Najnowsze składaki Samsunga ze zwrotem pieniędzy

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Nawet do 800 PLN zwrotu przy zakupie foldów Galaxy

Startuje październikowa promocja Cashback na zakup Galaxy Z Fold4 i Galaxy Z Flip4.

Od 3 do 16 października, przy zakupie Galaxy Z Fold4 lub Galaxy Flip4 w wybranych punktach handlowych, można zyskać zwrot na konto w wysokości:

Aby wziąć udział w promocji należy:

  • Kupić smartfon Galaxy Fold4 lub Galaxy Flip4 w terminie do 16 października 2022 roku u jednego z partnerów handlowych biorących udział w promocji.
  • Aktywować zakupiony smartfon w terminie do 23 października 2022 roku.
  • Zalogować się lub założyć konto w aplikacji Samsung Members, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy załączając dowód zakupu smartfonu w terminie do 30 października 2022 roku.
  • Zwrot kwoty przewidzianej w promocji zostanie wysłany na wskazane w formularzu konto bankowe w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia pozytywnej weryfikacji zgłoszenia.

Partnerzy biorący udział w promocji: RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.), oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.), Media Expert (TERG S.A.), electro.pl (TERG S.A.), avans.pl (TERG S.A.), Media Markt (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.), NEONET S.A. 8 NEO24.PL S.A., Komputronik (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), Vobis (I-Terra Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (I-Terra sp. z o.o.), matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.), Tele Magic Sp. z o.o., 4CV Mobile Sp. z o.o. SP. K (w tym serwis na ul. Postępu 14, Warszawa), Maxelektro.pl (GT GROUP TOMASZEK Sp. z o.o.), x-kom sp. z o.o., Sklep internetowy www.vitay.pl prowadzony przez Polski Koncern Naftowy ORLEN SA, al.to sp. z o.o., AB Foto sp. z o.o., Empik S.A. (Uwaga: Sklepy działające na Marketplace https://www.empik.com/empikplace nie biorą udziału w promocji. Tylko zakup udokumentowany fakturą wystawioną przez Empik S.A. uprawnia do udziału w promocji.), samsung.com/pl (Samsung Electronics Polska sp. z o.o.), (Uwaga: Sklep partnerski epp.sklepsamsung.pl prowadzony przez I-Terra sp. z o.o. nie bierze udziału w promocji.), Sklep pracowniczy sepm.sklepsamsung.pl oraz sklep https://shop.samsung.com/pl/multistore/epp/employees/login/multistore prowadzony przez Samsung Electronics Polska p. z o.o. nie bierze udziału w promocji.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: