British w iPhone 3G

Newsy
Żródło: British Airways
Opinie: 1
Opinie: 1

Linie lotnicze British Airways oferują autorską aplikację przeznaczoną specjalnie dla najnowszego modelu telefonu iPhone 3G. Umożliwia ona dostęp do bieżących informacji na temat odlotów i przylotów przewoźnika, wgląd do siatki połączeń BA oraz rezerwację biletów lotniczych.

British Airways, jako pierwsze linie lotnicze na świecie uzyskały zgodę na stworzenie programu dla telefonu iPhone 3G. Usługa została wprowadzona na początku lipca 2008 roku. W pierwszym miesiącu liczba osób korzystających z serwisu w Wielkiej Brytanii przekroczyła 15 000 użytkowników. Aplikacja cieszy się dużą popularnością – codziennie na swoje telefony ściąga ją 3000 osób na całym świecie.

Korzystając z aplikacji można szybko sprawdzić siatkę połączeń British Airways, zarezerwować bilet, czy upewnić się, o której odleci lub wyląduje samolot, na który czekamy. Osoby korzystające z aplikacji doceniają jej przydatność, gdy spieszą się na lot lub zamierzają odebrać z lotniska kogoś bliskiego.

Aplikacje można bezpłatnie ściągnąć bezpośrednio na telefon iPhone 3G logując się na stronie internetowej www.apple.com/webapps. Program można również pobrać używając komputera PC. Wystarczy wejść na adres http://www.apple.com/pl/iphone/, a następnie przejść do działu AppStrone. Do tego celu niezbędny będzie program iTunes (do pobrania za darmo na tej samej stronie).

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    zawiasa pisze: 2008-08-28 00:18
    Znakomity pomysł. Mam nadzieję, że inni pójdą w Slady BA. Na App Store roi się od znakomitych programów i gier, z tego tylko 2/3 jest płatnych i to od 59 pensów!
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: