Aero2 a2mobile - no limit za 19,90 zł

Drukuj

a2mobile (marka Aero2) wprowadza promocję Niewyczerpalne Pakiety.

Promocja uzupełnia aktualną ofertę Pakietów 3w1.

Użytkownicy a2mobile mogą dowolnie skomponować ofertę łącząc Niewyczerpalne Pakiety, bądź nabywać je pojedynczo. Za Niewyczerpalne Wszystko, a więc niewyczerpalne minuty do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych, niewyczerpalne SMSy i MMSy oraz niewyczerpalny Internet, w nowej promocji użytkownicy a2mobile zapłacą 19,90 zł za pakiet ważny 31 dni.

Bazę nowej oferty stanowią trzy Niewyczerpalne Pakiety:

• Niewyczerpalne Rozmowy to nielimitowana liczba minut do wykorzystania na połączenia z krajowymi numerami komórkowymi i stacjonarnymi
• Niewyczerpalne Wiadomości zawiera nielimitowaną liczbę SMSów i MMSów do krajowych sieci komórkowych
• Niewyczerpalny Internet umożliwia transmisję danych bez limitu ilości transferowanych danych, z lejkami ograniczającymi prędkość transmisji danych, których aktywacja uzależniona jest od osiągniętego w okresie ważności pakietu poziomu zużycia danych.

o Brak ograniczenia maksymalnej prędkości transmisji danych dla transferu od 0 do 5 GB w ramach aktywowanego pakietu.
o Ograniczenie maksymalnej prędkości transmisji danych do 3 Mbps dla łącznego transferu od 5 do 10 GB w ramach aktywowanego pakietu.
o Ograniczenie maksymalnej prędkości transmisji danych do 1 Mbps dla łącznego transferu od 10 do 15 GB w ramach aktywowanego pakietu.
o Ograniczenie maksymalnej prędkości transmisji danych do 512 kbps dla łącznego transferu przekraczającego 15 GB w ramach aktywowanego pakietu.

W dowolnym momencie użytkownik może odnowić limity transferu danych i związane z nimi ograniczenia prędkości. Taka usługa jest każdorazowo płatna 5zł i aktywowana kodem USSD. Odnowienie limitów transferu i prędkości nie wydłuża okresu ważności pakietu Niewyczerpalny Internet.

Niewyczerpalne Pakiety, ważne 31 dni, kosztują:

• 9,90 zł za dowolny jeden Niewyczerpalny Pakiet,
• 15,90 zł za połączenie dowolnych dwóch Niewyczerpalnych Pakietów,
• 19,90 zł za połączenie trzech Niewyczerpalnych Pakietów, a więc Rozmów, Wiadomości i Internetu.

W ramach promocji ceny usług podstawowych poza pakietami zostały obniżone do: 10 gr za 1 minutę połączenia do krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych, 10gr za wysłanie 1 SMSa albo MMSa oraz 10zł za przetransferowanie 1GB danych.

Jedynym pakietem dodatkowym w ofercie Niewyczerpalne Pakiety jest Pakiet Społecznościowy, który zapewnia dostęp do mobilnych aplikacji Katz (komunikator internetowy), Facebook, Messenger i Frifon. Promocyjny Pakiet Społecznościowy oferowany jest w cenie 5 zł. Użytkownicy posiadający aktywny Niewyczerpalny Pakiet za 9,90 zł, 15,90 zł lub 19,90 zł otrzymują jednocześnie funkcjonalność Pakietu Społecznościowego nieodpłatnie.

Zakup startera a2mobile odbywa się za pośrednictwem strony internetowej a2mobile.pl a dostarczany jest on przez kuriera, który dokonuje weryfikacji danych użytych przy rejestracji numeru. Cena startera to 10zł, zawiera on 10zł do wykorzystania na usługi. Dostawa kurierem jest bezpłatna.

Z oferty Niewyczerpalne Pakiety mogą skorzystać wszyscy użytkownicy a2mobile. Dotychczasowe usługi zostają poszerzone o obsługę MMSów.

Oferta jest wprowadzana jako promocja i jest ważna do odwołania.

Nowa oferta wspierana będzie przez emisję spotów reklamowych w telewizji.

Ocena: 18 głosów Aktualna ocena: 8
Drukuj



Komentarze / 56

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    m-a-t pisze: 2017-03-27 15:45
    Ciekawa sprawa, 5 GB w pełnej prędkości dla zwykłego użytkownika Internetu wystarczy, a potem 3 Mb/s do 10. GB w smartfonie w sumie też nie jest złe.
    5
  • Users Avatars Mini
    /// pisze: 2017-03-27 15:48
    Chyba Plusha nie przebili .
    -12
  • Users Avatars Mini
    Www pisze: 2017-03-27 15:57
    Przebili
    12
  • Users Avatars Mini
    Kris pisze: 2017-03-27 15:59
    Plush również ma ciekawą ofertę
    -3
  • Users Avatars Mini
    Pl pisze: 2017-03-27 16:02
    Oferta dobra, Plusha można łączyć z innymi promocjami "5 doładowanie gratis" czy co jakiś czas pojawiający się "bonus na konto główne" dlatego mimo wszystko ja wybieram Plusha.
    -4
  • Users Avatars Mini
    Kolms pisze: 2017-03-27 16:18
    Kto kupuje cokolwiek od Plusa, no proszę Was... Plush, Aero, a2mobile - to wszystko to żenada.
    -16
  • Users Avatars Mini
    Do Kolms pisze: 2017-03-27 16:23
    O co Ci chodzi człowieku? Sam jesteś żenada.
    6
  • Users Avatars Mini
    Adii pisze: 2017-03-27 16:38
    No a Play się nachapał i nic nowego w ofercie na kartę, na co oni czekają
    4
  • Users Avatars Mini
    plusik pisze: 2017-03-27 16:46
    Solorz musiał wyłączyć w lutym sporo kart sim. Ta oferta ma pewnie na celu odbudować mocno okrojoną bazę prepaid.
    5
  • Users Avatars Mini
    m-a-t pisze: 2017-03-27 16:49
    Wie ktoś czy z PNK można przejść do tego a2? Babci bym tylko gadanie załączył.
    2
  • Users Avatars Mini
    Plus pisze: 2017-03-27 17:01
    @m-a-t między Plusem a a2mobile musisz normalnie przenieść numer, nie ma migracji kodem.
    2
  • Users Avatars Mini
    sunwoj pisze: 2017-03-27 17:06
    najlepsze ze stacjonarne w to wchodza :)
    8
  • Users Avatars Mini
    Kristio pisze: 2017-03-27 17:33
    Czy Aero ma LTE i HD Voice?
    -1
  • Users Avatars Mini
    Japa pisze: 2017-03-27 17:35
    No i jest trend na nolimity za 20zł, czekamy na duzych zeby poszli w ślady pluszaka i a2. Po stratach spowodowanych ustawą antyterr. - wszystkim by to wyszło na zdrowie, zarowno klientom jak i operatorom.
    2
  • Users Avatars Mini
    kafel pisze: 2017-03-27 18:20
    niewyczerpalne, a limity są. z taką wolna predkoscia nie idzie juz wielu rzeczy zrobic
    -4
  • Users Avatars Mini
    pabloki pisze: 2017-03-27 18:42
    @kafel ale serio w telefonie nie starcza Ci 3Mbps?
    7
  • Users Avatars Mini
    Klient pisze: 2017-03-27 19:24
    W t mobile mogliby do ich no-limitu za 25 zł/mies. dorzucic bezplatne mms-y.
    -3
  • Users Avatars Mini
    Gall pisze: 2017-03-27 22:13
    Pozamiatali. Inaczej tego nazwać nie można. Pozostali będą musieli poprawić swoje submarki, bo taki Play został mocno w tyle ze swoim RBM, TM musi poprawić Heyah, Orange poprawić nju. Pozostaje pytanie, czy Plush w abonamencie też zaszaleje? Uważam, że Plush z racji dostępności większej będzie mniej atrakcyjny cenowo od a2. Mimo wszystko widać, że Grupa CP postanowiła namieszać na rynku. Dawno nie widzieliśmy Plusa w takiej ofensywie na każdym froncie.
    7
  • Users Avatars Mini
    Japa pisze: 2017-03-27 23:51
    Net bez pakietu 1GB/10zł, czyli 1MB/1gr i tak jest taktowany i naliczany.
    0
  • Users Avatars Mini
    a2 pisze: 2017-03-28 02:56
    to a2mobile to jest na karte czy abonament?
    -2
  • Users Avatars Mini
    a2 pisze: 2017-03-28 03:02
    zanim zaczniecie przenosić numery poczekajcie jeszcze do 31 czyli do 2-3 dni na konferencje Plush bo coś mają wprowadzać, więc póki co chyba warto poczekać, żeby zobaczyć która oferta będzie lepsza i gdzie się przenieść
    0
  • Users Avatars Mini
    a2 pisze: 2017-03-28 03:04
    to a2 to karta czy abonament?
    -1
  • Users Avatars Mini
    a2 pisze: 2017-03-28 03:50
    w a2mobile każde doładowanie wydłuża konto o rok czy nie?
    -1
  • Users Avatars Mini
    Japa pisze: 2017-03-28 08:20
    @a2, na karte, jest RWK
    2
  • Users Avatars Mini
    babik pisze: 2017-03-28 14:00
    Bardzo fajna oferta
    -2
  • Users Avatars Mini
    a2 pisze: 2017-03-28 14:16
    najlepsze rozmowy za 9,90 zł no limit tylko jeszcze czekajcie do 31 tego miesiąca na konferencje Plush bo może celowo wypiścili tak super ofertę,żeby ludzie przeszli, a może Plush da lepszą... ja czekam i wtedy podejmę decyzję bo procedura przeniesienia numeru trochę trwa i bez sensu byłoby to robić dwa razy do a2,a potem do Plush gdyby mieli korzystniej
    0
  • Users Avatars Mini
    a2 pisze: 2017-03-31 12:51
    po prezentacji oferty Plush jednak lepsza jest ta oferta a2
    -1
  • Users Avatars Mini
    Marek Kot pisze: 2017-04-01 15:20
    Oferta the best bez dwóch zdań. Nie rozumiem tylko dlaczego w tytule artykułu pojawia się aero2? To są 2 różne marki... w ten sposób tylko wprowadza się niektórych w błąd. Ale takie jest moje zdanie.
    -1
  • Users Avatars Mini
    vaka pisze: 2017-04-02 12:19
    Trochę pomyliliście w artykule bo sieć nazywa się A2mobile a oferta Niewyczerpalne Pakiety, no ale spoko, ogólnie to wypróbowuję własnie.
    -1
  • Users Avatars Mini
    velo pisze: 2017-04-03 11:18
    No właśnie też to zauważyłem. Straszna wtopa w tytule! Ja korzystam z neta mobilnego udostępniając sobie na laptopa i ta oferta jest dla mnie przekozak, bo nawet limity transferu są mocno strawne.... szczególnie w tej cenie.
    0
  • Users Avatars Mini
    tipik pisze: 2017-04-04 10:37
    @plusik a co to z różnica co ma na celu? Ja jestem prostym człowiekiem: widzę dobrą ofertę to korzystam
    0
  • Users Avatars Mini
    zachar pisze: 2017-04-04 10:40
    No poczekałem na plusha i nic ciekawego nie przedstawili. A2 dalej wygrywa. A do tego co pisali poprzednicy zgadzam się, ze tytuł jest idiotyczny
    0
  • Users Avatars Mini
    drab pisze: 2017-04-04 13:12
    Jak przeklejają informacje, to tytuł muszą zmienić żeby było że to oryginał. Jednak bezpieczniej sprawdzać źródło. Co do samej oferty to lepsza od poprzedniej a najbardziej w tym wszystkim podoba mi się że po miesiącu jestem wolny.
    0
  • Users Avatars Mini
    cyster pisze: 2017-04-04 14:44
    @zachar zgadzam się z Tobą. Jak widać niewyczerpalne wszystko mocno wyprzeda całą resztę. Mnie bardzo intryguje jeszcze zdjęcie limitu na prędkość neta z 5zł - 25zł za taki zestaw to i tak moim zdaniem świetna cena.
    -1
  • Users Avatars Mini
    dawen pisze: 2017-04-05 11:07
    @vaka oferta nazywa się właśnie Niewyczerpalne Wszystko - przed sekundą nawet patrzyłem na ich stronie ;)
    0
  • Users Avatars Mini
    gerlo pisze: 2017-04-05 22:48
    Ale a2mobile to nie to samo co Areo2. Ci pierwsi sa od telefonu, ci drudzy od internetu. helooou.
    0
  • Users Avatars Mini
    owl pisze: 2017-04-06 14:31
    Taki lejek to ja rozumiem. W sumie to przy okazji zabezpiecza trochę, przed transferowymi "wariatami", którzy ściągają cały internet, a wtedy innym zwalnia ;P
    0
  • Users Avatars Mini
    dogmo pisze: 2017-04-06 17:13
    No niby tak, tyle ze to ja jestem tym wariatem. Lubię sobie pościągać szzególnie muzę.
    0
  • Users Avatars Mini
    vika13 pisze: 2017-04-07 20:57
    Podoba mi się że serwisy społecznościowe są bez limitu.
    0
  • Users Avatars Mini
    alfi pisze: 2017-04-07 21:20
    tak, to zabójca czasu ale trzeba przyznać ze dobrze zrobili dla ogółu, bo teraz konkurancja musi sie dostosować.
    -1
  • Users Avatars Mini
    Maciej Gąska pisze: 2017-04-09 22:05
    Jest błąd w artykule. Nawet w linku jest napisane aero2 - a to jest firma która udostępnia tylko internet. Proszę sprawdzić nawet na stronie.
    0
  • Users Avatars Mini
    kot kot pisze: 2017-04-15 13:20
    Jak wygląda temat w praktyce, kto się przesiadł do nich już?
    0
  • Users Avatars Mini
    DrzewoRMt pisze: 2017-04-20 17:03
    ja używam a2 jako drugiej karty z włączonym pakietem internetu, zamówiłem starter na próbę, zasięg jest Plusa, działa dobrze, wi-fi calling działa ale wszystko zależy od modelu telefonu
    0
  • Users Avatars Mini
    Polo pisze: 2017-04-25 17:50
    Na dzien obecny tj.25kwiecien nikt nie ma lepszej oferty,a2mobile numerem jeden w Polsce,play zostal daleko w tyle,tmobile na karte najdrozsze z pakietem 60minut za 10zl,przybywa coraz wiecej klientow w a2mobile,oferta idealna dla kazdego,placi sie za to co Cie interesuje,a bez pakietu 10gr minuta,kazde doladowanie przedluza waznisc konta o rok!!!
    0
  • Users Avatars Mini
    Użytkownik a2 pisze: 2017-04-27 18:10
    Koledzy...proponuję uporządkować co jest czym i kim Aero2 / a2mobile. Operatorem wszystkiego i właścicielem jest Aero2 Sp. z o.o.. zaś Aero2 i a2mobile to w zasadzie nawet nie submarki (choć na upartego można je uznać za submarki) co de facto plany dystrybucyjne firmy Aero2. Same SIMy a2mobile opatrzone są nadrukiem Aero2. Reasumując: Aero2 to i "stare" Aero2 jak i nowe a2mobile. Sieć ta sama, operator ten sam...spółka oczywiście kapitałowo pośrednio zależna od grupy CP.
    0
  • Users Avatars Mini
    Bodzio pisze: 2017-05-02 20:31
    Ja na dniach przenoszę 2-numery z Nju z rachunkiem do a2moile zasięg Orange parę razy mnie zawiódł Ciekawe jak będzie w a2 zasięg ma PLUSA?
    0
  • Users Avatars Mini
    radek k pisze: 2017-05-06 12:52
    dobra oferta tanio,,ale Kłamia ze wifi caling darmowe, to nie prawda ,żżera z konta każdą minute ,dlatego sie zawiodlem i chyba wroce do .....................
    0
  • Users Avatars Mini
    Chris pisze: 2017-05-08 23:59
    Czyli jeśli nie korzystam z neta, mogę wybrać tylko "No limit" na smsy i rozmowy u zapłacę 15.90zl?
    0
  • Users Avatars Mini
    Izydor30 pisze: 2017-05-17 18:31
    Mam aero2mobile i to rzeczywiście tak działa i bez umowy :) Pozdrawiam i polecam (Chociaż sam w to nie wierzyłem)pozdrawiam Izydor
    0
  • Users Avatars Mini
    Kris pisze: 2017-05-18 00:07
    Tak dwa pakiety kosztuja promocyjnie 15,90 Rowniez zlozylem wniosek o przeniesienie numeru do tej sieci Bardzo atrakcyjna oferta, chociaz glowny numer mam w lajtmobile gdzie za 12 zl w abo mam wszystko bez limitu :-)
    1
  • Users Avatars Mini
    Alfa pisze: 2017-05-21 11:25
    Czy jeżeli nie ma wykupionego pakietu to naliczanie jest sekundowe?
    0
  • Users Avatars Mini
    Sławek pisze: 2017-05-31 21:07
    19,90zł za brak limitów to nie jedyna przewaga nad resztą peletonu. Prostota, prostota, prostota. Żadnych "drobnym druczkiem", żadnych umów (oprócz obowiązkowej rejestracji numeru). Wszystko jasne: 3 pakiety i dowolnie składasz je wg potrzeb. PEŁNA WOLNOŚĆ!
    0
  • Users Avatars Mini
    esiek1990 pisze: 2017-06-13 02:17
    Używam a2mobile od pazdziernika 2016. Najpierw korzystalem z pakkietu za 25zl, teraz z tego za 20 zl. Najlepsza siec z jakiej korzystalem kiedykolwiek
    0
  • Users Avatars Mini
    Oszukany pisze: 2017-06-16 17:58
    Zwykli oszusci dali mi dzien przeniesienia numeru na 14 czerwca.poprzednia siec wylaczyla karte sim w tym dniu.dzis jest 3 dzien bez aktywnego numeru.3 mejle na bok. 4 telefony na infolinie i wciaz ta sama wiadomosc "siema jestesmy zajeci" .podawalem numer na ich stronie gdzie pisza oddzwonia w 24h i nic. OSZUSCI
    0
  • Users Avatars Mini
    Uwaga! NACIĄGACZE pisze: 2017-06-18 14:07
    Upload w lte na poziomie 2G, podobnie ping. Druga karta plusa w tym samym miejscu bez zarzutu!
    0
  • Users Avatars Mini
    draco pisze: 2017-06-24 09:10
    Przeniosłem się z Virgin i kurna żałuję.Po dwóch dniach używania a2 wracam do Virgin.a2 niby używa nadajników plusa.ale po przeniesieniu mojego numeru do nich straciłem zasięg w miejscach gdzie używałem w virgin nadajników tych samych plusa.Nie wiem o co biega.ale mogłem zapomnieć o zasięgu w budynku,a na zewnątrz co chwila go traciłem.Jadąc po trasie to samo.Wiadomo,że z takim zasięgiem żywotność baterii w smartfonie spada na maxa.Przeraża mnie fakt,że w momencie gdy telefon jest niezbędny (wypadek,awaria samochodu itp.) pozostanę w dziurze zasięgu a2 który podobno działa na plusie(???).Zadzwoniłem do obsługi i powiedziałem o swoim problemie.Pani powiedziała,że powinienem zmienić telefon bo to dziwna sytuacja i nie ma tu wpływu błąd systemu po przeniesieniu czy coś w tym stylu.Dziwne,że w tym samym aparacie inne sieci na nadajnikach plusa śmigają a a2 siada.Chyba czegoś nie ogarniają i wydaję mi się,że błędem sieci a2 jest to,że nie ma możliwości samodzielnego logowania w nadajnikach plusa tylko jest to skomasowane jako a2.Być możne w pierwszej kolejności są wybierane nadajniki a2 (podejrzewam,że są lipne)a potem plusa i to przełączenie szwankuje. W miastach zasięg ok,ale ja dużo podróżuję i potrzebuję sieci pewnej z dobrym zasięgiem. Czasy z takimi dziurami już dawno minęły w innych sieciach.Wracam do poprzedniej sieci.
    0

Najważniejsze

Ostatnie testy