MEE ma wyłączność na content THQ Wireless dla Ery

Newsy
Żródło: MEE
Opinie: 7
Opinie: 7

Firma Mobile Entertainment Europe (MEE) została wybrana wyłącznym dostawcą kontentu firmy THQ Wireless (THQ) dla PTC do wszystkich serwisów Era Omnix.

THQ Wireless jest jednym z największych wydawców gier na świecie, który działa na rynku rozrywki od 2001 roku. Firma jest obecna na rynkach Ameryki Północnej i Południowej, a także Europy i Azji. Dzięki unikatowym rozwiązaniom technologicznym wszystkie gry tej firmy cechują się wspaniałą grafiką oraz wysoką grywalnośćią. THQ Wireless posiada szereg znanych i rozpoznawanych brandów, takich jak Worms, Red Faction czy Company of Heroes.

W swej ofercie MEE posiada szeroki wachlarz gier THQ Wireless, w którym znajdują się wszystkie możliwe gatunki. Zaczynając od sportowych marek jak NFL, NBA, MLB, NHL oraz Moto GP, a kończąc nad takimi znanymi hitami znanymi z ekranów TV jak SpongeBob Square Pants, South Park. MEE jest również dystrybutorem kontentu pochodzącego z Gwiezdnych Wojen, do którego prawa zapewnia THQ Wireless.

W ofercie MEE znajdują się już gry takich znanych developerów jak: I-play, Vivendi Mobile Games, Indiagames, a także na wyłączność dystrybucji w Polsce gry firmy Gameleons.

Opinie:

Opinie archiwalne (7):

Komentuj

Komentarze / 7

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  sampel pisze: 2006-11-08 11:25
  To się dzieci ucieszą ........
  0
 • Users Avatars Mini
  piekar pisze: 2006-11-08 14:19
  ale o co ci sampel chodzi>???????????
  0
 • Users Avatars Mini
  sampel pisze: 2006-11-08 14:31
  do kolegi piekara nic mi nie chodzi tylko biega mi o to, że nie potrzebni Eja wchodzi w takie cuś bo z tych gierków będą korzystać głównie bachory no i ewentualnie ty.. Jest to mało ważny dodatek bo przecie ludzie nie będą korzystać z ery tylko ze względu na proponowane gry..
  0
 • Users Avatars Mini
  piekar pisze: 2006-11-08 14:41
  sampel, ale czy nie uważasz że nawet takie rozwiązanie, czyki gry w telefonie, powoduje duże upiększenie życia każdego użytkownika sieci komórkowych i prosił bym cie bardzo abyś milej sie wyrażał o osobach i firmach które te gry produkują,,,chwała im za to...
  0
 • Users Avatars Mini
  sampel pisze: 2006-11-08 14:46
  kolego piekaruuu najmocniej przepraszam twą osobę, przyjmij przeprosiny płynące z mego wnętrza ku twej osobowości wszak wiesz, że cię cenię i szanują wybaczysz mi za me myśli jakie umieściłem powyżej wcześniej tu. WYBACZYSZ MNIE:)
  0
 • Users Avatars Mini
  mirekb pisze: 2006-11-08 15:14
  to dobrze ze jest ktos kto z tego korzysta.osobiscie zadko ale faceci tak maja do25 rku zycia(podobno) a kobietky gierki,muzyke filmy i inne bajery kręca po30roku zycia wiec nie tylko dla mlodszych jest to biznes i te firmy o tym wiedzą.szkoda tylko ze pomimo ze mozna kupic na 5MB za 5pln w ptc(tt,heyah)transmisja danych jest bardzo droga w Polsce powinny byc stawki podobne jak w simdacie.3grosze za100kb rozliczane co 10kb to dopiero ruszyloby rynek..ale oliglopol naszej 3 na to nie pozwoli...
  0
 • Users Avatars Mini
  sampel pisze: 2006-11-08 15:18
  o kutwa to ze mną chyba jest cuś nie tak bo mnie gry nie kręcą,a ja znam takie kobity które interesuje tylko i wyłącznie dobre pulsowanie fona znaczy się wibracja i nie mają one 30 wiosen pozdra
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: