Abonament Orange tańszy o 30%

Drukuj

Na Groupon pojawiła się promocja w ramach, której można o 30% obniżyć abonament przy podpisaniu nowej / przedłużeniu umowy w Orange.

Oferta obejmuje:

  • 19 zł za groupon obniżający dowolny abonament o 30% na 24 miesiące w Orange na sklep.orange.pl (oferta dotyczy nowych umów zawieranych w Orange i przy przenoszeniu numeru oraz przedłużaniu abonamentu),
  • 19 zł za groupon upoważniający do otrzymania 300 zł do wydania na Groupon.pl po aktywacji umowy na 24 miesiące w Orange na sklep.orange.pl (oferta dotyczy tylko nowych umów zawieranych w Orange i przy przenoszeniu numeru – nie obowiązuje przy przedłużaniu abonamentu),
  • 9 zł za groupon upoważniający do otrzymania 100 zł do wydania na Groupon.pl po aktywacji umowy na 24 miesiące w Orange na sklep.orange.pl (oferta obowiązuje przy przedłużaniu abonamentu).

Szczegóły oferty można znaleźć tutaj.

Ocena: 1 głosów Aktualna ocena: 10
DrukujKomentarze / 3

Dodaj komentarz
  • Jeszcze do niedawna przed podróżą zastanawialiśmy się jaki aparat wziąć ze sobą, jak go zapakować, aby nie uległ uszkodzeniom. Część osób zabierała także ze sobą zestaw dodatkowych obiektywów. Skupialiśmy się na sprzęcie, a nie na samej radości podróżowania i robienia zdjęć. Teraz dzięki Huawei P9 możemy ponownie skupić się na rejestrowaniu najważniejszych chwil w perfekcyjnej jakości.

  • Odbierz darmowy starter i 10 GB internetu od Virgin Mobile!

    Od 18 maja można otrzymać starter Virgin Mobile zupełnie za darmo (KLIKNIJ TUTAJ!). Ponadto, największy wirtualny operator w Polsce, po dokonaniu zasilenia za 25 zł, doda 10 GB mobilnego internetu do wykorzystania w dowolny sposób.

Najważniejsze

Ostatnie testy