Magiczne Pakiety Heyah przedłużone

Newsy
Żródło: Heyah
Opinie: 34
Opinie: 34

Oferta Magiczne Pakiety, z której użytkownicy Heyah korzystają od maja br., zostaje przedłużona do stycznia 2007 roku. Decydując się na Pakiet, za minutę rozmowy w Heyah klienci zapłacą 22 grosze, a za SMSa zaledwie pół grosza. Płacąc 5,5 złotego użytkownik otrzyma równowartość tej kwoty w postaci 25 minut wymiennych na 1500 SMSów. Oferta Magiczne Pakiety skierowana jest do wszystkich użytkowników Heyah.

Użytkownik może dowolnie korzystać z SMSów i połączeń głosowych, które automatycznie będą rozliczane w ramach Magicznych Pakietów. W przypadku równoczesnego korzystania z Magicznych Pakietów i najnowszej oferty Heyah Ryczałt SMS, wysyłając wiadomości tekstowe w pierwszej kolejności użytkownik będzie korzystał z SMSów za 0 groszy.

Aby aktywować Magiczny Pakiet Heyah wystarczy mieć na koncie odpowiednią kwotę i wysłać bezpłatny Ekspresowy Kod Aktywujący usługę, bądź skontaktować się z Biurem Obsługi Użytkownika. W czasie trwania oferty użytkownik może wykupić dowolną liczbę Pakietów.

Ekspresowy Kod Aktywujący Magiczne Pakiety Heyah:
*115*1# lub *115*1*X# , (gdzie X to wybrana liczba pakietów)


W każdej chwili użytkownik może sprawdzić stan konta swoich Pakietów, wpisując w telefonie bezpłatny kod o treści *102#.

Ofertę można aktywować do 10 stycznia 2007 roku. Zamówione Pakiety należy wykorzystać do końca stycznia 2007 roku.

Niezależnie od wszystkich bieżących ofert Klubowicze Heyah otrzymują do każdego swojego doładowania bonus – dodatkowe 10% kwoty doładowania do dowolnego wykorzystania.

Opinie:

Opinie archiwalne (34):

Komentuj

Komentarze / 34

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: