iPlus w sieci H&B Notebooks

Newsy
Żródło: Plus
Opinie: 6
Opinie: 6

Polkomtel poszerzył zakres sprzedaży oferty bezprzewodowego dostępu do internetu iPlus o ogólnopolską sieć salonów sprzedaży detalicznej H&B Notebooks.

H&B Notebooks S.A. została założona w lipcu 2007 r. przy udziale inwestora strategicznego firmy FinCo Group S.A. Firma zajmuje się sprzedażą renomowanych marek komputerów i akcesoriów komputerowych. Jest to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się komputerowych sieci sprzedaży w Polsce. H&B Notebooks SA posiada 19 własnych salonów firmowych zlokalizowanych w największych miastach w Polsce - Warszawie, Szczecinie, Gdyni, Gdańsku, Bydgoszczy, Łodzi, Lublinie, Kielcach, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Rzeszowie, Radomiu, Bielsku-Białej, Tarnowie i Olsztynie. Planowane jest otwarcie kolejnych. Firma ma własny sklep internetowy pod adresem www.HandB.pl. Asortyment sklepu jest ściśle związany i dostępny w salonach, dzięki czemu klient zawsze ma najbardziej aktualną ofertę. Od listopada działa sklep internetowy www.e-hb.pl, którego oferta obejmuje ponad 12000 tysięcy produktów ze wszystkich kategorii sprzętu komputerowego i akcesoriów.

Opinie:

Opinie archiwalne (6):

Komentuj

Komentarze / 6

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  maciek pisze: 2008-12-20 00:58
  mają dobry necik, który ma potwierdzenie w wygranych testach czy to na telixie czy komputer świecie i sprzedają go jak najszerszej liczbie osób. i dobrze, o to w firmie chodzi zeby maksymalizować zysk.
  0
 • Users Avatars Mini
  max pisze: 2008-12-20 12:58
  w Rzeszowie brakuje tego samsunga nawet w salonie firmowym, ale przed chwilą z ciekaowści zadzwoniłem do sklepu H&B w Rzeszowie i okazało się że mają go od ręki, jak widać Plus dba lepiej o nowe kanały sprzedaży niż o firmowe...
  0
 • Users Avatars Mini
  mem pisze: 2008-12-21 22:49
  max nic nowego zawsze tak bylo. Sklepy plusa bada dalej deptane przez margines społeczny z Polkomtela a takie saloniki beda miały duzy wybór towaru + brak nalotów z Plusa
  0
 • Users Avatars Mini
  pelikan pisze: 2008-12-22 10:30
  nc10 widzialem w media m.
  0
 • Users Avatars Mini
  robert pisze: 2008-12-22 14:56
  pelikan tylko wez pod uwage ze ten NC10 w media to okrojona wersja bez modemu UMTS - HSPA, ten dostepny w plusie go posiada i sprawuje sie zdecydowanie lepiej niz te wpinane na USB.
  0
 • Users Avatars Mini
  PLANET pisze: 2008-12-23 10:00
  Precyzyjniej mowiac, sprawuje sie nawet lepiej, niz taki na PCMCIA/EC, a jest na rowni (a nawet lepszy) od takowego, tylko ze z wkrecona antena (dodatkowo platna, rzecz jasna). A dzieje sie tak dlatego, ze antena jest w poprzek matrycy i poprzez to jest - w skali modemow - gigantyczna. Do tego dobrej jakosci, najwyrazniej, potwierdzaja to zreszta testy empiryczne.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: