Sony Xperia X - nasze zdjęcia wykonane smartfonem

Drukuj
Sony Xperia X
Sony Xperia X

Oto przykładowe zdjęcia wykonane smartfonem Sony Xperia X.

Inne informacje na temat smartfonów Sony serii Xperia X:

(Po kliknięciu na zdjęcie wyświetli się oryginalna fotografia)

Ocena: 2 głosów Aktualna ocena: 10
DrukujKomentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Thunder pisze: 2016-05-25 16:15
  Niestety, nie widać żadnego rozwoju. Zdjęcia marnej jakości........
  0
 • Users Avatars Mini
  Ambasador marki Samsung pisze: 2016-05-28 16:01
  Zabrakło zdjęć w gorszym świetle czy podczas ruchu. @thunder jeżeli szukasz smartphona z aparatem z wyższej półki warto zapoznać się ze specyfikacją i testami S7. Aparat w tym modelu łapie ostrość tak szybko jak ludzkie oko, a dzięki niskiej wartości światła zdjęcia wychodzą dobrze w każdych warunkach oświetleniowych :)
  0
 • Users Avatars Mini
  tomeck pisze: 2016-05-31 22:49
  czy mi się wydaje czy te zdjęcia są kiepskie jak na parametry aparatu?
  0
 • Users Avatars Mini
  Grzesiek pisze: 2016-10-23 21:30
  Cóż, z tego co widzę, Sony w dalszym ciągu nie poszło po rozum do głowy i w dalszym ciągu nic nie zrobili z tym odszumianiem i wyostrzaniem... Jakość zdjęć niestety leży i kwiczy...
  1
 • Smartfony to tak naprawdę niewielkie komputery osobiste z własnym systemem operacyjnym i aplikacjami. Producenci dbają, aby działały jak najlepiej i jak najszybciej, ale użytkownik również może w tym pomóc. W przypadków smartfonów Huawei, coraz więcej zadań optymalizacyjnych przejął sam system operacyjny i najnowsza nakładka EMUI, ale kilka porad przyda się każdemu z nas.

 • Smartfony wyparły z rynku kompaktowe aparaty fotograficzne. Bezsprzecznie wygrały wygodą, możliwością łatwej edycji zdjęć i dzięki natychmiastowemu udostępnianiu obrazów w sieci. Mając to na uwadze, warto wybrać smartfon, który oferuje najlepszą jakość obrazu, zarówno w przypadku zdjęć, jak i filmów. Według specjalistów, takim urządzeniem jest aktualnie Samsung Galaxy S8.

 • Virgin Mobile po raz kolejny rozpieszcza! Tym razem największy wirtualny operator dodaje 3 GB do pakietów internetowych. Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni jak i nowi klienci – wystarczy mieć aktywny jeden z czterech pakietów 3w1.

   

Najważniejsze

Ostatnie testy