„Hard Candy” Madonny na wyłączność w PLAY

Newsy
Żródło: PLAY
Opinie: 10

Najnowsza płyta Madonny „Hard Candy” zapowiadana singlem „4 Minutes" jest dostępna przez miesiąc tylko w PLAY. 24 kwietnia 2008 roku, na dzień przed premierą płyty w sklepach w całej Polsce, w PLAY miała miejsce premiera nowych utworów Madonny w wersji na komórkę, m.in. muzyki na czekanie, pełnych utworów w formie mp3, oraz dzwonków truetone.PLAY uzyskał wyłączność na wszystkie 12 utworów z albumu Madonny „Hard Candy" przez kilka pierwszych tygodni promocji płyty. Już teraz dostępny jest pierwszy singiel z płyty, utwór „4 Minutes" . Klienci mogą również ściągnąć remixy wykonane przez znanych djów takich jak: Bob Sinclair, Peter Safes, czy Tracy Young.

25 kwietnia 2008 roku rusza dedykowana kampania reklamowa informująca o tej ofercie. Reklama telewizyjna zawiera fragmenty teledysku „4 Minutes" i została przygotowana dzięki pomocy Warner Music Polska.

Od 29 kwietnia tylko w Play dostępne będą wszystkie utwory z nowej płyty Madonny. Użytkownicy Play mogą zapoznać się z nową płytą artystki poprzez strefę WAP PLAYNET, sms na numer 321 oraz 333 z kodem danego utworu, oraz na stronie internetowej http://www.playmobile.pl/. Pełny utwór „4 Minutes" można ściągnąć w formacie mp3 - wystarczy wysłać SMS o treści „4 Minutes" na numer 321, natomiast ten sam kawałek jako muzyka na czekanie ustawiony zostanie, po wysłaniu przez użytkownika sms'a na numer 333 o treści „Madonna".

Reklama radiowa znajduje się tutaj

Materiały dodatkowe:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: