MediaTel obniża ceny połączeń do sieci komórkowych

Newsy
Żródło: MEDIATEL
Opinie: 11
Opinie: 11

Operator ogłosił obniżki cen za połączenia do sieci komórkowych. Nowe cenniki są dostępne od listopada 2006r.

We wszystkich planach taryfowych oferowanych przez MediaTel ceny połączeń do sieci komórkowych spadły o kilkanaście procent.
Za 65 groszy netto można rozmawiać przez minutę z abonentem sieci komórkowej dzwoniąc przez sieć MediaTel IP. Pozostałe pozycje w cenniku również są godne uwagi. W sieci IP do wyboru są trzy plany taryfowe z naliczaniem sekundowym i bez opłat inicjacyjnych czy też minimalnych. W planie „Równa stawka” wysokość opłaty za połączenia telefoniczne nie jest uzależniona od pory dnia. Minuta połączenia lokalnego i międzymiastowego kosztuje tu netto 10 groszy, a z mieszkańcem jednego z 47 państw – 29 groszy. W drugim planie MediaTel IP „Stawka stała” minuta rozmowy z numerem warszawskim kosztuje tylko 7 groszy netto, a za międzymiastową należy zapłacić 13 groszy. Według trzeciego planu abonenci mogą dzwonić tanio wieczorami za 6 groszy netto za minutę na lokalne numery, 8 groszy na międzymiastowe, na komórki – za netto 59 groszy.

Dzwoniąc przez prefiks operatora 1031 do abonenta sieci komórkowej minuta rozmowy wyniesie 67 groszy netto, a po godzinie 22 koszt identycznego połączenia to netto 59 groszy w planie Polska i świat lokalnie.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Opinie archiwalne (11):

Komentuj

Komentarze / 11

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: