Miasteczko Orange - nowa siedziba Orange Polska

Newsy
Opinie: 5
Opinie: 5

Orange Polska przejął od generalnego wykonawcy inwestycji firmy Bouygues Immobilier Polska Miasteczko Orange i rozpoczął przeprowadzkę. W nowoczesnym zespole budynków biurowych przy Alejach Jerozolimskich 160 w Warszawie będzie pracowało 3350 osób. Od końca września 2013 r. Miasteczko Orange stanie się oficjalnie nową siedzibą firmy.

- Miasteczko Orange jest czymś więcej niż tylko miejscem pracy. Na pewno nie jest kolejnym biurowcem, jakich wiele w Warszawie. To połączenie nowoczesnych rozwiązań technologicznych i ekologicznych z funkcjonalnością. Oszczędna estetyka dodatkowo podkreśla jego użytkowy charakter. Jesteśmy szczęśliwi, że wreszcie możemy się do niego przeprowadzić - mówi Maciej Witucki, prezes Zarządu Orange Polska.

Miasteczko Orange jest biurowcem klasy A+, zaprojektowanym przez znanego architekta, Stanisława Fiszera. Uwzględnia wymogi energooszczędności, zagospodarowania terenów zielonych, zużycia energii świetlnej, czynników wpływających na zdrowie pracujących tam osób czy rozwiązań ograniczających zużycie wody.

Kompleks składa się z pięciu sześciokondygnacyjnych budynków, które łącznie mają 43 700 tys. m2 powierzchni użytkowej. Podziemny parking mieści 1050 samochodów i 120 rowerów. Pracownicy będą mieli do dyspozycji kantynę na ponad 300 miejsc, sklep spożywczy, kiosk, bankomat, kawiarnię, fitness klub, myjnię samochodową oraz zadrzewiony ogród. Na każdym piętrze znajduje się wiele sal konferencyjnych, nieformalnych miejsc spotkań oraz kuchnie dla pracowników.

Jednym z celów budowy kompleksu było zminimalizowanie wpływu na środowisko oraz osiągnięcie jak największej wydajności obiektu. Oświetlenie elektryczne wewnątrz budynku dostosowuje się do nasilenia światła dziennego. Już na etapie projektowym miasteczko otrzymało certyfikat BREEAM z oceną „Very Good”, który potwierdził spełnienie restrykcyjnych norm ekologicznych i najwyższe europejskie standardy w budownictwie.

W pobliżu Miasteczka Orange znajdują się przystanki linii autobusowych, stacja WKD Aleje Jerozolimskie oraz stacja rowerowa, należąca do systemu warszawskich rowerów publicznych.

Oto kilka zdjęć z nowego Miasteczka Orange. Ich autorem jest Grzegorz Ścigaj z Orange.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  poiopiuopipip pisze: 2013-09-09 15:10
  Piszecie o tym już z piąty raz. Dostajecie za to kase od orange i ja też żądam od Was należną prowizje za; pobrany transfer danych (mam mobilny net) tegoż posta i energie którą tu straciłem czytając i przeglądając go! Adios!
  -1
 • Users Avatars Mini
  Grzegorz Szewczak pisze: 2013-09-09 15:28
  Byłoby fajnie, ale niestety nie dostajemy :) Dzisiaj było oficjalne przekazanie budynku sieci Orange i konferencja, zatem informujemy wszem i wobec po raz ostatni. Adios!
  -1
 • Users Avatars Mini
  ech pisze: 2013-09-09 20:34
  takie pierdu pierdu a pensje ktore sa najwazniejsze dla jakosci zycia po wyjsciu z pracy- na kazdym stanowisku (pomijajac despatchow) 4-5 razy nizsze niz w spolce matce, kiedy to sie skonczy w tym kraju??? mowie o wszystkich korpo. nigdy bo nie jest to w ich interesie
  0
 • Users Avatars Mini
  dru pisze: 2013-09-10 08:14
  Kolejna siedziba korporacyjnego obozu pracy. Dla mnie praca w takim miejscu jest nieludzka.
  1
 • Users Avatars Mini
  Maciej W2 pisze: 2013-09-11 19:07
  W kwietniu 2013 r. na zlecenie Play Millward Brown zbadał wskaźnik NPS (Net Promoter Score) będący wyznacznikiem satysfakcji klientów poszczególnych operatorów telekomunikacyjnych. Okazało się, że zaledwie 4 proc. klientów Orange poleciłoby usługi tego telekomu. Był to najgorszy wynik spośród czterech wiodących operatorów telefonii komórkowej, bowiem z tego samego badania wynika, że T-Mobile rekomendowałoby 10 proc. respondentów, Plusa 19 proc., a operatora Play 43 proc. Z poziomu obsługi zdecydowanie zadowolonych było 25 proc. klientów Orange, 34 proc. T-Mobile, 31 proc. Plusa i 43 proc. Playa. Czytaj więcej na http://biznes.interia.pl/gieldy/news/witucki-rezygnuje-z-funkcji-prezesa-telekomunikacji-polskiej,1948549?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: