Abonament Orange tańszy o 30%

Drukuj

Na Groupon pojawiła się promocja w ramach, której można o 30% obniżyć abonament przy podpisaniu nowej / przedłużeniu umowy w Orange.

Oferta obejmuje:

  • 19 zł za groupon obniżający dowolny abonament o 30% na 24 miesiące w Orange na sklep.orange.pl (oferta dotyczy nowych umów zawieranych w Orange i przy przenoszeniu numeru oraz przedłużaniu abonamentu),
  • 19 zł za groupon upoważniający do otrzymania 300 zł do wydania na Groupon.pl po aktywacji umowy na 24 miesiące w Orange na sklep.orange.pl (oferta dotyczy tylko nowych umów zawieranych w Orange i przy przenoszeniu numeru – nie obowiązuje przy przedłużaniu abonamentu),
  • 9 zł za groupon upoważniający do otrzymania 100 zł do wydania na Groupon.pl po aktywacji umowy na 24 miesiące w Orange na sklep.orange.pl (oferta obowiązuje przy przedłużaniu abonamentu).

Szczegóły oferty można znaleźć tutaj.

Ocena: 1 głosów Aktualna ocena: 10
DrukujKomentarze / 3

Dodaj komentarz
  • Jeszcze w trakcie wakacji chcecie kupić nowego smartfona i nie możecie się zdecydować? Wybór na rynku jest bardzo duży, ale chyba najlepiej wybrać smartfona renomowanego producenta, który jest dostępny w atrakcyjnej cenie. Takim najlepszym zakupem jest obecnie Huawei P9 lite.

  • Jeśli kochasz piękne, klasyczne zegarki, jednocześnie nie boisz się najnowszych rozwiązań, a także chcesz sprawić, aby codzienne życie stało się prostsze i wygodniejsze to Huawei stworzył dla Ciebie wymarzony gadżet. Huawei Watch dokona niemałej rewolucji w Twoim życiu.

Najważniejsze

Ostatnie testy