Kolejny prezes Polkomtela już za kilka tygodni

Newsy
Żródło: PAP
Opinie: 2
Opinie: 2

Marek Mroczkowski, pełniący obowiązki prezesa Polkomtel S.A. poinformował, że w ciągu najbliższych tygodni Rada Nadzorcza spółki najprawdopodobniej wybierze nowego prezesa. W najbliższych dniach będą się toczyły rozmowy na temat wyboru prezesa, a w ciągu kilku tygodni dojdzie do posiedzenia Rady Nadzorczej. Z tego wynika, że w nocy z piątku na sobotę. akcjonariusze spółki nie doszli do porozumienia w kwestii wyboru nowego szefa spółki.

Wiceprezes spółki, członek Rady Nadzorczej Marek Sypek powiedział, że Rada nie oceniła dobrze pracy poprzedniego Zarządu. Skrytykował malejącą dynamikę rozwoju spółki oraz niepełne zrealizowanie zadań określonych w budżecie ubiegłego roku. Jego zdaniem przyczyny takiej sytuacji są różne ale "leżą również po stronie Zarządu". Popek ocenił, że przyrost liczby abonentów, zwłaszcza w pierwszych dwóch miesiącach tego roku był również niższy od planowanego.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  WR pisze: 2001-04-03 12:28
  Podzielam zdanie pana Marka Sypeka w krytye o malejącej dynamice rozwoju spółki. Obecne taryfy są dowodem "czarne na białym" o przyszłości w/w dynamiki rozwoju.
  0
 • Users Avatars Mini
  Komtur pisze: 2001-04-03 12:50
  Rzeczywiście - na naszych terenach (okolice Białegostoku +/- 70 km) rozwój sieci, zwłaszcza w porównaniu z ERĄ, nie postępuje zbyt szybko...
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: