Sony Xperia X Performance za 1999 złotych

Drukuj

Sony startuje z promocją Black Friday. Potrwa od piątku do poniedziałku.

W salonach Sony Centre, a dodatkowo także w Saturnie w warszawskim Centrum Handlowym Złote Tarasy można będzie kupić smartfony Sony Xperia w okazyjnych cenach:

1. Sony Xperia XZ wraz z SmartWatch3 w zestawie za 2999 złotych
2. Sony Xperia X Performance za 1999 złotych (cena standardowa to 2699 zł)
3. Sony Xperia E5 za 599 złotych (cena standardowa to 699 zł)

Ocena: 1 głosów Aktualna ocena: 1
DrukujKomentarze / 2

Dodaj komentarz
  • Smartfony to tak naprawdę niewielkie komputery osobiste z własnym systemem operacyjnym i aplikacjami. Producenci dbają, aby działały jak najlepiej i jak najszybciej, ale użytkownik również może w tym pomóc. W przypadków smartfonów Huawei, coraz więcej zadań optymalizacyjnych przejął sam system operacyjny i najnowsza nakładka EMUI, ale kilka porad przyda się każdemu z nas.

  • Smartfony wyparły z rynku kompaktowe aparaty fotograficzne. Bezsprzecznie wygrały wygodą, możliwością łatwej edycji zdjęć i dzięki natychmiastowemu udostępnianiu obrazów w sieci. Mając to na uwadze, warto wybrać smartfon, który oferuje najlepszą jakość obrazu, zarówno w przypadku zdjęć, jak i filmów. Według specjalistów, takim urządzeniem jest aktualnie Samsung Galaxy S8.

  • Virgin Mobile po raz kolejny rozpieszcza! Tym razem największy wirtualny operator dodaje 3 GB do pakietów internetowych. Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni jak i nowi klienci – wystarczy mieć aktywny jeden z czterech pakietów 3w1.

     

Najważniejsze

Ostatnie testy