HTC Magic z interfejsem HTC Sense także w sieci Orange

Drukuj

Dla modelu HTC Magic zostanie udostępniona w najbliższym czasie na stronach www.htc.com aktualizacja oprogramowania, zawierająca najnowszy interfejs HTC Sense - poinformował Wojciech Jabczyński rzecznik Grupy TP.

HTC jak dotąd nie wprowadzało aktualizacji systemu Android do wersji 2.1 do żadnego ze swoich obecnych na rynku produktów tj. Magic, Hero, Tattoo.

Nie ma żadnych niedogadanych spraw czy nieporozumień pomiędzy Orange a HTC, trwają w tej chwili rozmowy nad wprowadzeniem do oferty Orange kolejnych produktów HTC, jednego z nich jeszcze w tym kwartale - zakończył rzecznik Grupy TP.

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
DrukujKomentarze / 4

Dodaj komentarz
  • Jeszcze w trakcie wakacji chcecie kupić nowego smartfona i nie możecie się zdecydować? Wybór na rynku jest bardzo duży, ale chyba najlepiej wybrać smartfona renomowanego producenta, który jest dostępny w atrakcyjnej cenie. Takim najlepszym zakupem jest obecnie Huawei P9 lite.

  • Jeśli kochasz piękne, klasyczne zegarki, jednocześnie nie boisz się najnowszych rozwiązań, a także chcesz sprawić, aby codzienne życie stało się prostsze i wygodniejsze to Huawei stworzył dla Ciebie wymarzony gadżet. Huawei Watch dokona niemałej rewolucji w Twoim życiu.

Najważniejsze

Ostatnie testy