Idea dołączyła do Ekspedycji

Newsy
Żródło: Idea
Opinie: 2
Opinie: 2

W sieci Idea dostępna jest nowa usługa informacyjna - EKSPEDYCJA NEWS - informująca za pośrednictwem SMS o wydarzeniach w programie TVN 'Ekspedycja'. Usługa Ekspedycja News umożliwia otrzymywanie dwóch wiadomości SMS dziennie. Wiadomości te dotyczyć będą uczestników i programu 'Ekspedycja'. Opisywać będą co dzieje się z uczestnikami programu 'Ekspedycja'. Aktywacja usługi następuje poprzez wysłanie SMS-a premium rate z odpowiednią komendą. Usługa jest dostępna zarówno dla abonentów typu postpaid, jak i prepaid.

Aktywacja usługi Ekspedycja News
Aktywacja usługi Ekspedycja News odbywa się poprzez wysłanie SMS-a o treści na numer 7922. Koszt takiego SMS-a wynosi 9 PLN plus VAT. Następnie abonent rejestrowany jest w bazie i otrzymuje SMS zwrotny z informacją o uaktywnieniu usługi: "Usluga Ekspedycja News aktywna. Dwa razy dziennie dostaniesz informacje o programie Ekspedycja."

Deaktywacja poprzez SMS na 7022 z treścią EKSPEDYCJA. (Cena 0.5 zl + VAT).
Usługa może zostać deaktywowana poprzez wysłanie wiadomości SMS o treści na numer 7022. Koszt tego SMS-a wynosi 0,50 PLN + VAT. Użytkownik otrzyma SMS potwierdzający deaktywację usługi: "Usługa Ekspedycja News nie aktywna. Ponowna aktywacja poprzez SMS na 7922 o tresci Ekspedycja (Cena 9 zl + VAT)."
W przypadku wysłania SMS-a z błędną komendą (inną niż Ekspedycja lub BB2) Użytkownik otrzyma SMS-a informującego o prawidłowej komendzie. Jeżeli abonent anuluje usługę nie będzie przysługiwał mu zwrot pieniędzy za zaniechany odbiór wiadomości. Kolejne aktywowanie tej usługi spowoduje ponowne pobranie opłaty w wysokości 9 PLN + VAT. Wielokrotne wysłanie SMSa na numer 7922 nie aktywuje ponownie tej samej usługi na tym samym numerze MSISDN.

Promocja
Promocja odbędzie się za pośrednictwem reklam na antenie telewizyjnej TVN, w teletekście i na stronach internetowych TVN.

Nadawca wiadomości
Wszystkie wiadomości wysyłane do abonenta z serwera będą sygnowane tekstem "Ekspedycja" jako nadawca, zamiast numeru 7922 i 7022

Reklamacje
Serwis obsługiwany jest przez firmę DRQ. Reklamacje będą kierowane do BOK PTK Centertel.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: