Huawei FreeBuds SE w Polsce z obniżoną ceną na start

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Huawei FreeBuds SE

Huawei rozszerza ofertę słuchawek bezprzewodowych wprowadzając do Polski model Huawei FreeBuds SE

FreeBuds SE już są dostępne w sklepach i do 7 sierpnia będzie można nabyć je w specjalnej ofercie z okazji premiery. Dzięki promocji zapłacimy za nie 179 zł zamiast 199 zł.

Słuchawki FreeBuds SE można kupić w sklepach stacjonarnych Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Neonet, Komputronik oraz Decathlon, jak również online w Oficjalnej Strefie Marki Allegro oraz na Huawei.pl.

Każdy, kto kupi słuchawki Huawei FreeBuds SE do 7 sierpnia, a następnie przetestuje je i podzieli się swoją opinią na huawei.pl, będzie mógł odebrać kupon na zakup wagi HUAWEI Scale 3 w cenie 1 zł. Kolejnym benefitem jest opcja dokupienia usługi FreeBuds Loss w promocyjnej cenie 19,90 zł, umożliwiającej zakup nowej słuchawki w miejsce zagubionej lub zniszczonej. Zakup FreeBuds SE w ograniczonym czasie premiowany będzie także naliczeniem podwójnych punktów w programie lojalnościowym Huawei, które będzie można wymienić na zniżki podczas zakupów w sklepie marki. Niezależnie od tych promocji, klienci, którzy zapiszą się na newsletter, otrzymają kupon rabatowy o wartości 50 zł (na zakupy powyżej 299 zł).

Huawei FreeBuds SE mają cyfrową eliminację szumów środowiskowych (ENC). 

W FreeBuds SE zastosowano technologię formowania wiązki dźwięku, działającej w oparciu o dwa mikrofony. Z dużą dokładnością odróżnia ona głos użytkownika od hałasu otoczenia. Za czystość i jakość dźwięku odpowiadają tu dynamiczne, 10-milimetrowe przetworniki i ultrawrażliwe polimerowe membrany. 

FreeBuds SE wyposażono w Bluetooth 5.2.

Słuchawki oferują do 24 godzin pracy z wykorzystaniem etui ładującego, wyposażonego w uniwersalne złącze USB-C. Pozwalają na słuchanie muzyki do 6 godzin lub prowadzenie rozmów nawet do 4 godzin na jednym ładowaniu. Poziom naładowania baterii można sprawdzić po podłączeniu słuchawek do urządzenia lub w aplikacji Huawei AI Life.

Huawei FreeBuds SE mają czujniki ruchu i wibracji. Gest dwukrotnego dotknięcia wstrzymuje lub wznawia odtwarzanie, jak również pozwala odebrać i zakończyć połączenie.

Korzystając z aplikacji mobilnej Huawei AI Life (dostępnej na systemy Android i iOS) można dostosować ustawienia i dopasować słuchawki tak, by działały, jak życzy sobie tego ich użytkownik.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: