Darmowy Czasoumilacz w Plusie

Drukuj

22.05.2009r., rozpoczyna się specjalna promocja usługi Czasoumilacz w Plusie, polegająca na:

  • darmowej aktywacji usługi przez pierwszy miesiąc korzystania z niej (niezależnie od sposobu zakupu i segmentu klienta);

  • automatycznej aktywacji usługi (preaktywacja) dla nowych użytkowników pre-paid oraz indywidualnych klientów abonamentowych, z darmowym utworem „Sideways”;

  • możliwości darmowej aktywacji usługi z darmowym utworem „Sideways”, poprzez wysłanie SMS o treści: R8003 na bezpłatny numer w kraju 8089 (dla wszystkich użytkowników i klientów abonamentowych sieci Plus).

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
DrukujKomentarze / 5

Dodaj komentarz
  • Jeszcze do niedawna przed podróżą zastanawialiśmy się jaki aparat wziąć ze sobą, jak go zapakować, aby nie uległ uszkodzeniom. Część osób zabierała także ze sobą zestaw dodatkowych obiektywów. Skupialiśmy się na sprzęcie, a nie na samej radości podróżowania i robienia zdjęć. Teraz dzięki Huawei P9 możemy ponownie skupić się na rejestrowaniu najważniejszych chwil w perfekcyjnej jakości.

  • Odbierz darmowy starter i 10 GB internetu od Virgin Mobile!

    Od 18 maja można otrzymać starter Virgin Mobile zupełnie za darmo (KLIKNIJ TUTAJ!). Ponadto, największy wirtualny operator w Polsce, po dokonaniu zasilenia za 25 zł, doda 10 GB mobilnego internetu do wykorzystania w dowolny sposób.

Najważniejsze

Ostatnie testy