Darmowy Czasoumilacz w Plusie

Drukuj

22.05.2009r., rozpoczyna się specjalna promocja usługi Czasoumilacz w Plusie, polegająca na:

  • darmowej aktywacji usługi przez pierwszy miesiąc korzystania z niej (niezależnie od sposobu zakupu i segmentu klienta);

  • automatycznej aktywacji usługi (preaktywacja) dla nowych użytkowników pre-paid oraz indywidualnych klientów abonamentowych, z darmowym utworem „Sideways”;

  • możliwości darmowej aktywacji usługi z darmowym utworem „Sideways”, poprzez wysłanie SMS o treści: R8003 na bezpłatny numer w kraju 8089 (dla wszystkich użytkowników i klientów abonamentowych sieci Plus).

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
DrukujKomentarze / 5

Dodaj komentarz
  • Jeszcze w trakcie wakacji chcecie kupić nowego smartfona i nie możecie się zdecydować? Wybór na rynku jest bardzo duży, ale chyba najlepiej wybrać smartfona renomowanego producenta, który jest dostępny w atrakcyjnej cenie. Takim najlepszym zakupem jest obecnie Huawei P9 lite.

  • Jeśli kochasz piękne, klasyczne zegarki, jednocześnie nie boisz się najnowszych rozwiązań, a także chcesz sprawić, aby codzienne życie stało się prostsze i wygodniejsze to Huawei stworzył dla Ciebie wymarzony gadżet. Huawei Watch dokona niemałej rewolucji w Twoim życiu.

Najważniejsze

Ostatnie testy