Internetowy Spis Telefonów TP S.A.

Drukuj

Internetowy Spis Telefonów TP S.A. otworzył swoje podwoje dla użytkowników. Za pośrednictwem strony WWW można już prowadzić poszukiwania numerów telefonicznych abonentów z Warszawy, Jeleniej Góry, Legnicy, Wrocławia oraz Poznania i okolic. Sukcesywnie będą włączane do spisu informacje o abonentach z innych rejonów Polski. W witrynie będzie można umieścić wiadomości w postaci tekstu, dźwięku i filmu. Wirtualny spis pozwoli na wysyłanie e-mailów do osób prywatnych, firm i
instytucji. Umożliwi też podróż na ich internetowe strony.
W wersji książkowej informacje teleadresowe z obszaru całej Polski wypełniłyby blisko 60 tomów, zajmując kilka metrów na półce. Witrynę TP SA - TP DITel można odwiedzić, wpisując w polu adresowym: ditel.tpsa.pl. , tel.portal.pl. , tel.tpsa.pl lub www.tpsa.pl

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
DrukujKomentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Marek pisze: 2001-03-31 17:41
  Wszystko fajnie tylko dlaczego ta strona sie nie otwiera.
  0
 • Users Avatars Mini
  Szymon pisze: 2001-04-01 16:34
  Ma ta książkam jedną, bardzo poważną wadę - po wpisaniu wymaganych pól (nazwisko oraz miejscowość) i wyszukiwaniu wyświetla się maksymalnie 20 rekordów i komunikat "Wszystkie rekordy nie zostały wyświetlone, proszę doprecyzować zapytanie...". Nie ma możliwości przejżenia pozostałych rekordów - a przecież nie zawsze wiadomo, na kogo w rodzinie jest zapisany telefon, albo nie zawsze zna się adres. Ta wada czyni tą książkę telefoniczną zupełnie nieprzydatną. Druga, trochę mniej poważna, ale też uciążliwa - to przypadki, gdy telefon jest na zapisany na 2 osoby. Wpisanie imienia jednej osoby zamiast dać wynik pozytywny - daje negatywny - trzeba wpisać obie osoby. D.O.B.R.Y P.O.M.Y.S.Ł , A.L.E W.Y.K.O.N.A.N.I.E T.R.A.G.I.C.Z.N.E - strona nie nadaje się do używania.
  0
 • Smartfony to tak naprawdę niewielkie komputery osobiste z własnym systemem operacyjnym i aplikacjami. Producenci dbają, aby działały jak najlepiej i jak najszybciej, ale użytkownik również może w tym pomóc. W przypadków smartfonów Huawei, coraz więcej zadań optymalizacyjnych przejął sam system operacyjny i najnowsza nakładka EMUI, ale kilka porad przyda się każdemu z nas.

 • Smartfony wyparły z rynku kompaktowe aparaty fotograficzne. Bezsprzecznie wygrały wygodą, możliwością łatwej edycji zdjęć i dzięki natychmiastowemu udostępnianiu obrazów w sieci. Mając to na uwadze, warto wybrać smartfon, który oferuje najlepszą jakość obrazu, zarówno w przypadku zdjęć, jak i filmów. Według specjalistów, takim urządzeniem jest aktualnie Samsung Galaxy S8.

 • Virgin Mobile po raz kolejny rozpieszcza! Tym razem największy wirtualny operator dodaje 3 GB do pakietów internetowych. Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni jak i nowi klienci – wystarczy mieć aktywny jeden z czterech pakietów 3w1.

   

Najważniejsze

Ostatnie testy