Viaplay z nowymi pakietami abonamentowymi

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Już od marca nowe pakiety abonamentowe dostępne dla klientów Viaplay w Polsce

Od marca w Viaplay będą dostępne trzy nowe pakiety abonamentowe w modelu subskrypcyjnym.

Pakiet Total będzie zawierać dostęp do całości oferty Viaplay, w tym wszystkich transmisji sportowych, jak również polskich i międzynarodowych produkcji filmowych, serialowych i treści dla dzieci. 

Pakiet Medium będzie obejmować dostęp do wybranych transmisji sportowych oraz do całej oferty serialowej, filmowej i dla dzieci. 

W tym przypadku użytkownicy Viaplay będą mogli korzystać ze streamingu m.in. wszystkich spotkań piłkarskich niemieckiej Bundesligi, Ligi Europy UEFA, w tym oczywiście meczów FC Barcelona, Ligi Konferencji Europy UEFA wśród których znajdą się mecze Lecha Poznań, a także NHL, PDC Darts, Mistrzostw świata w piłce ręcznej, FA Women's Super League, wyścigów IndyCar i IMSA oraz wielu innych. Pakiet ten nie będzie zawierał transmisji spotkań angielskiej Premier League, wyścigów Formuły 1 oraz gal KSW. 

Pakiet Films & Series zaoferuje wszystkie treści serialowe, filmowe oraz dla dzieci, bez dostępu do transmisji sportowych. 

Pakiet Total będzie dostępny od 1 marca w cenie 55 zł miesięcznie. W przypadku pakietu Medium koszt subskrypcji wyniesie 40 zł miesięcznie. Pakiet Films & Series będzie dostępny od 9 marca w cenie 15 zł za każdy miesiąc subskrypcji. 

Od 2023 roku klienci Viaplay mogą także korzystać z najbardziej rozbudowanego pakietu Total w obniżonej cenie 44 zł za miesiąc, w przypadku 12-miesięcznej oferty abonamentowej. Cena ta zawiera 15% rabatu w skali roku w stosunku do regularnej ceny miesięcznego pakietu 'Total'.

Do tej pory mogliśmy skorzystać tylko z jednego planu obejmującego cały kontent oferowany przez Viaplay. Miesięczna subskrypcja tego pakietu wymagała opłaty w wysokości 34 zł. Po wprowadzeniu nowych pakietów za pełny dostęp będzie trzeba zapłacić 55 zł za miesiąc subskrypcji (pakiet Total).

Jak wybrać swój pakiet Viaplay?

Klienci zainteresowani nowymi pakietami abonamentowymi mają możliwość zmiany warunków swojej subskrypcji w ustawieniach konta Viaplay. Wysokość opłaty pobieranej od dotychczasowych subskrybentów Viaplay ‘Total’, którzy nie zmienią swojego pakietu, zostanie automatycznie zaktualizowana do nowej ceny przy pierwszym rozliczeniu następującym po 1 marca 2023 roku. Każdy z klientów Viaplay otrzyma wszystkie niezbędne informacje w wiadomości email. 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: