GaduAIR - promocja bezpłatnych połączeń

Newsy
Żródło: Gadu-Gadu
Opinie: 1

W nowej promocji GaduAIR użytkownicy komunikatora Gadu-Gadu 10 mogą dzwonić z telefonu komórkowego zupełnie za darmo do wszystkich swoich znajomych z Gadu-Gadu. Każdy, kto skorzysta z promocji, będzie mógł dzwonić bez opłat do ponad 10 milionów użytkowników komunikatora Gadu-Gadu oraz do wszystkich użytkowników sieci GaduAIR - aż do końca bieżącego roku.

Darmowe rozmowy można podarować swoim znajomym i przyjaciołom za pośrednictwem strony http://www.gaduair.pl/znajomi-nie-placa, wystarczy wybrać znajomego ze swojej listy kontaktów Gadu-Gadu, a następnie wysłać mu podarunek. Otrzymany prezent w postaci darmowych rozmów obdarowany można aktywować, podając na stronie swój numer GaduAIR oraz kod PUK ze startera, a następnie doładowując konto. Jeśli obdarowany przez nas znajomy nie ma jeszcze numeru w sieci GaduAIR, może go kupić poprzez stronę promocji lub w punktach sprzedaży w całym kraju. Najtańszy starter GaduAIR kosztuje 5 złotych.
Do grona użytkowników sieci komórkowej GaduAIR można też dołączyć, przenosząc swój numer z innej sieci.

Aby zadzwonić na dowolny numer Gadu-Gadu w komunikatorze, wystarczy wpisać w telefonie numer GG rozmówcy poprzedzony znakiem „#”, czyli #numerGG i zatwierdzić przyciskiem „zadzwoń”. Unikalna funkcjonalność dzwonienia bezpośrednio na numery GG dostępna jest - wyłącznie w GaduAIR - również poza promocją. 
Szczegóły akcji oraz regulamin promocji na stronie: www.gaduair.pl/znajomi-nie-placa.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    artjaw pisze: 2010-10-07 23:38
    Mam starterek ale jeszcze nie aktywowałem. Może kiedyś przyjdzie pora? Ofertę mają całkiem do rzeczy.
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: