Era GSM dla najmłodszych

Newsy
Opinie: 1
New Page 1

Po raz drugi pracownicy sieci Era GSM włączają się w organizacje IX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku w zbiórkę pieniędzy oraz licytacje złotych serduszek i kart telefonicznych zaangażuje się blisko 300 pracowników firmy. Fundacja Jurka Owsiaka z radością przyjęła te wiadomość, tym bardziej, ze w ubiegłym roku praca konsultantów Era GSM została oceniona bardzo wysoko. 

Prawie 250 wolontariuszy, na co dzień pracowników Biura Obsługi Abonenta, będzie przez kilkanaście godzin obsługiwać telefony w studiu telewizyjnym przy ulicy Woronicza. Wszystkie dane na bieżąco będą oni wprowadzać do systemu komputerowego. Za sprawne działanie systemu odpowiedzialna jest firma Sun Microsystems. W studiu zostanie uruchomionych 50 linii telefonicznych. Pracownicy Hotline zostali przeszkoleni w obsłudze programu przygotowanego specjalnie dla WOSP. 

Konsultanci Era GSM za kilkanaście finałowych godzin nie otrzymają żadnej zapłaty, a prace na rzecz Wielkiej Orkiestry wykonają w swoim wolnym czasie. Obsługa licytacji podczas finału to nie jedyny udział Era GSM w WOSP. Wśród pracowników firmy zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy. Na specjalna licytacje wystawione zostaną maskotki firmy - pingwinki. W ubiegłym roku sprzedano kilkanaście tysięcy pluszowych zabawek. Łącznie zebrano około 100 tysięcy złotych, z tego 25 tysięcy pochodziło z kwesty wśród pracowników firmy. Ogromnym, a niewymiernym wkładem w pomoc orkiestrze, była praca ochotników w telewizyjnym call center. 

W tym roku pracownicy Era GSM włączają się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Bydgoszczy i Gliwicach.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: