blueconnect - zmiany od 21 stycznia

Newsy | Promocje
Żródło: T-Mobile
Opinie: 5
Opinie: 5

Od 21 stycznia br., T-Mobile wprowadza nowe oferty blueconnect:

W nowej ofercie klienci będą mogli podpisywać umowy na świadczenie usług mobilnego internetu obowiązujące przez 24 miesiące, natomiast decydując się dodatkowo na zakup tabletu czy laptopa, abonent niezależnie może spłacać zakup urządzenia przez okres nawet do 48 miesięcy. W całym tym okresie T-Mobile zobowiązuje się do zachowania jednakowej stawki miesięcznego abonamentu zarówno przez dwa lata trwania umowy na usługę, jak i przez kolejne miesiące spłacania rat za urządzenie. Dzięki temu pozostając w sieci T-Mobile do momentu całkowitej spłaty sprzętu, abonent ma zagwarantowaną równą, niską opłatę comiesięczną za zakupiony sprzęt i korzystanie z dostępu do mobilnego internetu.

Abonenci, którym zależy na spłaceniu rat za urządzenie w okresie dwóch lat, czyli w czasie pokrywającym się z trwaniem umowy abonamentowej, mogą nadal korzystać z takiego rozwiązania.

T-Mobile posiada najlepszą na rynku ofertę laptopową, a także bardzo atrakcyjne propozycje tabletowe, które nadal pragnie udostępniać swoim abonentom w możliwie atrakcyjnych cenach. W najnowszej ofercie dostępne będą między innymi tablet Huawei MediaPad 7 Lite z opłatą przy podpisaniu umowy w wysokości 1 zł, w abonamencie od 39,90 zł miesięcznie, tablet Samsung Galaxy Tab 10.1, a także najnowszy iPad Mini. Dla chcących zakupić laptopa,
T-Mobile zaproponuje Lenovo B570e z procesorem Intel Pentium B950, 2,1 GHz lub bardzo cienkiego Samsunga 535U3C.

Nowością w ofercie T-Mobile z modemem jest taryfa blueconnect 89 z abonamentem 89,90zł miesięcznie, której użytkownicy będą mieć do dyspozycji aż 35GB limitu danych. Zastąpi ona taryfę blueconnect79, która zapewniała 16GB.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Mondo pisze: 2013-01-16 16:28
  No fajnie może to już wyglądać rozkladamy rate na 48, a zobowiązanie na internet kończy się po 24, ratka sprzętu będzie mniejsza, a i jak oferta operatora na sam internet będzie dobra to też można dobrać do zestawu.
  0
 • Users Avatars Mini
  promedia pisze: 2013-01-16 16:36
  "T-Mobile posiada najlepszą na rynku ofertę laptopową" - pojęcie względne... szkoda, że w temacie 'zasięgu' nic się nie poprawia (a wręcz pogarsza).
  0
 • Users Avatars Mini
  Czajson-1 pisze: 2013-01-16 17:34
  @Mondo - ratek masz tyle na ile podpisujesz umowę o internet. Wcale te oferty kolorowo nie wyglądają. Owszem laptop rozłożony jest na raty bez odsetek, ale abonament za internet w pakiecie z laptopem nie jest już ofertą atrakcyjną. Przykład z zeszłego roku - laptop asus z BC. Umowa na 36 miesięcy, przez 30 miesięcy płacisz 34,90 a uwaga w ostatnich 6 miesiącach za sam internet 99zł. Kara za rozwiązanie umowy 700zł (opłata maksymalna w przypadku internetu) malejąca z każdym miesiącem umowy.
  0
 • Users Avatars Mini
  Czajson-1 pisze: 2013-01-16 17:34
  Po 30 miesiącach bardziej opłaca się zerwać umowę niż trwać w niej dalej.
  0
 • Users Avatars Mini
  Czajson-1 pisze: 2013-01-16 17:35
  @promedia - nie wiem na co narzekasz. Jeżdżąc po Polsce nie zauważyłem spadku jakości. Wręcz przeciwnie, w miejscach gdzie ostatnio był remont jest znaczniej lepiej. Szczególnie w kwestii internetu HSPA.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: