Black Friday w T-Mobile na kartę i Heyah na kartę

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Black Friday w T-Mobile na kartę i Heyah: doładuj konto i zgarnij podwójną porcję gigabajtów

Z okazji Black Friday podwojono bonusowe gigabajty dostępne po doładowaniu w T-Mobile na kartę i Heyah na kartę.

Akcja trwa od 25 do 28 listopada.

Z oferty mogą skorzystać klienci T-Mobile na kartę korzystających z taryfy GO! oraz klienci Heyah na kartę korzystających z taryfy Dniówka. Użytkownicy tych ofert mogą liczyć, że podczas doładowania konta przez aplikację „Mój T-Mobile” lub „Moja Heyah”  otrzymają podwójną porcję gigabajtów.

Aby zgarnąć bonus, należy doładować konto kwotą min. 5 zł. Przy czym im wyższą sumą zasilimy numer, tym więcej dodatkowych GB otrzymamy. Podwojeniu podlega suma tych GB, które dostajemy w ramach oferty promocyjnej „GB po doładowaniu” lub „Gigabajty od Heyah”

W T-Mobile na kartę, zasilając konto kwotą 5-9 zł, możemy liczyć na 4 bonusowe gigabajty (2 GB w ramach promocji „GB po doładowaniu oraz 2 GB w promocji Black Friday). Jeżeli na doładowanie wydamy 25-29 zł, suma GB wyniesie odpowiednio 20 GB (10 + 10 GB). Z kolei przy wyborze kwoty zasilenia 35-44 zł otrzymamy promocyjne 40 GB (20 + 20 GB).

T-Mobile na kartę

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku Heyah. I tutaj przy doładowaniu w wysokości od 5 zł do 9,99 zł będzie to 10 GB (5 GB w ramach oferty „Gigabajty od Heyah” i kolejne 5 GB w ramach promocji Black Friday). Jeśli zdecydujemy się na zasilenie sumą 15-19,99 zł, otrzymamy 20 GB (10 + 10 GB z obu promocji). W przypadku zasilenia od 30 do 34,99 zł będzie to zaś 60 GB (30 + 30 GB).

Gigabajty od Heyah

Z promocji można skorzystać wielokrotnie. Liczbę przyznanych GB oraz czas ich ważności potwierdzi wiadomość SMS, którą użytkownik otrzyma po zasileniu konta.

Regulaminy obu promocji dostępne są poniżej.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: