Era Numer Stacjonarny - oficjalny komunikat

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 28

Polska Telefonia Cyfrowa, jako pierwszy operator w Polsce, od 26 czerwca br. uruchomi usługę telefonii komórkowej i stacjonarnej na jednej karcie SIM – Era Numer Stacjonarny .

Abonenci sieci Era, mogą otrzymać na jednej karcie SIM oprócz numeru komórkowego także stacjonarny. Dzięki temu, przebywając w tzw. strefie domowej, czyli w domu lub w odległości do około 500 metrów od niego będą oni mogli wykonywać połączenia na telefony stacjonarne w cenie 20 groszy brutto za minutę z naliczaniem sekundowym. Usługa umożliwia także odbieranie połączeń przychodzących na numer stacjonarny – osoba dzwoniąca zapłaci tak, jak za rozmowę na tradycyjny telefon. Przebywając, w strefie domowej, klienci będą mogli odbierać połączenia przychodzące na obydwa numery.

Era Numer Stacjonarny to uzupełnienie oferty telefonii stacjonarnej Era Domowa i Era Firmowa działającej w oparciu o infrastrukturę sieci komórkowej PTC.

Usługę można aktywować kontaktując się z Biurem Obsługi Abonenta, pod numerem 602900 lub za pośrednictwem strony www.era.pl. Abonament miesięczny wynosi 5 złotych brutto, a klient ma możliwość rezygnacji z usługi w dowolnym momencie.

W Era Numer Stacjonarny abonenci otrzymają takie same ustawienia poczty głosowej, w strefie domowej, jak te ustawione dla ich telefonów komórkowych w sieci Era. Klienci mogą zmieniać te ustawienia, a także przekierować połączenia z telefonu stacjonarnego na swój numer komórkowy.

Usługi telefonii stacjonarnej sieci Era dostępne są na terenie całej Polski, we wszystkich 49 strefach numeracyjnych, w tym także w regionach, w których tradycyjna telefonia oferowana przez konkurencję jest niedostępna. Tak, jak w przypadku Ery Domowej i Ery Firmowej klienci będą mogli przenieść wcześniej używany numer od większości polskich operatorów stacjonarnych.

Materiały dodatkowe:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: