Futbol.PL na żywo w SuperSMS.pl

Newsy
Żródło: One-2-One Sp. z o.o.
Opinie: 15

Od początku rundy wiosennej kibice w Polsce mogą otrzymywać SMSem relacje na żywo z meczów piłkarskich ligi polskiej i najważniejszych rozgrywek europejskich. Nowy serwis SMS Live! został uruchomiony w ramach współpracy polskiego serwisu piłkarskiego Futbol.PL i wortalu SuperSMS.pl .

Po zamówieniu serwisu SMS Live! na stronach Futbol.PL lub SuperSMS.pl kibice mogą otrzymywać na żywo relacje z wybranego meczu, obejmujące wszystkie strzelone bramki, minutę ich zdobycia, nazwiska strzelców goli oraz wynik na zakończenie I połowy oraz całego meczu. 
Usługa obejmuje transmisje z boisk wszystkich ważniejszych rozgrywek piłkarskich w Polsce, Niemczech, Anglii, Hiszpanii, Włoch oraz Francji.
- Transmisje z meczów na żywo na stronach Futbol.PL cieszą się niezmiennie wielkim zainteresowaniem naszych użytkowników - mówi Rami Arouri z firmy proCreative, zarządzającej serwisem Futbol.PL - Jestem przekonany, że nowa usługa pozwoli nam na szybkie zdobycie rzeszy nowych kibiców.
- SuperSMS.pl dostarcza usługi SMSowe przydatne w bardzo różnych aspektach życia - uważa Tomasz Długiewicz, wiceprezes zarządu ds. operacyjnych One-2-One - nasz nowy serwis piłkarski jest kolejnym tego przykładem.

Opinie:

Opinie archiwalne (15):

Komentuj

Komentarze / 15

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: