Era zaprezentuje na targach Intertelecom MMS-y

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 31

Podczas targów Intertelecom w Łodzi, po raz pierwszy w Polsce Polska Telefonia Cyfrowa i Ericsson zaprezentują możliwości systemu przesyłania wiadomości MMS. W systemie MMS możliwe jest przesyłanie komunikatów zawierających nie tylko bardzo długie teksty, ale również grafikę, zdjęcia, dźwięk, a nawet krótkie filmy video. Telefony MMS mają wbudowany edytor wiadomości multimedialnych, który umożliwi użytkownikom łatwe tworzenie i redagowanie treści komunikatów. Na przykład - za pomocą wbudowanego lub zewnętrznego aparatu fotograficznego można przygotowywać cyfrowe pocztówki bądź ilustracje do prezentacji i przesłać je znajomym lub współpracownikom.
W ramach systemu MMS firmy Ericsson dostępna jest również funkcjonalność Legacy Phone Support umożliwiającą odbieranie uproszczonych wiadomości MMS przez użytkowników starszych telefonów, nie wyposażonych w obsługę wiadomości multimedialnych.
Ciekawym rozwiązaniem, które nie ogranicza zastosowania MMS tylko do telefonów jest możliwość tworzenia i wysyłania wiadomości z komputerów lub urządzeń PDA (tj. komputerów naręcznych) za pomocą poczty elektronicznej. Centrum obsługi MMC modyfikuje format wiadomości w celu dopasowania jej do możliwości technicznych urządzenia, które ma ją odebrać.

Opinie:

Opinie archiwalne (31):

Komentuj

Komentarze / 31

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: