Udziałowcy PLAY przypominają inwestorom, że spółka jest na sprzedaż

Drukuj

PLAY wydał komunikat, w którym poinformował, że jego udziałowcy oraz zarząd ponownie zastanawiają się nad strategią rozwoju firmy na kolejne lata. Jedną z rozpatrywanych opcji jest wejście firmy na giełdę (IPO). Pod koniec zeszłego roku udziałowcy PLAY próbowali sprzedać operatora w inny sposób, ale do transakcji nie doszło. Najprawdopodobniej dzisiejszy komunikat jest kolejną próbą zainteresowania dużych inwestorów polskim operatorem.

Rzecznik prasowy operatora odmówił komentarza w tej sprawie.

Oto oficjalna treść komunikatu prasowego opublikowanego przez dział kontaktów z inwestorami:

Operational update
After 10 years of developing Play into a leading Polish mobile operator, the shareholders and management of Play are reviewing the best options to set the company up for its next stage of growth. A possible option could take the form of an initial public offering.

Ocena: 3 głosów Aktualna ocena: 4
DrukujKomentarze / 25

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  pabloki pisze: 2017-04-21 21:31
  To jasno pokazuje że play odrzucił ostatni moment na sprzedaż . Teraz pójdzie za mniej.
  2
 • Users Avatars Mini
  Virgin pisze: 2017-04-21 21:56
  ktoś wie jaka firma oferowała najwięcej za kupienie Play?
  -3
 • Users Avatars Mini
  Chłop pisze: 2017-04-21 23:25
  Ja żem mogem kupic ,a co?! sprzedam ursusa i krowe na wycieleniu, może starczy
  0
 • Users Avatars Mini
  m-a-t pisze: 2017-04-22 01:05
  Tylko jak ktoś będzie kupował to niech play nie zapomni poinformować, że zaczyna interesować nim się UOKIK za roaming krajowy do 3 Mb/s
  0
 • Users Avatars Mini
  Chłop pisze: 2017-04-22 09:37
  Jak kupie to wprowadze 3 Gb/s w romingu krajowym. w oborze krowom zainstaluje tv z wifi bedom przeglondac jutuba
  1
 • Users Avatars Mini
  gość pisze: 2017-04-22 10:32
  @pabloki Teraz to on długo nie pójdzie. Kto chce kupić wydmuszkę w którą musi wpompować masę pieniędzy żeby to miało parametry przyzwoitej sieci?
  3
 • Users Avatars Mini
  Nikt pisze: 2017-04-22 10:46
  Ciekawym rozwiązaniem byłoby przejęcie przez jeszcze jednego większego gracza:)jakaś duża zagraniczna sieć.orange powinien się pakować i wracać do Francji:P tmobile całkiem spoko ale mógłby zejść z cen smartfonow znowu plus...ceny ceny:/ jest o co powalczyć.
  -10
 • Users Avatars Mini
  Virgin pisze: 2017-04-22 15:18
  może zamiast sprzedawać zrobią lepsze oferty i sami zaczną zarabiać więcej
  2
 • Users Avatars Mini
  Virgin pisze: 2017-04-22 15:22
  jak sprzedawać to kiedyś Voodafone był zainteresowany Plusem, więc może zainteresuje się Playem jeśli chce wejść na rynek telekomunikacyjny w Polsce
  2
 • Users Avatars Mini
  jaz pisze: 2017-04-22 15:25
  Play miała kupić sieć T-Mobile
  -4
 • Users Avatars Mini
  Chłop pisze: 2017-04-22 17:03
  @jaz . Plej miał kupić tmobajla czy tmobajl miał kupić pleja?
  0
 • Users Avatars Mini
  Virgin pisze: 2017-04-22 22:09
  jaz, na takie kupno UKE musiałoby wyrazić zgodę, to chyba tylko plotki, że T-Mobile chciałby kupić Play, to mogłoby być niemożliwe gdyby nie było zgody UKE, to jest związane z ochroną konkurencji
  1
 • Users Avatars Mini
  gość pisze: 2017-04-23 15:06
  Za dużo urzędowych regulacji za mało zdrowego rozsądku, tak samo jak z tym łączeniem pasm we współpracy międzyoperatorskiej do bloku 15MHz. Idiotyzm. Takie Orange połączyłoby swoje 15MHz pasma 2600 z T-m i mieliby blok 30MHz na którym świadczyliby takie LTE w miastach że taki za przeproszeniem plej by się obsrał.
  2
 • Users Avatars Mini
  Virgin pisze: 2017-04-23 16:57
  gość, gdyby nie było urzędowych regulacji i konkurencji to bogatsze firmy mogłyby kupować ta mniejsze, doprowadzać do upadłości, potem je zamykać i podnosić ceny w swojej firmie po zlikwidowaniu konkurencji
  1
 • Users Avatars Mini
  gość pisze: 2017-04-23 20:09
  @up Gdyby duże firmy kupowały małe to nie po to żeby je wykańczać tylko włączać do swoich struktur, mnie jednak chodzi o regulacje techniczne na przykładzie jaki podałem. Byłoby źle? Zmuszono by takiego pleja do budowy sieci gdyby dwie inne duże firmy infrastrukturalne mogły bez ograniczeń łączyć posiadane pasma, byłoby wtedy prawdziwe LTE. A przykład obejścia tego co mogłoby działać normalnie masz - spółeczki Zygmunta. Łączą częstotliwości i wykorzystują wspólnie.
  1
 • Users Avatars Mini
  były klient badziewnej sieci pisze: 2017-04-23 20:17
  @gość, z tą budową sieci w play to nie do końca wszystko jest takie czarno biało, jakby się nam mogło wydawać na pierwszy rzut oka. Owszem ww. sieć święta nie jest i masę kasy na przestrzeni lat (jak i obecnie) wydaje na kretyńskie reklamy zamiast inwestować jak najwięcej i gdzie to możliwe w swoje najsłabsze ogniwo, czyli sieć. Napisałem w poprzednim zdaniu "gdzie to możliwe". Widzę po swoim podwórku jak sieć PLAY-a została ubita protestami. W promieniu 500 metrów PLAY na przestrzeni bodajże ostatni 5-6 miesięcy stracił dwie lokalizację (na dokładkę wyleciał z mojego sąsiedztwa Orange a potem Plus ze swoim LTE) a wraz z nimi ponad 6 stacji bazowych. Na ich miejsce nie powstały żadne nowe... Z uzyskaniem pozwoleń na nowe instalacje też jest problem (protesty).
  4
 • Users Avatars Mini
  PAN ELF pisze: 2017-04-24 10:18
  Dokładnie to się zgadza jak PLAY albo inny operator che budować sieć swoją to zaraz sa protesty albo księdza który nie widzi przyszłości z tym nadajnikiem bo nie dostanie kasy w kopercie za poświęcenie nadajnika albo zaraz koło gospodyń wiejskich ma jakieś ale bo promieniowanie radiowe jest za duże i marchewka będzie krzywo rosła .
  1
 • 10425 101013756583043 7381930 n
  Grzegorz Szewczak pisze: 2017-04-24 11:09
  Krzyczycie, że Play nie inwestuje tylko zatrudnia celebrytów. Te parę milionów ? Wystarczy na waciki. Koszt kilku kilometrów nowej drogi ze wszystkimi mediami w małej miejscowości to 15-20 milionów. Do budowy sieci to potrzeba kochani grubych miliardów. Wcale się nie dziwię, że szukają kasy. To tylko pokazuje, że BĘDĄ inwestować.
  0
 • Users Avatars Mini
  heniek pisze: 2017-04-24 11:37
  plany inwestycyjne to jedno ich realizacja to drugie - patrz protesty.
  0
 • Users Avatars Mini
  Ploj pisze: 2017-04-24 23:19
  Oglasza upadek play?
  -1
 • Users Avatars Mini
  Real love spell to get your Ex-lover back fast forever. pisze: 2017-05-18 09:31
  Hey guys, I'm so excited of getting my husband back after he left me and our 3 kids for another woman. After 2 years of marriage, me and my husband has been into one quarrel or the other until he finally left me and moved to California to be with another woman. i felt my life was over and my kids thought they would never see their father again. i tried to be strong just for the kids but i could not control the pains that torments my heart, my heart was filled with sorrows and pains because i was really in love with my husband. Every day and night i think of him and always wish he would come back to me, I was really upset and i needed help, so i searched for help online and I came across a website that suggested that Dr Unity can help get ex back fast. So, I felt I should give him a try. I contacted him and he told me what to do and i did it then he did a (Love spell) for me. 28 hours later, my husband really called me and told me that he miss me and the kids so much, So Amazing!! So that was how he came back that same day,with lots of love and joy,and he apologized for his mistake,and for the pain he caused me and the kids. Then from that day,our Marriage was now stronger than how it were before,All thanks to Dr Unity. he is so powerful and i decided to share my story on the internet that Dr Unity real and powerful spell caster who i will always pray to live long to help his children in the time of trouble, if you are here and you need your Ex back or your husband moved to another woman, do not cry anymore, contact this powerful spell caster now. Here’s his contact: Email him at: Unityspelltemple@gmail.com , you can also call him or add him on Whats-app: +2348071622464 , his website:http://unityspelltemple.yolasite.com , Jessica, 26 years, Texas, USA .
  0
 • Users Avatars Mini
  Tricks To Make Your Ex Boyfriend Miss You And Want You Back pisze: 2017-05-19 06:42
  Hi, I really appreciate your inputs on my situation Dr happy and what could I do with-out you. Thank you in advance. I was in a relationship with this guy for the past 1 and a half year.. We became close real fast and were very serious about each other… he’s German and was in the country for her internship.. he left after first 6 months and came back after a couple of months.. he said that he had come down for me.. WE started living – in.. We discussed faMILY, KIDS, future, moving to EU together.. everything was going good until of last August when I started to get jealous about his moves, I got controlling and things started to get worse.. we spoke about it a lot of times where he expressed how he felt but I was not able to understand why I was doing that.. During our discussion I would always say I did .. This February he called it off and since then I have been a mess.. I gave it a lot of thought and realised my mistakes and why I was doing it.. I tried talking to him .. begged him.. pleaded him .. but he says that he has lost all his feelings for me and would never get back to me..I was in my knees praying looking for help, them i fine a comment online how a spell caster help to restored relationship get ex lover back, ” so i decided to give a try coz i love my boyfriend so much. so i contacted Dr happy http://happyspelltemple.webs.com/ tell him all my problem and he gave me 100%guarantee that i will have my boyfriend back after the spell so i was gifted and lucky to have contacted him i did every thing he ask of me and to my greatest surprise a day after the spell my boyfriend call me and apology for what he did to me and ask for my forgiveness to come back again for me, we both are happily living together again plz Contact him urgently via......... happylovespell2@gmail.com or add him on whats-app +2348133873774 Junia Noel from USA
  0
 • Users Avatars Mini
  Pani Elena pisze: 2017-05-27 09:51
  Drogi poszukujący pożyczki Masz jakieś trudności finansowe? Czy chcesz założyć własną firmę? Ta spółka pożyczkowa ustanowiła organizacje praw człowieka na całym świecie, a jedynym celem pomocy ubogim i osobom cierpiącym na trudności finansowe. Jeśli chcesz ubiegać się o pożyczkę, skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: elenanino0007@gmail.com Nazwa: Wymagana kwota kredytu: Czas trwania kredytu: Numer telefonu komórkowego: Dziękuję i błogosławię Bogu PEWNOŚĆ SIEBIE Pani Elena
  0
 • Users Avatars Mini
  Ryan pisze: 2017-05-29 23:46
  Witaj ! Czy potrzebujesz legalnej i szybkiej pożyczki? Obecnie oferujemy 3% pożyczki wszystkich rodzajów, pożyczki firmowe, pożyczki osobiste, kredyty samochodowe, kredyty rolnicze lub finansowanie projektu? Oferujemy pożyczki dla firm i osób fizycznych na świecie, konsolidacja długów, nawet jeśli masz Niskie oceny kredytowe i trudno jest uzyskać pożyczki od lokalnych banków lub innych instytucji finansowych? , A teraz masz ciężki czas zajmowania się swoim bankiem lub innymi instytucjami finansowymi? Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, jeśli tak Wyślij e-mail z powrotem przez (ryanloaninvestment@outlook.com) dajemy wszystkie rodzaje pożyczek. Załóż teraz i weź swoje gotówkę w trybie pilnym! * Pożyczać od 5000 do 50 000 000 euro * Wybierz od 1 do 30 lat na spłatę. * Elastyczne warunki pożyczki. Wszystkie te plany i więcej, skontaktuj się z nami teraz. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej: dla firmy pożyczkowej, która mi pomogła, są ich dane kontaktowe (ryanloaninvestment@outlook.com) pozdrowienia Zarządzanie. Numer telefonu: +27 (0603170517) Skontaktuj się z Twoim Szybkim Pożyczką teraz!
  0
 • Users Avatars Mini
  horstgunther pisze: 2017-07-02 09:00
  Cześć, nazywam się horst gunther. Jestem prywatnym kredytodawcą, który udziela prywatnej i korporacyjnej pożyczki osobie trzeciej. Czy potrzebujesz pilnej pożyczki i nie wiesz, gdzie ją dostać? Następnie szukać więcej i ubiegać się o kredyt dzisiaj. Jeśli zostałeś odrzucony przez tak wiele banków? Czy potrzebujesz finansowania, aby założyć firmę? Czy potrzebujesz finansowania dla konkretnej firmy? Czy potrzebujesz osobistego kredytu? Mój kredyt różni się od kredytu osobistego po kredyt biznesowy. Moja stopa procentowa jest bardzo przystępna, a nasz proces pożyczki jest bardzo szybki. Bardzo chcę mieć problemy finansowe w przeszłości. Jeśli jesteś naprawdę gotowy, aby rozwiązać problemy finansowe. Jeśli jesteś zainteresowany wypełnieniem formularza danych, możesz podać moje warunki. FORMULARZ DANYCH FORMULARZ KREDYTOWYCH: 1) NAZWISKO ......................................... 2) TWÓJ PAŃSTWO ................................... 3) TWÓJ PROFESJONALNOŚĆ ............................. 4) STAN CYWILNY ...................... 5) NUMER TELEFONU .................................. 6) MIESIĘCZNE DOCHODY .............................. 7) adres ........................................... 8) Cel ............................................ 9) ZŁOŻENIE NALEŻNOŚCI ................................... 10) telefon ........................................ 11) CZAS TRWANIA ................................. Mój adres e-mail jest podany poniżej: horstgunther055@gmail.com Z niecierpliwością czekam na współpracę z Tobą.
  0
 • Smartfony to tak naprawdę niewielkie komputery osobiste z własnym systemem operacyjnym i aplikacjami. Producenci dbają, aby działały jak najlepiej i jak najszybciej, ale użytkownik również może w tym pomóc. W przypadków smartfonów Huawei, coraz więcej zadań optymalizacyjnych przejął sam system operacyjny i najnowsza nakładka EMUI, ale kilka porad przyda się każdemu z nas.

 • Smartfony wyparły z rynku kompaktowe aparaty fotograficzne. Bezsprzecznie wygrały wygodą, możliwością łatwej edycji zdjęć i dzięki natychmiastowemu udostępnianiu obrazów w sieci. Mając to na uwadze, warto wybrać smartfon, który oferuje najlepszą jakość obrazu, zarówno w przypadku zdjęć, jak i filmów. Według specjalistów, takim urządzeniem jest aktualnie Samsung Galaxy S8.

 • Virgin Mobile po raz kolejny rozpieszcza! Tym razem największy wirtualny operator dodaje 3 GB do pakietów internetowych. Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni jak i nowi klienci – wystarczy mieć aktywny jeden z czterech pakietów 3w1.

   

Najważniejsze

Ostatnie testy