HTC Magic z interfejsem HTC Sense także w sieci Orange

Drukuj

Dla modelu HTC Magic zostanie udostępniona w najbliższym czasie na stronach www.htc.com aktualizacja oprogramowania, zawierająca najnowszy interfejs HTC Sense - poinformował Wojciech Jabczyński rzecznik Grupy TP.

HTC jak dotąd nie wprowadzało aktualizacji systemu Android do wersji 2.1 do żadnego ze swoich obecnych na rynku produktów tj. Magic, Hero, Tattoo.

Nie ma żadnych niedogadanych spraw czy nieporozumień pomiędzy Orange a HTC, trwają w tej chwili rozmowy nad wprowadzeniem do oferty Orange kolejnych produktów HTC, jednego z nich jeszcze w tym kwartale - zakończył rzecznik Grupy TP.

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
DrukujKomentarze / 4

Dodaj komentarz
  • Jeszcze do niedawna przed podróżą zastanawialiśmy się jaki aparat wziąć ze sobą, jak go zapakować, aby nie uległ uszkodzeniom. Część osób zabierała także ze sobą zestaw dodatkowych obiektywów. Skupialiśmy się na sprzęcie, a nie na samej radości podróżowania i robienia zdjęć. Teraz dzięki Huawei P9 możemy ponownie skupić się na rejestrowaniu najważniejszych chwil w perfekcyjnej jakości.

  • Odbierz darmowy starter i 10 GB internetu od Virgin Mobile!

    Od 18 maja można otrzymać starter Virgin Mobile zupełnie za darmo (KLIKNIJ TUTAJ!). Ponadto, największy wirtualny operator w Polsce, po dokonaniu zasilenia za 25 zł, doda 10 GB mobilnego internetu do wykorzystania w dowolny sposób.

Najważniejsze

Ostatnie testy