Centrum Emisji Korespondencji Masowej Grupy TP pozyskało BZ WBK

Newsy
Żródło: TP S.A.
Opinie: 3

Od 1 września br. Grupa TP rozpocznie obsługę korespondencji masowej Banku Zachodniego WBK. Umowa obejmuje wydruk, pakowanie i wysyłkę około 1 miliona dokumentów miesięcznie.

Korespondencja BZ WBK będzie obsługiwana przez Centrum Emisji Korespondencji Masowej Grupy TP w Krakowie.

Jest to pierwszy tego typu kontrakt podpisany przez Grupę TP. Atrakcyjne ceny usług i świadczonego serwisu przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości, nowoczesny park maszynowy i profesjonalna obsługa to kluczowe elementy, które przekonały do naszej oferty renomowany bank, jakim jest BZ WBK - powiedział Piotr Muszyński, wiceprezes Zarządu TP ds. Operacyjnych.

Centrum Emisji Korespondencji Masowej Grupy TP może drukować nawet kilkadziesiąt milionów dokumentów miesięcznie, co miesiąc wysyła ponad 8 mln przesyłek. Umożliwia nie tylko drukowanie i kopertowanie, ale także elektroniczną emisję dokumentów (e-faktury) dla Klientów TP i innych firm Grupy TP, a także dla klientów zewnętrznych.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  artek pisze: 2010-08-24 18:09
  ciekawe jak się to ma do ustawy o ochronie danych osobowych . . ., i pewnie zapomnieli dodać że pewnie od razu sobie nadrukuje Orangutan reklamę na kopercie
  0
 • Users Avatars Mini
  Koko pisze: 2010-08-24 22:15
  Jaka ochrona danych osobowych. Jak ktos chce to i tak sie dowie. Wysatrczy ze ukradnie koperte z wyciagiem! Najlepsze są e-faktury na email w pdf wysyłane. Proste i ekologiczne!
  0
 • Users Avatars Mini
  Sof pisze: 2010-08-25 01:01
  Tylko czy w tym celu trzeba było zwolnić 80 osób rzetelnie i sumiennie pracujących w CDiK w Gnieźnie ?
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: