HSDPA oficjalnie w Orange

Newsy
Żródło: Orange
Opinie: 12
Opinie: 12

1 grudnia 2006 Orange wprowadził do swojej oferty technologię HSDPA. HSDPA dostępne jest dla użytkowników sieci Orange w Warszawie i Katowicach. Skorzystają z niej wszyscy nowi i obecni abonenci ofert Business Everywhere oraz Twój Internet, którzy już maja terminale obsługujące tę technologię. W pierwszym kwartale 2007 r. HSDPA ma być obowiązującym standardem dla całej sieci 3G Orange, obejmując swoim zasięgiem do końca 2007 r. blisko 30 proc. populacji w Polsce.

Klienci będą korzystali z nowoczesnej technologii bez żadnych dodatkowych opłat, co oznacza, że za dotychczasową cenę uzyskają zdecydowanie lepszą usługę. Ponadto miesięczny limit przesyłania danych w ofercie Premium został zwiększony dwukrotnie do 4 GB.

Od 1 grudnia wszystkie sprzedawane przez Orange karty będę przygotowane do pracy w nowej technologii. Klienci, którzy mają już karty Option 3G EDGE i Option Fusion + będą mogli skorzystać z HSDPA po ich przystosowaniu. Jest to łatwe i wymaga jedynie ściągnięcia prostej aplikacji ze strony www.orange.pl/be. Razem z plikiem przygotowana jest tam instrukcja, jak dokonać tej operacji. Przystosowania kart można tez dokonać w salonach firmowych Orange.

Prócz wymienionych kart już wkrótce w ofercie Orange pojawią się nowe terminale HSDPA: Option Icon (USB). Sierra AirCard 850 oraz Novatel XU870 (ExpressCard).

Opinie:

Opinie archiwalne (12):

Komentuj

Komentarze / 12

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: