Cyfrowy Polsat - kolejne nadajniki HSPA+

Drukuj

Cyfrowy Polsat poszerzył zasięg swojej sieci HSPA+. Do sieci nadajników dołączono 12 nowych stacji bazowych. Dzięki nowym masztom w zasięgu Internetu znalazło się 5 nowych miast, w tym 1 powyżej 10 tys. mieszkańców (Rogoźno) oraz mniejsze miejscowości poniżej 5 tys. mieszkańców: Kleczew, Kazimierz Dolny, Kamień, Błażowa.

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
DrukujKomentarze / 8

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Artur pisze: 2011-08-13 12:14
  I za to lubie cyfrowy polsat ze jako jedyny operator inwestuje przede wszystkim w małe miejscowości a nie duże może w końcu znikną biale plany z polskiej mapy. Dobra oferta tym bardziej gdy jest jedyną możliwą a szybkości imponujące jak na mobilne warunki :) pije plusa, orange i t-mobile nie mówiąc juz o play:D (testowałem wszystkie z nich, niestety;p )
  0
 • Users Avatars Mini
  Czajson-1 pisze: 2011-08-13 16:26
  Artur Artur... jakbyś wiedział na bieżąco co się na rynku dzieje to chłodniej podchodziłbyś do tego newsa. Solorz kupił Plusa a razem z nim całą jego infrastrukturę telekomunikacyjną z której już korzysta Cyfrowy Polsat, więc po co miałby stawiać nadajniki tam gdzie jest ich dużo? Inwestuje tam gdzie Plus ma białe plamy.
  0
 • Users Avatars Mini
  gregorop pisze: 2011-08-14 22:15
  czajson.Niestety chyba tez nie jestes w temacie poniewaz sprawa zakupu Plusa nadal jest w urzędach.UOK sprawdza nadal czy to transakcji może dojść dlatego nie ma mowy o wykozystywaniu już nadajnijków Polkomtela dla potrzeb Polsatu.Nadajniki które są uruchamiane sa nowe i budowane przez Polsat.Tak że też musisz jeszcze doczytać o co chodzi w temacie...Pozdawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  Czajson-1 pisze: 2011-08-15 20:16
  gregorop - CP już korzysta z nadajników Plusa. Poczytaj trochę branżowych newsów.
  0
 • Users Avatars Mini
  Rolpasz pisze: 2011-08-16 07:32
  Cyfrowy polsat nabył plusa i to było do przewidzenia, że skorzysta z jego nadajników. Tak więc multioferta z polsatu będzie wyglądała znakomicie. Nie dość że w ramach TV dostajesz ultraszybki internet, to jeszcze telefon, który zadziała wszędzie.
  0
 • Users Avatars Mini
  efrFuXtb pisze: 2011-08-17 11:36
  Holy Toledo, so glad I clecikd on this site first!
  0
 • Users Avatars Mini
  KLTTPdEwEmHgxcMREB pisze: 2011-08-18 18:22
  It was dark when I woke. This is a ray of sunshnie.
  0
 • Users Avatars Mini
  PS-1 pisze: 2011-09-07 14:12
  CP wciąż się rozwija, nowe stacje, nowe kanały tv, LTE. Widać, że firma nie stoi w miejscu i to się chwali. Nowe stacje samego CP plus stacje Plusa i białe plamy będą znikać z mapy naszego kraju:D co jest szczególnie istotne kiedy LTE ma na dobre zagościć ;]
  0
 • Jeszcze do niedawna przed podróżą zastanawialiśmy się jaki aparat wziąć ze sobą, jak go zapakować, aby nie uległ uszkodzeniom. Część osób zabierała także ze sobą zestaw dodatkowych obiektywów. Skupialiśmy się na sprzęcie, a nie na samej radości podróżowania i robienia zdjęć. Teraz dzięki Huawei P9 możemy ponownie skupić się na rejestrowaniu najważniejszych chwil w perfekcyjnej jakości.

 • Odbierz darmowy starter i 10 GB internetu od Virgin Mobile!

  Od 18 maja można otrzymać starter Virgin Mobile zupełnie za darmo (KLIKNIJ TUTAJ!). Ponadto, największy wirtualny operator w Polsce, po dokonaniu zasilenia za 25 zł, doda 10 GB mobilnego internetu do wykorzystania w dowolny sposób.

Najważniejsze

Ostatnie testy