Kjell-Ove Blom odchodzi z Netii

Newsy
Opinie: 0
Opinie: 0

Spółka Netia Holdings S.A. poinformowałą, iż 6 kwietnia br. Kjell-Ove Blom, członek Zarządu Spółki, postanowił, że zrezygnuje ze stanowiska członka Zarządu Spółki z dniem 30 września 2001.
Kjell-Ove Blom został przyjęty do Grupy Netia na stanowisko Wiceprezesa ds. Operacyjnych w październiku 1997 roku i jest członkiem Zarządu Netii Holdings SA od czerwca 1999 roku. Do jego głównych zadań należała rozbudowa ogólnokrajowej infrastruktury telekomunikacyjnej Netii, w tym światłowodowej sieci szkieletowej łączącej dziesięć największych miast Polski, dzięki której możliwe będzie świadczenie sieciowych usług hurtowych dla innych operatorów, oraz lokalnych sieci dostępowych. Ponadto Kjell-Ove Blom był odpowiedzialny za przeprowadzenie reorganizacji struktury firmy w terenie, co zakończyło się pełnym sukcesem. Wniósł także wiele cennych rozwiązań do działań marketingu i sprzedaży Netii.
Prezes Zarządu Spółki Mattias Gadd powiedział: - Chciałbym podziękować Kjell-Ove Blomowi w imieniu Zarządu za jego wkład w rozwój i sukces Netii na przestrzeni ostatnich kilku lat. Ogólnopolska sieć światłowodowa Netii stanowi dla nas wspaniałą platformę do poszerzenia oferty Netii w zakresie usług głosowych, transmisji danych i usług internetowych, a także pomogła nam osiągnąć pozycję lidera na szybko rozwijającym się niezależnym rynku telekomunikacyjnym w Polsce. Ponadto, międzynarodowe doświadczenie operacyjne Kjell-Ove Bloma było ważnym wkładem do rozwijających się komercyjnych działań Netii.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: