Huawei Mate 30 Pro za 2999 zł

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Huawei Mate 30 Pro

Od 14 lutego Huawei Mate 30 Pro można kupić za 2999 zł. 

Promocja cena obowiązuje do 23 lutego lub do wyczerpania zapasów.

Smartfon w nowej cenie dostępny jest w sklepach: Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, Komputronik, Neonet i X-kom, w oficjalnym sklepie internetowym huawei.pl oraz w firmowym sklepie Huawei w centrum handlowym Westfield Arkadia w Warszawie.

Dodatkowo osoby, które zdecydują się na zakup urządzenia w okresie trwania promocji, otrzymają bezprzewodowe słuchawki Huawei Freebuds 3 za 1 zł i opaskę Huawei Band 4 za 1 zł oraz ochronę ekranu przez 6 miesięcy

Niezależnie od lutowej oferty, do 29 marca, przy zakupie Mate 30 Pro, obowiązuje specjalna promocja – klienci kupujący nowego flagowca mogą odsprzedać stary telefon, do którego wyceny Huawei doliczy bonus w wysokości 500 zł. Promocja ta obowiązuje zarówno w sklepach własnych Huawei, jak  i u partnerów handlowych i dotyczy także tych osób, które kupią telefon między 14 a 23 lutego.

W celu skorzystania z promocji, klient musi aktywować zakupiony Mate 30 Pro. Następnego dnia po aktywacji, na stronie https://consumer.huawei.com/pl/trade-in można uzyskać kod promocyjny. Kolejny krok to odwiedziny strony Trade-in Partnera (https://huawei.asgoodasnew.com/pl/) i wycena starego telefonu. Po wprowadzeniu kodu promocyjnego, wycena starego urządzenia zostanie powiększona o 500 zł. Następnie kurier współpracujący z Trade-in Partnerem odbierze stare urządzenie w dogodnym miejscu i czasie. Po sprawdzeniu stanu starego urządzenia, Trade-in Partner wykona przelew na konto klienta. Szczegóły promocji dostępne są w regulaminie na stronie https://huawei.asgoodasnew.com/pl/. 

Inne informacje o smartfonie  Huawei Mate 30 Pro:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: