-23 17:49
  Cześć, Jestem Pan Josh Hawley, osobisty pożyczkodawca pożyczający, który zapewnia pożyczkę na życie osobom fizycznym, instytucjom, organizacjom, itd. Tylko na poziomie 2% bez zabezpieczenia .... Czy potrzebujesz natychmiastowej pożyczki, aby spłacić dług potrzebujesz pożyczki, aby poprawić Twoją firmę? Odrzuciliście banki i inne instytucje finansowe? Czy potrzebujesz kredytu konsolidacyjnego lub kredytu hipotecznego? Wszystkie Twoje obawy się skończyły, ponieważ jesteśmy tutaj, aby wszystkie problemy finansowe były przeszłością. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej (Joshhawleyloanfirm@gmail.com), aby uzyskać więcej informacji .. Pozdrowienia!
  0
 • Users Avatars Mini
  patrick hook pisze: 2017-09-23 18:12
  Cześć wszystkim, Jakie są Twoje potrzeby finansowe? My wydawać pożyczki od minimum 1000,00 dolarów do maksimum 10.000.000,00 dolarów z wygodnym czasem trwania, który wynosi od 1 do 30 lat przy bardzo obniżonej stopie procentowej 3%. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej: patrick.hook@yahoo.com Czy potrzebujesz pożyczki biznesowej? Czy potrzebujesz osobistego kredytu? Czy chcesz kupić samochód? Chcesz refinansować? Czy potrzebujesz kredytu hipotecznego? Zrobić potrzebujesz ogromnej kapitału, aby rozpocząć swoją ofertę biznesową lub ekspansja? Czy straciłeś nadzieję i myślisz, że nie ma wyjścia, i? Twoje ciężary finansowe nadal istnieją? Prosimy o kontakt z nami w sprawie ewentualnej współpracy gospodarczej Skontaktuj się z nami przez e-mail: patrickloancompany6@gmail.com
  0

Najważniejsze

Ostatnie testy