EMS nowy standard wiadomości tekstowych

Newsy
Żródło: Ericsson
Opinie: 3

Alcatel, Ericsson, Motorola i Siemens podejmą współpracę we wdrażaniu technologii wiadomości tekstowych EMS(Enhanced Messaging Service). Współpracujące firmy zamierzają prowadzić wspólne prace nad rozwojem technologii i przystosowaniem swoich produktów do jej obsługi.  Wiadomość EMS oprócz tekstu zawierać może obrazek, melodię albo elementy animowane. Największą zaletą EMS jest możliwość ich wprowadzenia do obecnie działających sieci bez konieczności ich modernizacji. Wiadomości EMS są wysyłane za pośrednictwem tej samej infrastruktury co SMS-sy. Pierwsze telefony komórkowe obsługujące technologię powinny pojawić się w połowie roku.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Piotr_D pisze: 2001-05-30 02:27
  No to bedziemy miec tą samą zabawe co z Nokią tyle że w praktycznie wszystkich pozostałych telefonach kom. Przepowiadam zagładę usnetu! ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  yokozuna pisze: 2001-05-31 05:37
  Ja wiem, ze producenci chca zgarnac jak najwiecej kasy, ale ja zamiast obrazkow i dzwieku bym proponowal w nowym standardzie: 1. dluzszy tekst, np. 800 znakow 2. automatyczna bramke sms-e-mail i odwrotnie z konwersja na html 3. rozszerzona tablice znakow narodowych jesli to spelnia to moga sobie implementowac rozne obrazki itp., itd.
  0
 • Users Avatars Mini
  mooby pisze: 2004-08-06 16:06
  jak zyje malo kto z tego korzysta
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: