Idea Optima sponsorem trzeciego Agenta - komunikat

Newsy
Żródło: Idea
Opinie: 19

Idea Optima jest głównym sponsorem trzeciej edycji programu "Agent". W tej edycji programu telefon od Idei staje się integralnym elementem przygód uczestników programu. Dla wszystkich fanów programu stworzona została nowa oferta - Trop Agenta dostępna od 7 października 2002 r. Każdy kto kupi aktywację w ofercie Idea Optima i wybierze jeden z telefonów: Nokię 5510 lub Nokię 3510 otrzyma kupon zniżkowy na seans do Multikina i mały popcorn gratis.

W ramach oferty Trop Agenta ceny telefonów są następujące:

 • Nokia 5510 za 19 zł (netto)

 • Nokia 3510 za 99 zł (netto) - w planie taryfowym NIO 15 cena wynosi 149 zł (netto)

Zniżki do Multikina:

 • Warszawa i Poznań - cena biletu na wybrany seans w środę - 15 zł

 • Kraków, Bydgoszcz, Zabrze - cena biletu na wybrany seans w środę - 14 zł

 • w każdym Multikinie do biletu dodawany będzie mały popcorn

Dodatkowo na portalu Onet stworzony został oficjalny serwis programu - agent.onet.pl. Idea Optima jest głównym sponsorem serwisu. Serwis zawiera informacje o wszystkich wydarzeniach związanych z Agentem, mających miejsce nie tylko w programie TVN i Internecie, ale także np. w kinach sieci Multikina.

Gra Agent w Idei
4.10.br. została uruchomiona w Idei gra AGENT która nawiązuje do scenariusza programu emitowanego na łamach telewizji TVN pt. "Agent". Osoba, która chce rozpocząć grę wysyła SMS pod nr 7176 o treści AGENT (koszt 1 PLN netto), pod warunkiem, że ma aktywowaną usługę "Co, Gdzie, Którędy". Jeśli osoba nie ma aktywowanej usługi LBS wysyła najpierw SMS o treści ZGODA pod numer 500 (koszt 1 PLN netto). Aby zrezygnować z gry należy wysłać SMS o treści REZYGNACJA pod numer 7076 (koszt 0,50 PLN netto). Gracz po włączeniu się do gry otrzymuje pseudonim. Po dołączeniu do gry użytkownik otrzymuje informacje zwrotną do jakiej grupy został dołączony. Chęć dołączenia do grupy musi potwierdzić wysyłając SMS o treści GRUPA, aby zostać jej członkiem. Jeżeli podjęta decyzja będzie negatywna wówczas należy wysłać SMS o treści INNA, aby oczekiwać na dołączenie do innej grupy. Procedura zostaje powtórzona do momentu ustalenia przynależności. Nazwy grup będą jednoznacznie sugerowały ich lokalizację n!
p. Szczecin01, Warszawa213, itd. Pseudonim jest niezmiennym identyfikatorem członka grupy. Zmiana jest możliwa jedynie po opuszczeniu gry i ponownym dołączeniu do niej.

Wybór Agenta


Jeżeli zostanie skompletowana grupa graczy (12 członków), spośród nich zostaje wybrany losowo jeden użytkownik, który zostanie Agentem. Wskazana osoba otrzyma komunikat SMSem o treści: "Zostałeś wybrany Agentem w grupie X, Twoim zadaniem jest krzyżowanie planów grupy, tak, aby nie mogła zrealizować zadań, a jednocześnie nie mogła Cię zdemaskować." a pozostali członkowie grupy komunikat: "W Waszej grupie znajduje się Agent. Agent będzie utrudniał Wam wykonanie zadania. Nie daj się zwieść pozorom. Bądź czujny."

Zadania dla grup:

Zadanie zostaje przydzielone w każdą środę od daty rozpoczęcia emisji. Treść misji zostanie wysłana za pomocą komunikatu SMS do wszystkich uczestników. W każdym momencie istnieje możliwość przypomnienia treści komunikatu poprzez wysłanie SMSa o treści MISJA. Czas wykonania misji wynosi na 7 dni, o zamknięciu etapu zostaną poinformowani wszyscy uczestnicy również za pomocą SMSa - oznaczało to będzie, że przydzielone zadanie nie może dłużej być wykonywane. W przypadku misji nie związanych ze scenariuszem gry uczestnik może podjąć samodzielne działanie, wówczas zostanie mu przydzielony jeden z planów działania. W tym celu należy wysłać SMS o treści ROZKAZ, a potwierdzenie wykonania zadania zrealizować poprzez wysłanie SMSa o treści MELDUNEK.

Głosowanie
Typowanie Agenta spośród członków grupy odbywa się w cotygodniowym głosowaniu SMS inicjowanym przez centralę gry. Wyniki głosowania są obowiązujące w momencie, gdy jeden z członków grupy otrzyma ponad 50% głosów. Wskazana osoba musi opuścić grupę, co nie oznacza, że nie może kontynuować zabawy - czeka na skompletowanie nowej grupy 12-to osobowej lub pozostaje "wolnym strzelcem". W przypadku, gdy trafnie zostaje wskazana osoba, która została wyznaczona jako Agent, rolę tą otrzymuje wylosowana osoba spośród pozostałych członków zespołu.
Cotygodniowa informacja o głosowaniu zostanie rozesłana do wszystkich uczestników gry. Treść komunikatu przywołania do cotygodniowego głosowania będzie brzmiała następująco: "Drodzy Agenci. Zakończony został pierwszy tydzień gry Agent. Przystępujemy do typowania Agenta spośród członków Waszej grupy. Wyślij SMS, w którym wpisz ksywę osoby, którą typujesz jako Agenta"
O wynikach głosowania następnego dnia zostaną poinformowani wszyscy uczestnicy gry będący członkami grup.

Serwis WWW oraz WAP
Serwis WWW oraz WAP służy komunikacji między graczami. Zawiera następujące elementy:

 • Regulamin gry

 • Zgłaszanie pytań i problemów

 • Możliwość edytowania swojego życiorysu oraz zobaczenie własnych statystyk

 • Informacje o grupie, do której należy agent

 • Rankingi graczy, grup wg. różnych kryteriów

 • Lista i opis wszystkich komend

 • Szczegółowe opisy przedmiotów

 • Forum dyskusyjne

 • Najczęściej zadawane pytania

 • Moduł aktualności

 • Migracja użytkowników gry "Szpieg"

Dotychczasowym użytkownikom gry Szpieg będą przysługiwały profity przydzielone w następujący sposób:
1. Każdy z użytkowników otrzyma 10% dotychczasowych punktów jakie zgromadził na swoim koncie.
2. Ilość punktów nie może przekraczać 500, jeżeli 10% wartości dotyczasowych punktów przekroczy wskazaną wartość zostanie ona obniżona do podanego progu.
3. Ilość przedmiotów znajdujących się na konie użytkownika zostanie wyzerowana.
4. Ilość terenów znajdujących się na dotychczasowym koncie użytkownika zostanie wyzerowana.
5. Użytkownicy gry Szpieg będą mieli bezpłatną rejestrację - automatyczne przeniesienie użytkowników i automatyczna aktywacja serwisu.
6. Po zakończeniu procesu przenoszenia użytkowników zostanie rozesłana wiadomość SMS o treści: "Szpiegu. Twoje starania zostały docenione przez Centralę - awansowałeś. Zostałeś Agentem. Twój kryptonim: Agent01 należący do grupy: WaCentrum. Informacje: agent.idea.pl",

Opinie:

Opinie archiwalne (19):

Komentuj

Komentarze / 19

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  GAGA pisze: 2002-10-09 12:12
  Sponsoring to świetna reklama. IDEA zawsze wie jak się zareklamować!
  0
 • Users Avatars Mini
  Kan pisze: 2002-10-09 12:17
  No,tak bardziej,to jest reklama niz sponsoring,ale jak mam być szczery,jeżeli sponsoring,to wolałbym by idea sponsorowała kulturę np.Bardziej tam potrzeba pieniędzy niż real tv,ktore sobie da rade.A jeżeli reklama to niech to nazywają po imieniu.
  0
 • Users Avatars Mini
  DJ-Geld pisze: 2002-10-09 12:25
  Dziwne fony jak dla agenta. Wydaje mi sie że w bondzie z przed 20 lat fony były mniejsze :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  bodopl pisze: 2002-10-09 13:06
  na tej promocji idea 400 tys abo raczej nie zgarnie.
  0
 • Users Avatars Mini
  ARTUR70 pisze: 2002-10-09 13:57
  Proszę o mały popcorn, bo multikina u mnie niet.
  0
 • Users Avatars Mini
  GSManiac pisze: 2002-10-09 14:26
  A ja i tak już wiem kto jest Agentem!!! Powiedziała mi moja kumpela Arleta, która zresztą odpadnie w 3-im odcinku. Ale niestety (chyba jednak \"stety\")Wam nie zdradzę, bo jestem zwiazany tajemnicą. Ona też zresztą podpisała taki długaśny, chyba na 200 stron kontrakt z TVN. Nikt ich oczywiście przy podpisywaniu nawet nie czyta i o to matołkom z ITI Group chodzi...A ja się jednak weń wczytałem (to w ramach zboczenia zawodowego) i znalazłem tam tyle kwiatków, że głowa boli. Arleta mówiła, że gdyby wtedy zdawała sobie sprawę z tych wszystkich pułapek i kruczków, to by sie w to nie pakowała. Mądra Polka po szkodzie
  0
 • Users Avatars Mini
  GSManiac pisze: 2002-10-09 14:26
  A ja i tak już wiem kto jest Agentem!!! Powiedziała mi moja kumpela Arleta, która zresztą odpadnie w 3-im odcinku. Ale niestety (chyba jednak \"stety\")Wam nie zdradzę, bo jestem zwiazany tajemnicą. Ona też zresztą podpisała taki długaśny, chyba na 200 stron kontrakt z TVN. Nikt ich oczywiście przy podpisywaniu nawet nie czyta i o to matołkom z ITI Group chodzi...A ja się jednak weń wczytałem (to w ramach zboczenia zawodowego) i znalazłem tam tyle kwiatków, że głowa boli. Arleta mówiła, że gdyby wtedy zdawała sobie sprawę z tych wszystkich pułapek i kruczków, to by sie w to nie pakowała. Mądra Polka po szkodzie...:)
  0
 • Users Avatars Mini
  GSManiac pisze: 2002-10-09 14:43
  Sorki za powtórkę... A co do samego pomysłu sponsoringu (czy reklamy jak kto woli) programu "Agent" przez Ideę, to trzeba im przyznać, że najlepiej spośród wszystkich opków potrafią sie ustawić i wywęszyć interes. Te wszystkie reality shows mają wielka ogladalność, szczególnie wśród ludzi młodych. Juz wiem dlaczego tak wiele "Ideowców" to dzieciaki lub młodzieź. Zresztą np. 2 pierwsze edycje BB też sponsorowali, tyle ze pod marką prepaid'a, tj. POP. natomiast tej "promocji" telefonów i bonusów w Multikinie, to po prostu nie wypada komentować nawet... Zwłaszcza cena N 3510 jest niesamowicie korzystna :) zważywszy na fakt, że w Plusie i Erze ceny za 3510 (i to w najtańszych abonamentach!!!) są znacznie niższe tj. w Erze 79 zeta a w Plusie 49 zeta, to rzeczywiscie ma się czym Judea chwalić.... A już z tym popcornem (małym!!!) to mogli sie nie wygłupiać...:)))
  0
 • Users Avatars Mini
  _CISCO_ pisze: 2002-10-09 14:53
  GSManiac : powiedz powiedz kto jest Agentem. A tak na poważnie to strasznie porywający NEWS :P
  0
 • Users Avatars Mini
  blobi pisze: 2002-10-09 15:08
  Wkurzają mnie te ciągłe sponsoringi!Ciekawe czy zwykła reklama nie byłaby tańsza?Tak czy siak jest nadawana w telewizji o przeróżnych porach więc ma olbrzymi wpływ na telewidzów.
  0
 • Users Avatars Mini
  sylwester_cz pisze: 2002-10-10 01:55
  mysle ze Andrzej L. jest agentem
  0
 • Users Avatars Mini
  byku pisze: 2002-10-10 04:13
  Ciekawe że w Agencie mają 7650 a idea jako sięc nie pozwala wykorzystać połowy funkcji
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-10-10 09:54
  Z telefonami to juz bylo, tylko ze teraz to juz doszly jeszcze gry smsowe! Troche to przykre, ale takie sa konsekwencje rozowju sieci!
  0
 • Users Avatars Mini
  Vonnegut pisze: 2002-10-10 12:47
  byku*** tez zauwazyłem wczoraj 7650 obklejoną logo IDEI ;))) Heh no cóz w roamingu to moze i ona działa w Polsce pewnie tez by działała, ale mmsów i tak by nie mozna było wysyłac:))
  0
 • Users Avatars Mini
  marek pisze: 2002-10-10 23:03
  he ale Idea umie zadbac o sponsoring.. widzieliscie te wszystkie czapeczki telefony torby... wszedzie logo Idei:)
  0
 • Users Avatars Mini
  ghostdog pisze: 2002-10-11 00:15
  Powiem szczerze ze Agent jest najlepszym progr typu reality show najbardziej mi przypadl do gustu.A jakie maja teraz swietne telefoniki lol i jakie gadzety!Ale promocja nie rewelacyjna mogli by dac N7650 za 99zl !
  0
 • Users Avatars Mini
  Ratman_zakochany pisze: 2002-10-17 12:56
  Durny program reklamowany przez durna siec.... poprzednie czesci agenta byly ok ale ta jest tak samo denna jak reality show polsatu
  0
 • Users Avatars Mini
  siwy_256 pisze: 2003-02-03 02:29
  Powinna być w sprzedaży nokia 7650. Skoro jest w programie to w promocji też powinna być. Operator nie jest konsekwentny.
  0
 • Users Avatars Mini
  nitek pisze: 2003-02-03 02:33
  Ale w Agencie promowali 7650 to fakt tylko po co ?? Cos im nie wypalilo ale Agent byl wporzo :)
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: