Internetowy Spis Telefonów TP S.A.

Drukuj

Internetowy Spis Telefonów TP S.A. otworzył swoje podwoje dla użytkowników. Za pośrednictwem strony WWW można już prowadzić poszukiwania numerów telefonicznych abonentów z Warszawy, Jeleniej Góry, Legnicy, Wrocławia oraz Poznania i okolic. Sukcesywnie będą włączane do spisu informacje o abonentach z innych rejonów Polski. W witrynie będzie można umieścić wiadomości w postaci tekstu, dźwięku i filmu. Wirtualny spis pozwoli na wysyłanie e-mailów do osób prywatnych, firm i
instytucji. Umożliwi też podróż na ich internetowe strony.
W wersji książkowej informacje teleadresowe z obszaru całej Polski wypełniłyby blisko 60 tomów, zajmując kilka metrów na półce. Witrynę TP SA - TP DITel można odwiedzić, wpisując w polu adresowym: ditel.tpsa.pl. , tel.portal.pl. , tel.tpsa.pl lub www.tpsa.pl

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
DrukujKomentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Marek pisze: 2001-03-31 17:41
  Wszystko fajnie tylko dlaczego ta strona sie nie otwiera.
  0
 • Users Avatars Mini
  Szymon pisze: 2001-04-01 16:34
  Ma ta książkam jedną, bardzo poważną wadę - po wpisaniu wymaganych pól (nazwisko oraz miejscowość) i wyszukiwaniu wyświetla się maksymalnie 20 rekordów i komunikat "Wszystkie rekordy nie zostały wyświetlone, proszę doprecyzować zapytanie...". Nie ma możliwości przejżenia pozostałych rekordów - a przecież nie zawsze wiadomo, na kogo w rodzinie jest zapisany telefon, albo nie zawsze zna się adres. Ta wada czyni tą książkę telefoniczną zupełnie nieprzydatną. Druga, trochę mniej poważna, ale też uciążliwa - to przypadki, gdy telefon jest na zapisany na 2 osoby. Wpisanie imienia jednej osoby zamiast dać wynik pozytywny - daje negatywny - trzeba wpisać obie osoby. D.O.B.R.Y P.O.M.Y.S.Ł , A.L.E W.Y.K.O.N.A.N.I.E T.R.A.G.I.C.Z.N.E - strona nie nadaje się do używania.
  0
 • Jeszcze do niedawna przed podróżą zastanawialiśmy się jaki aparat wziąć ze sobą, jak go zapakować, aby nie uległ uszkodzeniom. Część osób zabierała także ze sobą zestaw dodatkowych obiektywów. Skupialiśmy się na sprzęcie, a nie na samej radości podróżowania i robienia zdjęć. Teraz dzięki Huawei P9 możemy ponownie skupić się na rejestrowaniu najważniejszych chwil w perfekcyjnej jakości.

 • Odbierz darmowy starter i 10 GB internetu od Virgin Mobile!

  Od 18 maja można otrzymać starter Virgin Mobile zupełnie za darmo (KLIKNIJ TUTAJ!). Ponadto, największy wirtualny operator w Polsce, po dokonaniu zasilenia za 25 zł, doda 10 GB mobilnego internetu do wykorzystania w dowolny sposób.

Najważniejsze

Ostatnie testy