Sony Xperia XA1 i Xperia XA1 Ultra - polskie ceny

Drukuj
Sony Xperia XA1 Ultra
Sony Xperia XA1 Ultra

W sieci sklepów x-kom ruszyła przedsprzedaż smartfonów Sony Xperia XA1 i Xperia XA1 Ultra.

Za Xperię XA1 Ultra w ofercie przedsprzedażowej zapłacimy 1 699,00 zł. Natomiast Xperia XA1 dostępna jest za 1 199,00 zł.

Przedsprzedaż trwa do 24 kwietnia. Tego dnia rozpocznie się realizacja zamówień i wysyłka modeli Sony Xperia XA1. Modele Sony Xperia XA1 Ultra będą wysyłane od 18 maja.

 

Ocena: 2 głosów Aktualna ocena: 8
DrukujKomentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Smartfony to tak naprawdę niewielkie komputery osobiste z własnym systemem operacyjnym i aplikacjami. Producenci dbają, aby działały jak najlepiej i jak najszybciej, ale użytkownik również może w tym pomóc. W przypadków smartfonów Huawei, coraz więcej zadań optymalizacyjnych przejął sam system operacyjny i najnowsza nakładka EMUI, ale kilka porad przyda się każdemu z nas.

  • Smartfony wyparły z rynku kompaktowe aparaty fotograficzne. Bezsprzecznie wygrały wygodą, możliwością łatwej edycji zdjęć i dzięki natychmiastowemu udostępnianiu obrazów w sieci. Mając to na uwadze, warto wybrać smartfon, który oferuje najlepszą jakość obrazu, zarówno w przypadku zdjęć, jak i filmów. Według specjalistów, takim urządzeniem jest aktualnie Samsung Galaxy S8.

  • Virgin Mobile po raz kolejny rozpieszcza! Tym razem największy wirtualny operator dodaje 3 GB do pakietów internetowych. Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni jak i nowi klienci – wystarczy mieć aktywny jeden z czterech pakietów 3w1.

     

Najważniejsze

Ostatnie testy